Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26 TJ Jiskra Strážnice z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Teturová Barbora
 
 
Valuch Michal
Zelinka Pavel
 
 
     2301
2.Marek Jakub
Marek Jan st.
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     3111
3.Látal RomanZelinka Pavel     0312
4.Marek JakubPříkaský Libor     0313
5.Marek Jan st.Valuch Michal     3023
6.Žajdlík LudvíkHruška Jaroslav     3033
7.Teturová BarboraZelinka Pavel     3143
8.Marek Jan st.Příkaský Libor     3053
9.Žajdlík LudvíkValuch Michal     3163
10.Látal RomanHruška Jaroslav     3173
11.Marek Jan st.Zelinka Pavel     2374
12.Žajdlík LudvíkPříkaský Libor     0375
13.Látal RomanValuch Michal     2376
14.Teturová BarboraHruška Jaroslav     3086
15.Žajdlík LudvíkZelinka Pavel     3296
16.Látal RomanPříkaský Libor     32106
17.Teturová BarboraValuch Michal         
18.Marek Jan st.Hruška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman22Zelinka Pavel22
Marek Jakub01Příkaský Libor22
Marek Jan st.21Valuch Michal12
Žajdlík Ludvík31Hruška Jaroslav03
Teturová Barbora20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Ondřej
Král Jiří
 
 
Šprtová Karolína
Pařízek Richard
 
 
     2301
2.Vacenovský Pavel
Varmuža Mikuláš
 
 
Gallus Petr st.
Jakubíček Matěj
 
 
     1302
3.Král OndřejŠprtová Karolína     1303
4.Varmuža MikulášGallus Petr st.     0304
5.Král JiříPařízek Richard     3114
6.Vacenovský PavelJakubíček Matěj     2315
7.Varmuža Mikulᚊprtová Karolína     0316
8.Král JiříGallus Petr st.     3126
9.Vacenovský PavelPařízek Richard     2327
10.Král OndřejJakubíček Matěj     2328
11.Král JiříŠprtová Karolína     0329
12.Vacenovský PavelGallus Petr st.     13210
13.Král OndřejPařízek Richard     03  
14.Varmuža MikulášJakubíček Matěj         
15.Vacenovský PavelŠprtová Karolína         
16.Král OndřejGallus Petr st.         
17.Varmuža MikulášPařízek Richard         
18.Král JiříJakubíček Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Ondřej02Šprtová Karolína30
Varmuža Mikuláš02Gallus Petr st.21
Král Jiří21Pařízek Richard11
Vacenovský Pavel03Jakubíček Matěj20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Křižka Zdeněk
 
 
Urban Marek
Charvát Petr
 
 
     3110
2.Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     1311
3.Křižka ZdeněkUrban Marek     2312
4.Mikulčík LiborCharvát Petr     3022
5.Dohnálek PetrKreml Pavel     3032
6.Novák RadekFišman Jan     3042
7.Mikulčík LiborUrban Marek     3152
8.Dohnálek PetrCharvát Petr     3262
9.Novák RadekKreml Pavel     3272
10.Křižka ZdeněkFišman Jan     0373
11.Dohnálek PetrUrban Marek     3083
12.Novák RadekCharvát Petr     3293
13.Křižka ZdeněkKreml Pavel     0394
14.Mikulčík LiborFišman Jan     30104
15.Novák RadekUrban Marek         
16.Křižka ZdeněkCharvát Petr         
17.Mikulčík LiborKreml Pavel         
18.Dohnálek PetrFišman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křižka Zdeněk03Urban Marek12
Mikulčík Libor30Charvát Petr03
Dohnálek Petr30Kreml Pavel12
Novák Radek30Fišman Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Kouřil Přemysl
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30651:594SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrédl Pavel
Jakubíček Vlastimil
 
 
Kojecký Dalibor
Kalod Radek st.
 
 
-127-12-8 1301
2.Kouřil Přemysl
Charvát Vít st.
 
 
Kalod Radek ml.
Tihlařík Ondřej
 
 
-8-9-5  0302
3.Šrédl PavelKalod Radek st.49-63 3112
4.Charvát Vít st.Kalod Radek ml.119-57 3122
5.Jakubíček VlastimilTihlařík Ondřej-3-611-8 1323
6.Kouřil PřemyslKojecký Dalibor71-98 3133
7.Hradil KryštofKalod Radek st.10-1079 3143
8.Jakubíček VlastimilKalod Radek ml.-96-99-52344
9.Kouřil PřemyslTihlařík Ondřej657  3054
10.Šrédl PavelKojecký Dalibor9-767 3164
11.Jakubíček VlastimilKalod Radek st.-73-710-92365
12.Kouřil PřemyslKalod Radek ml.74-93 3175
13.Šrédl PavelTihlařík Ondřej767  3085
14.Hradil KryštofKojecký Dalibor-7-7-5  0386
15.Kouřil PřemyslKalod Radek st.-68-911-102387
16.Šrédl PavelKalod Radek ml.-7-55483297
17.Hradil KryštofTihlařík Ondřej4-647 31107
18.Jakubíček VlastimilKojecký Dalibor6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrédl Pavel40Kalod Radek st.22
Charvát Vít st.10Kalod Radek ml.13
Jakubíček Vlastimil03Tihlařík Ondřej13
Kouřil Přemysl31Kojecký Dalibor12
Hradil Kryštof21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32352:457T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Zelinka Vlastimil
 
 
Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 
-6-47-4 1301
2.Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
Toman Zbyněk
Zlámal Martin
 
 
710-8-13-42302
3.Staněk MichalFirtl Radim-1-5-6  0303
4.Zelinka VlastimilSynková Dagmar-5-5-2  0304
5.Nešpor Rostislav st.Zlámal Martin-10-8-7  0305
6.Pinda DušanToman Zbyněk4-6-4-7 1306
7.Zelinka VlastimilFirtl Radim-3-5-7  0307
8.Nešpor Rostislav st.Synková Dagmar-97-8383217
9.Pinda DušanZlámal Martin1098  3027
10.Staněk MichalToman Zbyněk4-1-2-2 1328
11.Nešpor Rostislav st.Firtl Radim89-11-9-82329
12.Pinda DušanSynková Dagmar-9-84-9 13210
13.Staněk MichalZlámal Martin-4    01  
14.Zelinka VlastimilToman Zbyněk         
15.Pinda DušanFirtl Radim         
16.Staněk MichalSynková Dagmar         
17.Zelinka VlastimilZlámal Martin         
18.Nešpor Rostislav st.Toman Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Michal02Firtl Radim30
Zelinka Vlastimil02Synková Dagmar21
Nešpor Rostislav st.12Zlámal Martin11
Pinda Dušan12Toman Zbyněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
Chimiak Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30 TJ Sokol Vracov z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Dominik
Pozděch Josef
 
 
Vašík Michal
Studnička Ondřej
 
 
     3010
2.Dočekal Pavel
Jakubčík František
 
 
Trcala Miroslav
Koutný František
 
 
     0311
3.Jakubčík FrantišekStudnička Ondřej     2312
4.Pozděch JosefVašík Michal     0313
5.Dočekal PavelTrcala Miroslav     1314
6.Vavřínek DominikKoutný František     3024
7.Pozděch JosefStudnička Ondřej     0325
8.Dočekal PavelVašík Michal     2326
9.Vavřínek DominikTrcala Miroslav     1327
10.Jakubčík FrantišekKoutný František     0328
11.Dočekal PavelStudnička Ondřej     2329
12.Vavřínek DominikVašík Michal     03210
13.Jakubčík FrantišekTrcala Miroslav         
14.Pozděch JosefKoutný František         
15.Vavřínek DominikStudnička Ondřej         
16.Jakubčík FrantišekVašík Michal         
17.Pozděch JosefTrcala Miroslav         
18.Dočekal PavelKoutný František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubčík František02Studnička Ondřej30
Pozděch Josef02Vašík Michal30
Dočekal Pavel03Trcala Miroslav20
Vavřínek Dominik12Koutný František11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy