Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41 Slovan Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Zdeněk
Holubec Marek
 
 
Malý Miroslav
Vjazanko Petr
 
 
     2301
2.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Vaňhara Michal
Bursík Antonín
 
 
     1302
3.Glos TomášBursík Antonín     2303
4.Bartoník JakubVaňhara Michal     0304
5.Holubec MarekMalý Miroslav     3114
6.Zelinka VlastimilVjazanko Petr     3024
7.Bartoník JakubBursík Antonín     1325
8.Holubec MarekVaňhara Michal     1326
9.Zelinka VlastimilMalý Miroslav     2327
10.Glos TomášVjazanko Petr     3037
11.Holubec MarekBursík Antonín     0338
12.Zelinka ZdeněkVaňhara Michal     0339
13.Glos TomášMalý Miroslav     3149
14.Bartoník JakubVjazanko Petr     23410
15.Zelinka ZdeněkBursík Antonín     03411
16.Glos TomášVaňhara Michal     23412
17.Bartoník JakubMalý Miroslav     32512
18.Holubec MarekVjazanko Petr     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Glos Tomáš22Bursík Antonín40
Bartoník Jakub13Vaňhara Michal40
Holubec Marek22Malý Miroslav13
Zelinka Vlastimil11Vjazanko Petr13
Zelinka Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19 TJ Sokol Veselí nad Moravou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlahůlek Emil
Třináctý Jan
 
 
Kočvara Vít
Svačina Roman
 
 
     3210
2.Štefánek Vlastimil
Čajka Milan
 
 
Kvapil Erik
Všetička Martin
 
 
     3020
3.Čajka MilanSvačina Roman     3130
4.Hlahůlek EmilKvapil Erik     3040
5.Třináctý JanKočvara Vít     3050
6.Štefánek VlastimilVšetička Martin     3160
7.Hlahůlek EmilSvačina Roman     3070
8.Třináctý JanKvapil Erik     3080
9.Štefánek VlastimilKočvara Vít     2381
10.Čajka MilanVšetička Martin     3191
11.Třináctý JanSvačina Roman     30101
12.Štefánek VlastimilKvapil Erik     30111
13.Čajka MilanKočvara Vít     13112
14.Hlahůlek EmilVšetička Martin     23113
15.Štefánek VlastimilSvačina Roman     32123
16.Čajka MilanKvapil Erik     31133
17.Hlahůlek EmilKočvara Vít     32143
18.Třináctý JanVšetička Martin     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čajka Milan31Svačina Roman04
Hlahůlek Emil31Kvapil Erik04
Třináctý Jan40Kočvara Vít22
Štefánek Vlastimil31Všetička Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek František st.
Létal Emil
 
 
Ráček Ladislav
Rosek Pavel
 
 
     2301
2.Bábík Miloslav
Hromek František ml.
 
 

 
 
WO    3011
3.Létal EmilCuták Jaroslav     3021
4.Hromek František st.Rosek Pavel     0322
5.Hromek František ml.Ráček Ladislav     0323
6.Bábík MiloslavWO    3033
7.Hromek František st.Cuták Jaroslav     3043
8.Hromek František ml.Rosek Pavel     0344
9.Bábík MiloslavRáček Ladislav     0345
10.Létal EmilWO    3055
11.Hromek František ml.Cuták Jaroslav     0356
12.Bábík MiloslavRosek Pavel     0357
13.Létal EmilRáček Ladislav     2358
14.Hromek František st.WO    3068
15.Bábík MiloslavCuták Jaroslav     3078
16.Létal EmilRosek Pavel     1379
17.Hromek František st.Ráček Ladislav     3089
18.Hromek František ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Létal Emil12Cuták Jaroslav13
Hromek František st.21Rosek Pavel40
Hromek František ml.03Ráček Ladislav31
Bábík Miloslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:42 Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Hruška Jaroslav
 
 
Šikuta Michal
Moudrý Rostislav
 
 
     2301
2.Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
Kučera Zdeněk st.
Vavřínek Zdeněk
 
 
     3211
3.Maňák PatrikŠikuta Michal     0312
4.Salaba PetrVavřínek Zdeněk     3122
5.Vymyslický Stanislav st.Kučera Zdeněk st.     3232
6.Luzum JaroslavMoudrý Rostislav     2333
7.Salaba PetrŠikuta Michal     1334
8.Vymyslický Stanislav st.Vavřínek Zdeněk     3044
9.Luzum JaroslavKučera Zdeněk st.     1345
10.Maňák PatrikMoudrý Rostislav     2346
11.Vymyslický Stanislav st.Šikuta Michal     3256
12.Hruška JaroslavVavřínek Zdeněk     3266
13.Maňák PatrikKučera Zdeněk st.     0367
14.Salaba PetrMoudrý Rostislav     1368
15.Hruška JaroslavŠikuta Michal     1369
16.Maňák PatrikVavřínek Zdeněk     3179
17.Salaba PetrKučera Zdeněk st.     3289
18.Vymyslický Stanislav st.Moudrý Rostislav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maňák Patrik13Šikuta Michal31
Salaba Petr22Vavřínek Zdeněk04
Vymyslický Stanislav st.31Kučera Zdeněk st.22
Luzum Jaroslav02Moudrý Rostislav40
Hruška Jaroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Syrovín AVrchní
rozhodčí:
Korvas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Josefov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Syrovín, NávesRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25 Orel Syrovín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Petr
Varmuža Milan
 
 
Macůrek Marek
Hromek Ludvík
 
 
     3010
2.Kocourek Miroslav
Němec Bohuslav
 
 
Šupa Antonín
Šeďa Roman
 
 
     3120
3.Korvas PetrHromek Ludvík     3030
4.Němec BohuslavMacůrek Marek     0331
5.Varmuža MilanŠupa Antonín     3041
6.Kocourek MiroslavŠeďa Roman     2342
7.Němec BohuslavHromek Ludvík     3052
8.Varmuža MilanMacůrek Marek     0353
9.Kocourek MiroslavŠupa Antonín     3063
10.Korvas PetrŠeďa Roman     3173
11.Varmuža MilanHromek Ludvík     3083
12.Korvas DavidMacůrek Marek     0384
13.Korvas PetrŠupa Antonín     3094
14.Němec BohuslavŠeďa Roman     1395
15.Korvas DavidHromek Ludvík     2396
16.Korvas PetrMacůrek Marek     2397
17.Němec BohuslavŠupa Antonín     31107
18.Varmuža MilanŠeďa Roman     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korvas Petr31Hromek Ludvík13
Němec Bohuslav22Macůrek Marek40
Varmuža Milan31Šupa Antonín04
Kocourek Miroslav11Šeďa Roman22
Korvas David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. EVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 TJ Jiskra Strážnice z.s. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Ondřej
Jamný Ondřej
 
 
Bařina Zbyněk
Ráb František
 
 
     3110
2.Jamný Pavel
Lipa Martin
 
 
Valoušek Jindřich
Parák Lukáš
 
 
     3020
3.Tomeček KarelParák Lukáš     0321
4.Jamný OndřejRáb František     2322
5.Jamný PavelValoušek Jindřich     0323
6.Morávek OndřejBařina Zbyněk     1324
7.Jamný OndřejParák Lukáš     2325
8.Jamný PavelRáb František     3235
9.Morávek OndřejValoušek Jindřich     3145
10.Tomeček KarelBařina Zbyněk     3155
11.Jamný PavelParák Lukáš     3065
12.Morávek OndřejRáb František     2366
13.Tomeček KarelValoušek Jindřich     3076
14.Jamný OndřejBařina Zbyněk     3086
15.Morávek OndřejParák Lukáš     1387
16.Tomeček KarelRáb František     0388
17.Jamný OndřejValoušek Jindřich     3198
18.Jamný PavelBařina Zbyněk     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomeček Karel22Parák Lukáš31
Jamný Ondřej22Ráb František31
Jamný Pavel31Valoušek Jindřich13
Morávek Ondřej13Bařina Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
Vašík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Těmická 18, 696 81 BzenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růčka Pavel
Holman Jiří
 
 
Jahoda Viktor
Klimeš Jakub
 
 
     3010
2.Vašík Miroslav
Gablas Kamil
 
 
Lunga Jakub
Křižka Martin
 
 
     1311
3.Gablas KamilLunga Jakub     2312
4.Růčka PavelJahoda Viktor     3122
5.Kopčil MiloslavKřižka Martin     1323
6.Vašík MiroslavKlimeš Jakub     3033
7.Růčka PavelLunga Jakub     3143
8.Kopčil MiloslavJahoda Viktor     3053
9.Vašík MiroslavKřižka Martin     3163
10.Gablas KamilKlimeš Jakub     3073
11.Kopčil MiloslavLunga Jakub     3183
12.Vašík MiroslavJahoda Viktor     3093
13.Gablas KamilKřižka Martin     30103
14.Růčka PavelKlimeš Jakub     30113
15.Vašík MiroslavLunga Jakub     32123
16.Gablas KamilJahoda Viktor     30133
17.Růčka PavelKřižka Martin     32143
18.Kopčil MiloslavKlimeš Jakub     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gablas Kamil31Lunga Jakub13
Růčka Pavel40Jahoda Viktor04
Kopčil Miloslav31Křižka Martin13
Vašík Miroslav40Klimeš Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy