Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
Vašík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Těmická 18, 696 81 BzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopčil Miloslav
Růčka Pavel
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     3210
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Zelinka Vlastimil
Staněk Michal
 
 
     3120
3.Vašík MiroslavZelinka Vlastimil     3030
4.Kopčil MiloslavGlos Tomáš     2331
5.Gablas KamilBartoník Jakub     3041
6.Růčka PavelStaněk Michal     0342
7.Kopčil MiloslavZelinka Vlastimil     1343
8.Gablas KamilGlos Tomáš     3153
9.Růčka PavelBartoník Jakub     0354
10.Vašík MiroslavStaněk Michal     3064
11.Gablas KamilZelinka Vlastimil     3174
12.Růčka PavelGlos Tomáš     1375
13.Vašík MiroslavBartoník Jakub     3085
14.Kopčil MiloslavStaněk Michal     3095
15.Růčka PavelZelinka Vlastimil     30105
16.Vašík MiroslavGlos Tomáš     30115
17.Kopčil MiloslavBartoník Jakub     31125
18.Gablas KamilStaněk Michal     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašík Miroslav40Zelinka Vlastimil13
Kopčil Miloslav22Glos Tomáš22
Gablas Kamil40Bartoník Jakub13
Růčka Pavel13Staněk Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna přísálí Vlkoš135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31 Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
Kráčal Richard
Grabovský Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Menšík Ladislav
Jahoda Viktor
 
 
Morávek Ondřej
Grabovský Martin
 
 
     3120
3.Lunga JakubMorávek Ondřej     1321
4.Jahoda ViktorKráčal Richard     3131
5.Křižka MartinGrabovský Jaroslav st.     3241
6.Menšík LadislavGrabovský Martin     0342
7.Jahoda ViktorMorávek Ondřej     2343
8.Křižka MartinKráčal Richard     0344
9.Menšík LadislavGrabovský Jaroslav st.     0345
10.Lunga JakubGrabovský Martin     3055
11.Křižka MartinMorávek Ondřej     1356
12.Menšík LadislavKráčal Richard     0357
13.Lunga JakubGrabovský Jaroslav st.     3167
14.Jahoda ViktorGrabovský Martin     3077
15.Menšík LadislavMorávek Ondřej     0378
16.Lunga JakubKráčal Richard     3288
17.Jahoda ViktorGrabovský Jaroslav st.     3098
18.Křižka MartinGrabovský Martin     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lunga Jakub31Morávek Ondřej40
Jahoda Viktor31Kráčal Richard22
Křižka Martin22Grabovský Jaroslav st.13
Menšík Ladislav04Grabovský Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Syrovín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb František
Bařina Zbyněk
 
 
Korvas Petr
Varmuža Milan
 
 
     0301
2.Valoušek Jindřich
Hřebíček Miroslav
 
 
Kocourek Miroslav
Němec Bohuslav
 
 
     3111
3.Bařina ZbyněkKocourek Miroslav     3121
4.Hřebíček MiroslavKorvas Petr     0322
5.Parák LukášVarmuža Milan     1323
6.Ráb FrantišekNěmec Bohuslav     3033
7.Hřebíček MiroslavKorvas David     3043
8.Parák LukášKorvas Petr     3153
9.Ráb FrantišekVarmuža Milan     3163
10.Bařina ZbyněkNěmec Bohuslav     0364
11.Parák LukášKorvas David     3074
12.Ráb FrantišekKorvas Petr     3184
13.Bařina ZbyněkVarmuža Milan     0385
14.Hřebíček MiroslavNěmec Bohuslav     1386
15.Ráb FrantišekKorvas David     3096
16.Bařina ZbyněkKorvas Petr     1397
17.Hřebíček MiroslavVarmuža Milan     1398
18.Parák LukášNěmec Bohuslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bařina Zbyněk13Kocourek Miroslav01
Hřebíček Miroslav13Korvas Petr22
Parák Lukáš22Varmuža Milan31
Ráb František40Němec Bohuslav31
   Korvas David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Josefov AVrchní
rozhodčí:
Macůrek Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Josefov, ul. Hlavní 131Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 TJ Sokol Josefov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeďa Roman
Šupa Antonín
 
 
Maňák Patrik
Herzánová Denisa
 
 
     3010
2.Macůrek Marek
Hromek Ludvík
 
 
Vinklárek Filip
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
     3120
3.Šupa AntonínMaňák Patrik     3030
4.Macůrek MarekHerzánová Denisa     3040
5.Šeďa RomanVinklárek Filip     2341
6.Hromek LudvíkVymyslický Stanislav ml.     2342
7.Macůrek MarekMaňák Patrik     3052
8.Šeďa RomanHerzánová Denisa     3062
9.Hromek LudvíkVinklárek Filip     0363
10.Šupa AntonínVymyslický Stanislav ml.     2364
11.Šeďa RomanMaňák Patrik     3074
12.Hromek LudvíkHerzánová Denisa     3184
13.Šupa AntonínVinklárek Filip     0385
14.Macůrek MarekVymyslický Stanislav ml.     3095
15.Hromek LudvíkMaňák Patrik     1396
16.Šupa AntonínHerzánová Denisa     1397
17.Macůrek MarekVinklárek Filip     31107
18.Šeďa RomanVymyslický Stanislav ml.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šupa Antonín13Maňák Patrik13
Macůrek Marek40Herzánová Denisa13
Šeďa Roman31Vinklárek Filip31
Hromek Ludvík13Vymyslický Stanislav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
Moudrý Rostislav
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12 Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
Bábík Miloslav
Hromek František ml.
 
 
     3010
2.Kučera Zdeněk st.
Vavřínek Zdeněk
 
 
Hromek František st.
Létal Emil
 
 
     1311
3.Vavřínek ZdeněkLétal Emil     0312
4.Kučera Zdeněk st.Bábík Miloslav     3022
5.Moudrý RostislavHromek František st.     3032
6.Šikuta MichalHromek František ml.     3042
7.Kučera Zdeněk st.Létal Emil     3152
8.Moudrý RostislavBábík Miloslav     3062
9.Šikuta MichalHromek František st.     3172
10.Vavřínek ZdeněkHromek František ml.     3082
11.Moudrý RostislavLétal Emil     3092
12.Šikuta MichalBábík Miloslav     30102
13.Vavřínek ZdeněkHromek František st.     32112
14.Kučera Zdeněk st.Hromek František ml.     30122
15.Šikuta MichalLétal Emil     32132
16.Vavřínek ZdeněkBábík Miloslav     30142
17.Kučera Zdeněk st.Hromek František st.     30152
18.Moudrý RostislavHromek František ml.     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřínek Zdeněk31Létal Emil13
Kučera Zdeněk st.40Bábík Miloslav04
Moudrý Rostislav40Hromek František st.04
Šikuta Michal40Hromek František ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
Kotásek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráček Ladislav
Marada Matěj
 
 
Konečný Lubomír
Umšajt Ivan
 
 
     0301
2.Mokráš Jakub
Hekele Erik
 
 
Hlahůlek Emil
Zelinka Vladimír
 
 
     0302
3.Marada MatějKonečný Lubomír     0303
4.Mokráš JakubZelinka Vladimír     0304
5.Hekele ErikHlahůlek Emil     0305
6.Ráček LadislavUmšajt Ivan     2306
7.Mokráš JakubKonečný Lubomír     1307
8.Hekele ErikZelinka Vladimír     0308
9.Ráček LadislavHlahůlek Emil     2309
10.Marada MatějUmšajt Ivan     03010
11.Hekele ErikKonečný Lubomír     03011
12.Ráček LadislavZelinka Vladimír     30111
13.Marada MatějHlahůlek Emil     03112
14.Mokráš JakubUmšajt Ivan     03113
15.Ráček LadislavKonečný Lubomír     13114
16.Marada MatějZelinka Vladimír     03115
17.Mokráš JakubHlahůlek Emil     03116
18.Hekele ErikUmšajt Ivan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marada Matěj04Konečný Lubomír40
Mokráš Jakub04Zelinka Vladimír31
Hekele Erik04Hlahůlek Emil40
Ráček Ladislav13Umšajt Ivan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
Mocek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36584:627Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Vít
Svačina Roman
 
 
Grabovský Jaroslav nejst.
Malý Miroslav
 
 
7-910-2-102301
2.Kvapil Erik
Všetička Martin
 
 
Vaňhara Michal
Vjazanko Petr
 
 
-3-1-9  0302
3.Kočvara VítVaňhara Michal9-49-11-32303
4.Svačina RomanGrabovský Jaroslav nejst.558  3013
5.Kvapil ErikMalý Miroslav-5-1036-92314
6.Všetička MartinVjazanko Petr-6-7-4  0315
7.Svačina RomanVaňhara Michal-8-85593225
8.Kvapil ErikGrabovský Jaroslav nejst.9-1222 3135
9.Všetička MartinMalý Miroslav-5-5-6  0336
10.Kočvara VítVjazanko Petr4-11-8-8 1337
11.Theuer TomášVaňhara Michal-4-7-3  0338
12.Všetička MartinGrabovský Jaroslav nejst.988  3048
13.Kočvara VítMalý Miroslav109-56 3158
14.Svačina RomanVjazanko Petr6-5812 3168
15.Všetička MartinVaňhara Michal-8-4-8  0369
16.Kočvara VítGrabovský Jaroslav nejst.89-99 3179
17.Svačina RomanMalý Miroslav895  3089
18.Theuer TomášVjazanko Petr-7-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Vít22Vaňhara Michal31
Svačina Roman40Grabovský Jaroslav nejst.04
Kvapil Erik11Malý Miroslav22
Všetička Martin13Vjazanko Petr31
Theuer Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy