Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK KounovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš Slatina 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29667:622SK Kounov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymetálek Jan
Kolář Radek
 
 
Griščenko Jan
Chlumecký Leoš
 
 
-11-5-9  0301
2.Ruffer Pavel
Janko Petr
 
 
Křen Vladimír
Plašil Jan
 
 
5813  3011
3.Janko PetrGriščenko Jan-46-4-10 1312
4.Kolář RadekChlumecký Leoš9910  3022
5.Ruffer PavelHájek Jaroslav768  3032
6.Vymetálek JanPlašil Jan1866  3042
7.Kolář RadekGriščenko Jan-6-5-7  0343
8.Ruffer PavelChlumecký Leoš-9-12-9  0344
9.Vymetálek JanHájek Jaroslav5-454 3154
10.Janko PetrPlašil Jan5-888 3164
11.Ruffer PavelGriščenko Jan68-9-4123274
12.Vymetálek JanChlumecký Leoš9-595 3184
13.Janko PetrHájek Jaroslav65-68 3194
14.Kolář RadekPlašil Jan-10-13810832104
15.Vymetálek JanGriščenko Jan8-7-8-4 13105
16.Janko PetrChlumecký Leoš9-109-9232115
17.Kolář RadekKřen Vladimír6-6-9-9 13116
18.Ruffer PavelPlašil Jan36-88 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janko Petr31Griščenko Jan31
Kolář Radek22Chlumecký Leoš13
Ruffer Pavel31Hájek Jaroslav03
Vymetálek Jan31Plašil Jan04
   Křen Vladimír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Solnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30659:569nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubec Martin
Kubec Jiří ml.
 
 
Kovaříček Josef
Holanec Jakub
 
 
18-95 3110
2.Holoubek Václav
Novák Petr
 
 
Jarkovský Petr
Pícha Aleš
 
 
-109-88-82311
3.Kubec MartinJarkovský Petr-79-6-5 1312
4.Kubec Jiří ml.Kovaříček Josef-912-9-9 1313
5.Holoubek VáclavHolanec Jakub372  3023
6.Novák PetrPícha Aleš-86107 3133
7.Kubec Jiří ml.Jarkovský Petr-7-7-8  0334
8.Holoubek VáclavKovaříček Josef7-57-9-22335
9.Novák PetrHolanec Jakub347  3045
10.Kubec MartinPícha Aleš596  3055
11.Holoubek VáclavJarkovský Petr4-6-157-82356
12.Novák PetrKovaříček Josef-39-1110-42357
13.Kubec MartinHolanec Jakub952  3067
14.Kubec Jiří ml.Pícha Aleš11-998 3177
15.Novák PetrJarkovský Petr-9-7-7  0378
16.Kubec MartinKovaříček Josef-6-103-13 1379
17.Kubec Jiří ml.Holanec Jakub454  3089
18.Holoubek VáclavPícha AlešWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubec Martin22Jarkovský Petr40
Kubec Jiří ml.22Kovaříček Josef40
Holoubek Václav12Holanec Jakub04
Novák Petr22Pícha Aleš03
WO10WO01
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u Potštejna CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proruby 60, 517 41 Kostelec n. O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40654:709TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Matějus Leoš
 
 
Müller Pavel
Bolehovský Karel
 
 
-9-711-4 1301
2.Jakubec František
Vevjora Rostislav
 
 
Bartoš Jindřich
Merganc Jiří
 
 
-9-12-6  0302
3.Matějus LeošMerganc Jiří89-9-753212
4.Marek JiříBolehovský Karel-4-89-2 1313
5.Jakubec FrantišekMüller Pavel-8-74-18 1314
6.Vevjora RostislavBartoš Jindřich5-878 3124
7.Marek JiříMerganc Jiří-15-4-7  0325
8.Jakubec FrantišekBolehovský Karel9-88-8153235
9.Vevjora RostislavMüller Pavel369  3045
10.Matějus LeošBartoš Jindřich-978-963255
11.Jakubec FrantišekMerganc Jiří-6-4-3  0356
12.Vevjora RostislavBolehovský Karel-8-39-4 1357
13.Matějus LeošMüller Pavel8-89-6-82358
14.Marek JiříBartoš Jindřich-49-4783268
15.Vevjora RostislavMerganc Jiří-82118 3178
16.Matějus LeošBolehovský Karel873  3088
17.Marek JiříMüller Pavel12-1012-5-62389
18.Jakubec FrantišekBartoš Jindřich-7-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matějus Leoš31Merganc Jiří22
Marek Jiří13Bolehovský Karel22
Jakubec František13Müller Pavel31
Vevjora Rostislav31Bartoš Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ProrubkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35689:684TTC Kostelec nad Orlicí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Šimon Petr
 
 
Krejčí Jiří
Krejčí Jaroslav
 
 
-776-9113210
2.Petr Radim
Zavacký Vojtěch
 
 
Severýn Pavel
Plašil Miroslav
 
 
-7-5-12  0311
3.Čermák JosefKrejčí Jaroslav-3889 3121
4.Zavacký VojtěchPlašil Miroslav1086  3031
5.Šimon PetrSeverýn Pavel9-8-9-4 1332
6.Petr RadimKrejčí Jiří49-68 3142
7.Zavacký VojtěchKrejčí Jaroslav59-6-793252
8.Šimon PetrPlašil Miroslav43-128 3162
9.Petr RadimSeverýn Pavel-4-9-7  0363
10.Čermák JosefKrejčí Jiří6106  3073
11.Šimon PetrKrejčí Jaroslav4-8-52-82374
12.Petr RadimPlašil Miroslav-91097 3184
13.Čermák JosefSeverýn Pavel-78-9-8 1385
14.Zavacký VojtěchKrejčí Jiří-997-7133295
15.Petr RadimKrejčí Jaroslav9-8-77-52396
16.Čermák JosefPlašil Miroslav10-1297 31106
17.Zavacký VojtěchSeverýn Pavel-7-7-8  03107
18.Šimon PetrKrejčí Jiří-7-697-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Josef31Krejčí Jaroslav22
Zavacký Vojtěch31Plašil Miroslav04
Šimon Petr13Severýn Pavel40
Petr Radim22Krejčí Jiří13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy