Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Zelinka Vlastimil
 
 
Svačina Roman
Kočvara Vít
 
 
     3210
2.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Kvapil Erik
Všetička Martin
 
 
     3020
3.Staněk MichalKočvara Vít     1321
4.Glos TomášSvačina Roman     2322
5.Bartoník JakubKvapil Erik     3232
6.Zelinka VlastimilVšetička Martin     3242
7.Glos TomášKočvara Vít     1343
8.Bartoník JakubSvačina Roman     3253
9.Zelinka VlastimilKvapil Erik     3163
10.Staněk MichalVšetička Martin     1364
11.Bartoník JakubKočvara Vít     2365
12.Zelinka VlastimilSvačina Roman     0366
13.Staněk MichalKvapil Erik     2367
14.Glos TomášVšetička Martin     3177
15.Zelinka VlastimilKočvara Vít     0378
16.Staněk MichalSvačina Roman     1379
17.Glos TomášKvapil Erik     3089
18.Bartoník JakubVšetička Martin     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staněk Michal04Kočvara Vít40
Glos Tomáš22Svačina Roman31
Bartoník Jakub31Kvapil Erik13
Zelinka Vlastimil22Všetička Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
Kratochvílová Natálie
Krupicová Tereza
 
 
     3010
2.Zelinka Oldřich
Malý Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Bursík AntonínWO    3030
4.Grabovský Jaroslav nejst.Mokráš Jakub     3040
5.Malý MiroslavKrupicová Tereza     3050
6.Vaňhara MichalKratochvílová Natálie     3060
7.Grabovský Jaroslav nejst.WO    3070
8.Malý MiroslavMokráš Jakub     3180
9.Vaňhara MichalKrupicová Tereza     3090
10.Bursík AntonínKratochvílová Natálie     30100
11.Malý MiroslavWO    30110
12.Vaňhara MichalMokráš Jakub     30120
13.Zelinka OldřichKrupicová Tereza     31130
14.Grabovský Jaroslav nejst.Kratochvílová Natálie     30140
15.Vaňhara MichalWO    30150
16.Zelinka OldřichMokráš Jakub     30160
17.Grabovský Jaroslav nejst.Krupicová Tereza     30170
18.Malý MiroslavKratochvílová Natálie     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bursík Antonín10Mokráš Jakub04
Grabovský Jaroslav nejst.30Krupicová Tereza04
Malý Miroslav30Kratochvílová Natálie04
Vaňhara Michal30   
Zelinka Oldřich20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Konečný Lubomír
 
 
Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
     2301
2.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Jakubčík František
Kučera Zdeněk st.
 
 
     3011
3.Štefánek VlastimilŠikuta Michal     0312
4.Konečný LubomírKučera Zdeněk st.     3122
5.Třináctý JanJakubčík František     3132
6.Hlahůlek EmilMoudrý Rostislav     1333
7.Konečný LubomírŠikuta Michal     3043
8.Třináctý JanKučera Zdeněk st.     1344
9.Hlahůlek EmilJakubčík František     0345
10.Štefánek VlastimilMoudrý Rostislav     1346
11.Třináctý JanŠikuta Michal     3156
12.Hlahůlek EmilKučera Zdeněk st.     0357
13.Štefánek VlastimilJakubčík František     1358
14.Konečný LubomírMoudrý Rostislav     2359
15.Hlahůlek EmilŠikuta Michal     3169
16.Štefánek VlastimilKučera Zdeněk st.     3279
17.Konečný LubomírJakubčík František     3289
18.Třináctý JanMoudrý Rostislav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefánek Vlastimil13Šikuta Michal13
Konečný Lubomír31Kučera Zdeněk st.22
Třináctý Jan31Jakubčík František22
Hlahůlek Emil13Moudrý Rostislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek František st.
Létal Emil
 
 

 
 
WO    3010
2.Bábík Miloslav
Hromek František ml.
 
 
Macůrek Marek
Šeďa Roman
 
 
     0311
3.Létal EmilMacůrek Marek     0312
4.Bábík MiloslavHromek Ludvík     3022
5.Hromek František ml.Šeďa Roman     0323
6.Hromek František st.WO    3033
7.Bábík MiloslavMacůrek Marek     0334
8.Hromek František ml.Hromek Ludvík     0335
9.Hromek František st.Šeďa Roman     3245
10.Létal EmilWO    3055
11.Hromek František ml.Macůrek Marek     1356
12.Hromek František st.Hromek Ludvík     2357
13.Létal EmilŠeďa Roman     3167
14.Bábík MiloslavWO    3077
15.Hromek František st.Macůrek Marek     0378
16.Létal EmilHromek Ludvík     3188
17.Bábík MiloslavŠeďa Roman     0389
18.Hromek František ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Létal Emil21Macůrek Marek40
Bábík Miloslav12Hromek Ludvík22
Hromek František ml.03Šeďa Roman22
Hromek František st.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňák Patrik
Herzánová Denisa
 
 
Hřebíček Miroslav
Parák Lukáš
 
 
     0301
2.Hruška Jaroslav
Salaba Petr
 
 
Ráb František
Kudrna Jaromír
 
 
     1302
3.Hruška JaroslavKudrna Jaromír     1303
4.Maňák PatrikRáb František     0304
5.Herzánová DenisaHřebíček Miroslav     2305
6.Salaba PetrParák Lukáš     3215
7.Maňák PatrikKudrna Jaromír     3025
8.Herzánová DenisaRáb František     1326
9.Salaba PetrHřebíček Miroslav     3136
10.Hruška JaroslavParák Lukáš     3246
11.Herzánová DenisaKudrna Jaromír     0347
12.Salaba PetrRáb František     3157
13.Hruška JaroslavHřebíček Miroslav     1358
14.Maňák PatrikParák Lukáš     3268
15.Salaba PetrKudrna Jaromír     3178
16.Hruška JaroslavRáb František     2379
17.Maňák PatrikHřebíček Miroslav     3189
18.Herzánová DenisaParák Lukáš     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Jaroslav13Kudrna Jaromír22
Maňák Patrik31Ráb František31
Herzánová Denisa04Hřebíček Miroslav22
Salaba Petr40Parák Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Syrovín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Syrovín, NávesRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:26 Orel Syrovín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Petr
Varmuža Milan
 
 
Šmídová Kamila
Jahoda Viktor
 
 
     3010
2.Korvas David
Němec Bohuslav
 
 
Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
     0311
3.Korvas PetrLunga Jakub     3121
4.Varmuža MilanJahoda Viktor     3031
5.Kocourek MiroslavŠmídová Kamila     3041
6.Němec BohuslavKřižka Martin     2342
7.Varmuža MilanLunga Jakub     0343
8.Kocourek MiroslavJahoda Viktor     2344
9.Němec BohuslavŠmídová Kamila     3054
10.Korvas PetrKřižka Martin     3164
11.Kocourek MiroslavLunga Jakub     1365
12.Němec BohuslavJahoda Viktor     2366
13.Korvas PetrNeničková Zuzana     3076
14.Varmuža MilanKřižka Martin     3086
15.Němec BohuslavLunga Jakub     0387
16.Korvas PetrJahoda Viktor     3097
17.Varmuža MilanNeničková Zuzana     30107
18.Korvas DavidKřižka Martin     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korvas Petr40Lunga Jakub31
Varmuža Milan31Jahoda Viktor22
Kocourek Miroslav12Šmídová Kamila02
Němec Bohuslav13Křižka Martin22
Korvas David01Neničková Zuzana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:39 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jakub
Jamný Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Kráčal Richard
Tomeček Karel
 
 
Gablas Kamil
Růčka Pavel
 
 
     1311
3.Svoboda JakubGablas Kamil     0312
4.Jamný OndřejRůčka Pavel     0313
5.Kráčal RichardKopčil Miloslav     0314
6.Tomeček KarelWO    3024
7.Jamný OndřejGablas Kamil     0325
8.Kráčal RichardRůčka Pavel     2326
9.Tomeček KarelKopčil Miloslav     0327
10.Svoboda JakubWO    3037
11.Kráčal RichardGablas Kamil     1338
12.Tomeček KarelRůčka Pavel     0339
13.Svoboda JakubKopčil Miloslav     03310
14.Jamný OndřejWO    30410
15.Tomeček KarelGablas Kamil     03411
16.Svoboda JakubRůčka Pavel     03412
17.Jamný OndřejKopčil Miloslav     03413
18.Kráčal RichardWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svoboda Jakub03Gablas Kamil40
Jamný Ondřej03Růčka Pavel40
Kráčal Richard03Kopčil Miloslav40
Tomeček Karel03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy