Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32669:613SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaťko Karel
Hlobil Albert
 
 
Kotásková Petra
Mlynár Radoslav
 
 
-10645 3110
2.Pařízek Richard
Maděrič Zdeněk
 
 
Budiš Tomáš
Rosek Pavel
 
 
-9-1010-9 1311
3.Hlobil AlbertKotásková Petra5-9710 3121
4.Maděrič ZdeněkMlynár Radoslav9-9-9-8 1322
5.Zaťko KarelBudiš Tomáš4-1010-8-82323
6.Pařízek RichardRosek Pavel976  3033
7.Maděrič ZdeněkKotásková Petra-9-12-9  0334
8.Zaťko KarelMlynár Radoslav198  3044
9.Pařízek RichardBudiš Tomáš-8794 3154
10.Hlobil AlbertRosek Pavel-86-8563264
11.Zaťko KarelKotásková Petra-769-773274
12.Pařízek RichardMlynár Radoslav986  3084
13.Hlobil AlbertBudiš Tomáš-8-104-9 1385
14.Maděrič ZdeněkRosek Pavel-4-6-5  0386
15.Pařízek RichardKotásková Petra-8672 3196
16.Hlobil AlbertMlynár Radoslav-5-477732106
17.Maděrič ZdeněkBudiš Tomáš-6-5-6  03107
18.Zaťko KarelRosek Pavel68-58 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlobil Albert31Kotásková Petra13
Maděrič Zdeněk04Mlynár Radoslav13
Zaťko Karel31Budiš Tomáš31
Pařízek Richard40Rosek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22 SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Moudrý Rostislav
Šikuta Michal
 
 
     3110
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Pozděch Josef
Werner Jan
 
 
     3220
3.Kuchařič Jiří ml.Pozděch Josef     0321
4.Hrbáček MilanWerner Jan     1322
5.Hradil KryštofMoudrý Rostislav     3232
6.Charvát Vít st.Chimiak Stanislav     2333
7.Hrbáček MilanPozděch Josef     3143
8.Hradil KryštofWerner Jan     3053
9.Charvát Vít st.Moudrý Rostislav     3063
10.Kuchařič Jiří ml.Chimiak Stanislav     3073
11.Hradil KryštofPozděch Josef     3183
12.Charvát Vít st.Werner Jan     3093
13.Kuchařič Jiří ml.Moudrý Rostislav     30103
14.Hrbáček MilanChimiak Stanislav     30113
15.Charvát Vít st.Pozděch Josef     32123
16.Kuchařič Jiří ml.Werner Jan     03124
17.Hrbáček MilanMoudrý Rostislav     30134
18.Hradil KryštofChimiak Stanislav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchařič Jiří ml.22Pozděch Josef13
Hrbáček Milan31Werner Jan22
Hradil Kryštof40Moudrý Rostislav04
Charvát Vít st.31Chimiak Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Ráb František
 
 
Staněk Michal
Glos Tomáš
 
 
     3010
2.Mikula Ján
Konečný Miroslav
 
 
Hubáček Vojtěch
Nešpor Rostislav st.
 
 
     3120
3.Oláh EduardStaněk Michal     3030
4.Konečný MiroslavHubáček Vojtěch     1331
5.Mikula JánNešpor Rostislav st.     1332
6.Komosný MiloslavGlos Tomáš     3142
7.Konečný MiroslavStaněk Michal     3152
8.Mikula JánHubáček Vojtěch     3162
9.Komosný MiloslavNešpor Rostislav st.     0363
10.Oláh EduardGlos Tomáš     3073
11.Mikula JánStaněk Michal     3083
12.Komosný MiloslavHubáček Vojtěch     3193
13.Oláh EduardNešpor Rostislav st.     1394
14.Konečný MiroslavGlos Tomáš     31104
15.Komosný MiloslavStaněk Michal     31114
16.Oláh EduardHubáček Vojtěch     23115
17.Konečný MiroslavNešpor Rostislav st.     03116
18.Mikula JánGlos Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oláh Eduard22Staněk Michal04
Konečný Miroslav22Hubáček Vojtěch22
Mikula Ján31Nešpor Rostislav st.40
Komosný Miloslav31Glos Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna přísálí, Vlkoš 135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Rybecký Jakub
 
 
Smolka Longin
Křižka Martin
 
 
     2301
2.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Elznic Drahomír
Jarýn Jiří
 
 
     0302
3.Příkaský LiborMikl Antonín     0303
4.Rybecký JakubJarýn Jiří     3013
5.Vymyslický Stanislav st.Elznic Drahomír     0314
6.Salaba PetrKřižka Martin     0315
7.Rybecký JakubMikl Antonín     0316
8.Vymyslický Stanislav st.Jarýn Jiří     2317
9.Salaba PetrElznic Drahomír     0318
10.Příkaský LiborKřižka Martin     3028
11.Vymyslický Stanislav st.Mikl Antonín     0329
12.Salaba PetrJarýn Jiří     03210
13.Příkaský LiborElznic Drahomír     23211
14.Rybecký JakubSmolka Longin     31311
15.Salaba PetrMikl Antonín     03312
16.Příkaský LiborJarýn Jiří     30412
17.Rybecký JakubElznic Drahomír     23413
18.Vymyslický Stanislav st.Smolka Longin     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příkaský Libor22Mikl Antonín40
Rybecký Jakub22Jarýn Jiří22
Vymyslický Stanislav st.13Elznic Drahomír40
Salaba Petr04Křižka Martin11
   Smolka Longin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 900 Vracov 69642Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 TJ Sokol Vracov z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Matěj
Trcala Miroslav
 
 
Marada Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
     3010
2.Křiva Zdeněk
Šnajdr Radomír
 
 
Pantlík Ladislav
Kůřil Pavel ml.
 
 
     1311
3.Šnajdr RadomírPantlík Ladislav     1312
4.Boruta MatějKůřil Pavel ml.     3222
5.Křiva ZdeněkMarada Tomáš     1323
6.Trcala MiroslavKostelanský Stanislav     3133
7.Boruta MatějPantlík Ladislav     2334
8.Křiva ZdeněkKůřil Pavel ml.     0335
9.Trcala MiroslavMarada Tomáš     3045
10.Šnajdr RadomírKostelanský Stanislav     3155
11.Křiva ZdeněkPantlík Ladislav     3265
12.Trcala MiroslavKůřil Pavel ml.     3175
13.Šnajdr RadomírMarada Tomáš     3085
14.Boruta MatějKostelanský Stanislav     3295
15.Trcala MiroslavPantlík Ladislav     2396
16.Šnajdr RadomírKůřil Pavel ml.     2397
17.Boruta MatějMarada Tomáš     30107
18.Křiva ZdeněkKostelanský Stanislav     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír22Pantlík Ladislav31
Boruta Matěj31Kůřil Pavel ml.22
Křiva Zdeněk13Marada Tomáš13
Trcala Miroslav31Kostelanský Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37 TJ Jiskra Strážnice z.s. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaha Stanislav
Jirásek Petr
 
 
Jamný Pavel
Teturová Barbora
 
 
     2301
2.Marada Petr
Jakubíček Matěj
 
 
Břeský Zdeněk
Marek Jakub
 
 
     2302
3.Marada PetrBřeský Zdeněk     3112
4.Jakubíček MatějLátal Roman     3022
5.Jirásek PetrMarek Jakub     2323
6.Blaha StanislavTeturová Barbora     3233
7.Jakubíček MatějBřeský Zdeněk     3043
8.Jirásek PetrLátal Roman     0344
9.Blaha StanislavMarek Jakub     3054
10.Marada PetrTeturová Barbora     0355
11.Jirásek PetrJamný Pavel     2356
12.Blaha StanislavLátal Roman     1357
13.Marada PetrMarek Jakub     0358
14.Jakubíček MatějTeturová Barbora     2359
15.Blaha StanislavJamný Pavel     3169
16.Marada PetrLátal Roman     13610
17.Jakubíček MatějMarek Jakub     30710
18.Jirásek PetrTeturová Barbora     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marada Petr13Břeský Zdeněk02
Jakubíček Matěj31Látal Roman31
Jirásek Petr04Marek Jakub22
Blaha Stanislav31Teturová Barbora31
   Jamný Pavel11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy