Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. BVrchní
rozhodčí:
Linner Radoslav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:8 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Pavel
Parči Filip
 
 
Zemánková Gabriela
Tomeček Adam
 
 
     3010
2.Marada Petr
Lažek Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Marada PetrZemánková Gabriela     3030
4.Parči FilipTomeček Adam     3040
5.Lažek MarekSměřička David     3050
6.Hrabec PavelWO    3060
7.Parči FilipZemánková Gabriela     1361
8.Lažek MarekTomeček Adam     3071
9.Hrabec PavelSměřička David     3081
10.Marada PetrWO    3091
11.Lažek MarekZemánková Gabriela     32101
12.Hrabec PavelTomeček Adam     30111
13.Marada PetrSměřička David     30121
14.Parči FilipWO    30131
15.Hrabec PavelZemánková Gabriela     23132
16.Marada PetrTomeček Adam     30142
17.Parči FilipSměřička David     30152
18.Lažek MarekWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marada Petr30Zemánková Gabriela22
Parči Filip21Tomeček Adam04
Lažek Marek30Směřička David04
Hrabec Pavel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice CVrchní
rozhodčí:
Zetocha František
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 T.J. Sokol Svatobořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetocha František
Krist David
 
 
Oliva Josef
Riedl Tobias
 
 
     3110
2.Kasarda Ondřej
Knecht Jakub
 
 
Pichler Adam
Kristen Matias
 
 
     3020
3.Krist DavidKristen Matias     3030
4.Zetocha FrantišekPichler Adam     3040
5.Knecht JakubRiedl Tobias     3050
6.Kasarda OndřejOliva Josef     1351
7.Zetocha FrantišekKristen Matias     3161
8.Knecht JakubPichler Adam     3071
9.Kasarda OndřejRiedl Tobias     2372
10.Krist DavidOliva Josef     0373
11.Knecht JakubKristen Matias     3083
12.Kasarda OndřejPichler Adam     3293
13.Krist DavidRiedl Tobias     0394
14.Zetocha FrantišekOliva Josef     31104
15.Kasarda OndřejKristen Matias     30114
16.Krist DavidPichler Adam     30124
17.Zetocha FrantišekRiedl Tobias     30134
18.Knecht JakubOliva Josef     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krist David22Kristen Matias04
Zetocha František40Pichler Adam04
Knecht Jakub40Riedl Tobias22
Kasarda Ondřej22Oliva Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín HVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11634:453SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buček Matěj
Bučková Eliška
 
 
Kratochvílová Natálie
Příkazský Jan
 
 
896  3010
2.Vyrůbalík Patrik
Štěrbák Lukáš
 
 
Mokráš Jakub
Šural Václav
 
 
8-4-9483220
3.Buček MatějPříkazský Jan374  3030
4.Vyrůbalík PatrikKratochvílová Natálie-81127 3140
5.Štěrbák LukášMokráš Jakub561  3050
6.Bučková EliškaŠural Václav598  3060
7.Vyrůbalík PatrikPříkazský Jan469  3070
8.Štěrbák LukášKratochvílová Natálie544  3080
9.Bučková EliškaMokráš Jakub6310  3090
10.Buček MatějŠural Václav5713  30100
11.Štěrbák LukášPříkazský Jan977  30110
12.Bučková EliškaKratochvílová Natálie-99-4-8 13111
13.Buček MatějMokráš Jakub9108  30121
14.Vyrůbalík PatrikŠural Václav9610  30131
15.Bučková EliškaPříkazský Jan7-922 31141
16.Buček MatějKratochvílová Natálie9910  30151
17.Vyrůbalík PatrikMokráš Jakub-8-9-8  03152
18.Štěrbák Lukᚊural Václav-8679 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buček Matěj40Příkazský Jan04
Vyrůbalík Patrik31Kratochvílová Natálie13
Štěrbák Lukáš40Mokráš Jakub13
Bučková Eliška31Šural Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice EVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36 Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Kristýna
Kotásková Julie
 
 
Stupavský Jakub
Navrátil Jan
 
 
     0301
2.Rehortová Vanesa
Veselý Šimon
 
 
Příhoda Michal
Svora Zdeněk
 
 
     1302
3.Kotásková KristýnaStupavský Jakub     3012
4.Veselý ŠimonNavrátil Jan     1313
5.Rehortová VanesaPříhoda Michal     1314
6.Kotásková JulieSvora Martin     1315
7.Veselý ŠimonStupavský Jakub     1316
8.Rehortová VanesaNavrátil Jan     0317
9.Kotásková JuliePříhoda Michal     0318
10.Kotásková KristýnaSvora Martin     3028
11.Rehortová VanesaStupavský Jakub     0329
12.Kotásková JulieNavrátil Jan     03210
13.Kotásková KristýnaPříhoda Michal     30310
14.Veselý ŠimonSvora Martin     31410
15.Kotásková JulieStupavský Jakub     03411
16.Kotásková KristýnaNavrátil Jan     30511
17.Veselý ŠimonPříhoda Michal     31611
18.Rehortová VanesaSvora Martin     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotásková Kristýna40Stupavský Jakub31
Veselý Šimon22Navrátil Jan31
Rehortová Vanesa13Příhoda Michal22
Kotásková Julie04Svora Martin13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy