Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Synek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:Harvánková Dana
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:Synková Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9391:282TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Synková Kristýna
 
 
Juchelková Lucie
Holíková Kristýna
 
 
638  3010
2.Koblovská DominikaJuchelková Lucie448  3020
3.Straková BáraHolíková Kristýna393  3030
4.Synková KristýnaKrčmářová Magdaléna973  3040
5.Straková BáraJuchelková Lucie-88-107-12341
6.Koblovská DominikaKrčmářová Magdaléna44-810 3151
7.Synková KristýnaHolíková Kristýna-7-138763261
8.Straková BáraKrčmářová Magdaléna-11656 3171
9.Synková KristýnaJuchelková Lucie78-5-883281
10.Koblovská DominikaHolíková Kristýna285  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika30Juchelková Lucie12
Straková Bára21Holíková Kristýna03
Synková Kristýna30Krčmářová Magdaléna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:13365:303SKST Stavoimpex Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Šíblová Sára
 
 
Částková Eliška
Krupová Soňa
 
 
643  3010
2.Šíblová SáraMotlová Jitka-987-3-42311
3.Ševčíková KláraKrupová Soňa1153  3021
4.Látalová LucieČástková Eliška-55-13-6 1322
5.Ševčíková KláraMotlová Jitka555  3032
6.Šíblová SáraČástková Eliška-8-845-82333
7.Látalová LucieŽKrupová Soňa10-14-4-8 1334
8.Ševčíková KláraČástková Eliška887  3044
9.Látalová LucieMotlová Jitka948  3054
10.Šíblová SáraKrupová Soňa6-878 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára12Motlová Jitka12
Ševčíková Klára30Krupová Soňa12
Látalová Lucie12Částková Eliška21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Ježková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:426:16423:375KST Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Hrabcová Helena
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
669  3010
2.Vrzalová ŠtěpánkaSedláčková Martina13-510-10-122311
3.Malíková KláraSedláčková Tereza36-8-943221
4.Hrabcová HelenaHeřmánková Andrea13-7-77-102322
5.Malíková KláraSedláčková Martina-485-993232
6.Vrzalová ŠtěpánkaHeřmánková Andrea68-7-8-62333
7.Hrabcová HelenaSedláčková Tereza954  3043
8.Malíková KláraHeřmánková Andrea979  3053
9.Hrabcová HelenaSedláčková Martina476  3063
10.Vrzalová ŠtěpánkaSedláčková Tereza-11811-5-82364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vrzalová Štěpánka03Sedláčková Martina12
Malíková Klára30Sedláčková Tereza12
Hrabcová Helena21Heřmánková Andrea21
Bez připominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01Rozhodčí:Vondrová Michaela
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Teplan Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22335:382TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Janáčková Lucie
 
 
Ulrychová Hana
Havlíčková Michaela
 
 
10912  3010
2.Brázdová MarieHrdličková Tereza-97-9-2 1311
3.Janáčková LucieUlrychová Hana-11-5-9  0312
4.Vondrová MichaelaHavlíčková Michaela-4-611763222
5.Janáčková LucieHrdličková Tereza-33-6-10 1323
6.Brázdová MarieHavlíčková Michaela-3-6-9  0324
7.Vondrová MichaelaUlrychová Hana996  3034
8.Janáčková LucieHavlíčková Michaela-38-9-3 1335
9.Vondrová MichaelaHrdličková Tereza-59-94-42336
10.Brázdová MarieUlrychová Hana10-8-8893246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brázdová Marie12Hrdličková Tereza30
Janáčková Lucie03Ulrychová Hana12
Vondrová Michaela21Havlíčková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov CVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Fučík Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20321:336KST Blansko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Daniela
Peštálová Klára
 
 
Novohradská Karolína
Masopustová Lucie
 
 
10-8-11-6 1301
2.Lustigová BarboraNovohradská Karolína-5-5-4  0302
3.Růžičková DanielaMasopustová Lucie757  3012
4.Peštálová KláraFialová Markéta9-810-763222
5.Růžičková DanielaNovohradská Karolína-9-947-92323
6.Lustigová BarboraFialová Markéta-8-1-2  0324
7.Peštálová KláraMasopustová Lucie-1069-8-62325
8.Růžičková DanielaFialová Markéta684  3035
9.Peštálová KláraPilitowská Lea717  3045
10.Lustigová BarboraMasopustová Lucie-7-7-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lustigová Barbora03Novohradská Karolína20
Růžičková Daniela21Masopustová Lucie21
Peštálová Klára21Fialová Markéta12
   Pilitowská Lea01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy