Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH VrbiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrbice 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17675:467SDH Vrbice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudousek Josef
Myšák Josef
 
 
Toncr Libor
Podolský David
 
 
265  3010
2.Vejs Zdeněk
Bečička Jaroslav
 
 
Holenda Vratislav
Ksandr Martin
 
 
486  3020
3.Kučera StanislavHolenda Vratislav-5-10-12  0321
4.Myšák JosefToncr Libor-9483 3131
5.Vejs ZdeněkKsandr Martin685  3041
6.Hudousek JosefPodolský David541  3051
7.Myšák JosefHolenda Vratislav9-6116 3161
8.Vejs ZdeněkToncr Libor321  3071
9.Hudousek JosefKsandr Martin69-68 3181
10.Kučera StanislavPodolský David7-919 3191
11.Vejs ZdeněkHolenda Vratislav4-398 31101
12.Hudousek JosefToncr Libor8-123-6732111
13.Kučera StanislavVencl Zdeněk-97-12-6 13112
14.Myšák JosefPodolský David539  30122
15.Hudousek JosefHolenda Vratislav-68-64732132
16.Kučera StanislavToncr Libor10-738 31142
17.Myšák JosefVencl Zdeněk26-93 31152
18.Vejs ZdeněkPodolský David432  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Stanislav22Holenda Vratislav13
Myšák Josef40Toncr Libor04
Vejs Zdeněk40Ksandr Martin02
Hudousek Josef40Podolský David04
   Vencl Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina nad Zdobnicí 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19669:458TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebruška Michal
Plašil Jan
 
 
Hylas Pavel
Vašata Stanislav
 
 
7-10-6383210
2.Flégl Lukáš
Hájek Jaroslav
 
 
Jasanský Jiří
 
 
WO    3020
3.Hájek JaroslavJasanský Jiří11-5-7793230
4.Flégl LukášVašata Stanislav7114  3040
5.Plašil JanHylas Pavel85-6-8-72341
6.Lebruška MichalWO    3051
7.Flégl LukášJasanský Jiří-4-8-5  0352
8.Plašil JanVašata Stanislav9-1096 3162
9.Lebruška MichalHylas Pavel596  3072
10.Hájek JaroslavWO    3082
11.Plašil JanJasanský Jiří696  3092
12.Lebruška MichalVašata Stanislav7-786 31102
13.Hájek JaroslavHylas Pavel8-985 31112
14.Flégl LukášWO    30122
15.Lebruška MichalJasanský Jiří-9511-7-223123
16.Hájek JaroslavVašata Stanislav1249  30133
17.Flégl LukášHylas Pavel-9910-7-523134
18.Plašil JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájek Jaroslav30Jasanský Jiří22
Flégl Lukáš12Vašata Stanislav04
Plašil Jan21Hylas Pavel22
Lebruška Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44599:670TJ Baník Vamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Veronika
Dufek Daniel
 
 
Novotný Ladislav
Pavel Petr
 
 
-8-9-3  0301
2.Sedláček Josef
Škoda Milan
 
 
Muller Otakar
Lipovský Jaroslav
 
 
-6-103-8 1302
3.Dufek DanielPavel Petr-512-7-7 1303
4.Sedláček JosefNovotný Ladislav-7-8-5  0304
5.Sedláčková VeronikaLipovský Jaroslav-10-1017-82305
6.Škoda MilanMuller Otakar-6-4-6  0306
7.Sedláček JosefPavel Petr11125  3016
8.Sedláčková VeronikaNovotný Ladislav-9-97-8 1317
9.Škoda MilanLipovský Jaroslav-6-6-6  0318
10.Dufek DanielMuller Otakar-8-10-13  0319
11.Sedláčková VeronikaPavel Petr-9-749143229
12.Škoda MilanNovotný Ladislav-4-9-3  03210
13.Dufek DanielLipovský Jaroslav-85-5-11 13211
14.Sedláček JosefMuller Otakar536  30311
15.Škoda MilanPavel Petr-3-6-5  03312
16.Dufek DanielNovotný Ladislav39-6-71032412
17.Sedláček JosefLipovský Jaroslav48-9-101232512
18.Sedláčková VeronikaMuller Otakar-10126-1632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Daniel13Pavel Petr22
Sedláček Josef31Novotný Ladislav31
Sedláčková Veronika22Lipovský Jaroslav31
Škoda Milan04Muller Otakar22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KPST Záhornice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16672:507TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Petr
Unger Jaroslav
 
 
Vaněčková Jana
Botlík Martin
 
 
11-996 3110
2.Matějů Jan
Štefanides Petr
 
 
Pícha Aleš
Yaghob Filip
 
 
445  3020
3.Unger JaroslavVaněčková Jana531  3030
4.Matějů JanBotlík Martin8-7-10553240
5.Štefanides PetrPícha Aleš9-1094 3150
6.Matějů PetrYaghob Filip-99-106-62351
7.Matějů JanVaněčková Jana4710  3061
8.Štefanides PetrBotlík Martin896  3071
9.Matějů PetrPícha Aleš-835-5-22372
10.Unger JaroslavYaghob Filip839  3082
11.Štefanides PetrVaněčková Jana831  3092
12.Matějů PetrBotlík Martin656  30102
13.Unger JaroslavPícha Aleš896  30112
14.Matějů JanYaghob Filip986  30122
15.Matějů PetrVaněčková Jana-67-3-13 13123
16.Unger JaroslavBotlík Martin6-4119 31133
17.Matějů JanPícha Aleš9-9-62732143
18.Štefanides PetrYaghob Filip797  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Unger Jaroslav40Vaněčková Jana13
Matějů Jan40Botlík Martin04
Štefanides Petr40Pícha Aleš13
Matějů Petr13Yaghob Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Týniště nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična, Družstevní 936, Týniště n.O. první patro, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:9630:385SK Týniště nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Petr
Brom Luděk
 
 
Olšavský Miroslav
Pišl Zdeněk
 
 
798  3010
2.Zaňka Václav
Provazník Ladislav
 
 
Kaplan Jiří
Bednář Vojtěch
 
 
7102  3020
3.Ptáček PetrBednář Vojtěch885  3030
4.Brom LuděkOlšavský Miroslav622  3040
5.Zaňka VáclavKaplan Jiří92-64 3150
6.Sedláček Petr st.Pišl Zdeněk341  3060
7.Brom LuděkBednář Vojtěch288  3070
8.Zaňka VáclavOlšavský Miroslav554  3080
9.Sedláček Petr st.Kaplan Jiří626  3090
10.Ptáček PetrPišl Zdeněk777  30100
11.Zaňka VáclavBednář Vojtěch184  30110
12.Provazník LadislavOlšavský Miroslav6-6-7-9 13111
13.Ptáček PetrKaplan Jiří981  30121
14.Brom LuděkPišl Zdeněk674  30131
15.Provazník LadislavBednář Vojtěch9-48-8-823132
16.Ptáček PetrOlšavský Miroslav966  30142
17.Brom LuděkKaplan Jiří-7612-10532152
18.Zaňka VáclavPišl Zdeněk321  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Petr40Bednář Vojtěch13
Brom Luděk40Olšavský Miroslav13
Zaňka Václav40Kaplan Jiří04
Sedláček Petr st.20Pišl Zdeněk04
Provazník Ladislav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy