Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7608:313SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Ráček Ladislav
Rosek Pavel
 
 
-68108 3110
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuchařič Jiří ml.Kotásková Michaela628  3030
4.Hrbáček MilanRosek Pavel-4-671083240
5.Charvát Vít st.Ráček Ladislav367  3050
6.Hradil KryštofWO    3060
7.Hrbáček MilanKotásková Michaela-8-6-9  0361
8.Charvát Vít st.Rosek Pavel628  3071
9.Hradil KryštofRáček Ladislav1-699 3181
10.Kuchařič Jiří ml.WO    3091
11.Charvát Vít st.Kotásková Michaela764  30101
12.Hradil KryštofRosek Pavel866  30111
13.Kuchařič Jiří ml.Ráček Ladislav778  30121
14.Hrbáček MilanWO    30131
15.Hradil KryštofKotásková Michaela369  30141
16.Kuchařič Jiří ml.Rosek Pavel637  30151
17.Hrbáček MilanRáček Ladislav889  30161
18.Charvát Vít st.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchařič Jiří ml.30Kotásková Michaela13
Hrbáček Milan21Rosek Pavel04
Charvát Vít st.30Ráček Ladislav04
Hradil Kryštof30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 SKST Hodonín F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Umšajt Ivan
 
 
Zaťko Karel
Hlobil Albert
 
 
     2301
2.Dřevojan Martin
Komoň Richard
 
 
Maděrič Zdeněk
Pijáček Lukáš
 
 
     3211
3.Štefánek VlastimilZaťko Karel     1312
4.Umšajt IvanHlobil Albert     2313
5.Dřevojan MartinMaděrič Zdeněk     3023
6.Komoň RichardPijáček Lukáš     3033
7.Umšajt IvanZaťko Karel     1334
8.Dřevojan MartinHlobil Albert     1335
9.Komoň RichardMaděrič Zdeněk     3145
10.Štefánek VlastimilPijáček Lukáš     0346
11.Dřevojan MartinZaťko Karel     0347
12.Komoň RichardHlobil Albert     1348
13.Štefánek VlastimilMaděrič Zdeněk     3058
14.Umšajt IvanPijáček Lukáš     1359
15.Komoň RichardZaťko Karel     03510
16.Štefánek VlastimilHlobil Albert     03511
17.Umšajt IvanMaděrič Zdeněk     13512
18.Dřevojan MartinPijáček Lukáš     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefánek Vlastimil13Zaťko Karel40
Umšajt Ivan04Hlobil Albert40
Dřevojan Martin22Maděrič Zdeněk13
Komoň Richard22Pijáček Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Ráb František
 
 
Pozděch Josef
Chimiak Stanislav
 
 
     3210
2.Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
Jakubčík František
Sytař Tomáš
 
 
     3020
3.Mikula JánPozděch Josef     1321
4.Konečný MiroslavChimiak Stanislav     3031
5.Komosný MiloslavJakubčík František     1332
6.Oláh EduardSytař Tomáš     3042
7.Konečný MiroslavPozděch Josef     0343
8.Komosný MiloslavChimiak Stanislav     2344
9.Oláh EduardJakubčík František     3054
10.Mikula JánSytař Tomáš     3064
11.Komosný MiloslavPozděch Josef     0365
12.Oláh EduardChimiak Stanislav     3175
13.Mikula JánJakubčík František     3285
14.Konečný MiroslavSytař Tomáš     1386
15.Oláh EduardPozděch Josef     1387
16.Mikula JánChimiak Stanislav     0388
17.Konečný MiroslavJakubčík František     2389
18.Komosný MiloslavSytař Tomáš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikula Ján22Pozděch Josef40
Konečný Miroslav13Chimiak Stanislav22
Komosný Miloslav04Jakubčík František22
Oláh Eduard31Sytař Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
Vymyslický Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Hála Josef
Hála Zbyněk
 
 
     2301
2.Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
Palán František
Chimiák Petr
 
 
     1302
3.Vymyslický Stanislav st.Hála Zbyněk     3012
4.Salaba PetrHála Josef     3122
5.Rybecký JakubPalán František     3032
6.Rybecký MarekChimiák Petr     3242
7.Salaba PetrHála Zbyněk     3252
8.Rybecký JakubHála Josef     0353
9.Rybecký MarekPalán František     3063
10.Vymyslický Stanislav st.Chimiák Petr     0364
11.Rybecký JakubHála Zbyněk     3174
12.Rybecký MarekHála Josef     1375
13.Vymyslický Stanislav st.Palán František     3285
14.Salaba PetrChimiák Petr     2386
15.Rybecký MarekHála Zbyněk     3296
16.Vymyslický Stanislav st.Hála Josef     0397
17.Salaba PetrPalán František     0398
18.Rybecký JakubChimiák Petr     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vymyslický Stanislav st.22Hála Zbyněk04
Salaba Petr22Hála Josef31
Rybecký Jakub31Palán František13
Rybecký Marek31Chimiák Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. CVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 900 Vracov 69642Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 TJ Sokol Vracov z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Vladislav
Boruta Vladislav
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     3010
2.Šnajdr Michal
Trcala Miroslav
 
 
Hubáček Vojtěch
Hubačka Miroslav
 
 
     3120
3.Šnajdr MichalGlos Tomáš     3030
4.Boruta MatějHubačka Miroslav     0331
5.Boruta VladislavBartoník Jakub     3041
6.Trcala MiroslavHubáček Vojtěch     3051
7.Boruta MatějGlos Tomáš     3061
8.Boruta VladislavHubačka Miroslav     3171
9.Trcala MiroslavBartoník Jakub     3081
10.Šnajdr MichalHubáček Vojtěch     1382
11.Boruta VladislavGlos Tomáš     3092
12.Trcala MiroslavHubačka Miroslav     31102
13.Šnajdr MichalBartoník Jakub     30112
14.Boruta MatějHubáček Vojtěch     31122
15.Trcala MiroslavGlos Tomáš     23123
16.Šnajdr MichalHubačka Miroslav     03124
17.Boruta MatějBartoník Jakub     30134
18.Boruta VladislavHubáček Vojtěch     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Michal22Glos Tomáš13
Boruta Matěj31Hubačka Miroslav22
Boruta Vladislav40Bartoník Jakub04
Trcala Miroslav31Hubáček Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
Ingr Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:33 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaha Stanislav
Ingr Lukáš
 
 
Elznic Drahomír
Jarýn Jiří
 
 
     3010
2.Smutný Antonín
Jakubíček Matěj
 
 
Mikl Antonín
Křižka Martin
 
 
     2311
3.Blaha StanislavMikl Antonín     3221
4.Ingr LukášJarýn Jiří     3231
5.Smutný AntonínElznic Drahomír     1332
6.Jakubíček MatějKřižka Martin     3042
7.Ingr LukášMikl Antonín     3252
8.Smutný AntonínJarýn Jiří     3062
9.Jakubíček MatějElznic Drahomír     1363
10.Blaha StanislavKřižka Martin     1364
11.Smutný AntonínMikl Antonín     2365
12.Jakubíček MatějJarýn Jiří     3075
13.Blaha StanislavElznic Drahomír     0376
14.Ingr LukášKřižka Martin     3186
15.Jakubíček MatějMikl Antonín     2387
16.Blaha StanislavJarýn Jiří     3197
17.Ingr LukášElznic Drahomír     32107
18.Smutný AntonínKřižka Martin     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaha Stanislav22Mikl Antonín22
Ingr Lukáš40Jarýn Jiří04
Smutný Antonín22Elznic Drahomír31
Jakubíček Matěj22Křižka Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. DVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 TJ Jiskra Strážnice z.s. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teturová Barbora
Morávek Ondřej
 
 
Marada Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
     0301
2.Látal Roman
Marek Jakub
 
 
Kůřil Pavel st.
Kůřil Pavel ml.
 
 
     3211
3.Látal RomanKůřil Pavel ml.     3021
4.Morávek OndřejMarada Tomáš     3131
5.Marek JakubKůřil Pavel st.     0332
6.Teturová BarboraKostelanský Stanislav     3042
7.Morávek OndřejKůřil Pavel ml.     3152
8.Marek JakubMarada Tomáš     3262
9.Teturová BarboraKůřil Pavel st.     2363
10.Látal RomanKostelanský Stanislav     2364
11.Marek JakubKůřil Pavel ml.     3074
12.Teturová BarboraMarada Tomáš     3284
13.Látal RomanKůřil Pavel st.     1385
14.Morávek OndřejKostelanský Stanislav     3195
15.Teturová BarboraKůřil Pavel ml.     30105
16.Látal RomanMarada Tomáš     31115
17.Morávek OndřejKůřil Pavel st.     03116
18.Marek JakubKostelanský Stanislav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman22Kůřil Pavel ml.04
Morávek Ondřej31Marada Tomáš04
Marek Jakub31Kůřil Pavel st.40
Teturová Barbora31Kostelanský Stanislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy