Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov EVrchní
rozhodčí:
Chimiak Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54 SKST Hodonín H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pichler Adam
Sochorová Nela
 
 
Vyrůbalík Patrik
Štěrbák Lukáš
 
 
     1301
2.Oliva Josef
Riedl Tobias
 
 
Buček Matěj
Rozehnal Daniel
 
 
     0302
3.Sochorová NelaBuček Matěj     0303
4.Riedl TobiasRozehnal Daniel     0304
5.Oliva JosefŠtěrbák Lukáš     0305
6.Pichler AdamVyrůbalík Patrik     0306
7.Riedl TobiasBuček Matěj     0307
8.Oliva JosefRozehnal Daniel     0308
9.Kristen MatiasŠtěrbák Lukáš     0309
10.Sochorová NelaVyrůbalík Patrik     03010
11.Oliva JosefBuček Matěj     03011
12.Kristen MatiasRozehnal Daniel     03012
13.Sochorová NelaŠtěrbák Lukáš     03013
14.Riedl TobiasVyrůbalík Patrik     03014
15.Kristen MatiasBuček Matěj     03015
16.Sochorová NelaRozehnal Daniel     03016
17.Riedl TobiasŠtěrbák Lukáš     03017
18.Oliva JosefVyrůbalík Patrik     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sochorová Nela04Buček Matěj40
Riedl Tobias04Rozehnal Daniel40
Oliva Josef04Štěrbák Lukáš40
Pichler Adam01Vyrůbalík Patrik40
Kristen Matias03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:38 T.J. Sokol Svatobořice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Adam
Směřička David
 
 
Krist Jan
Krist David
 
 
     0301
2.Kladňák Jaroslav
Zemánková Gabriela
 
 
Krist Jiří
Knecht Jakub
 
 
     3011
3.Tomeček AdamKrist Jan     0312
4.Směřička DavidKrist David     0313
5.Kladňák JaroslavKrist Jiří     3023
6.Zemánková GabrielaKnecht Jakub     3033
7.Směřička DavidKrist Jan     0334
8.Kladňák JaroslavKrist David     3044
9.Zemánková GabrielaKrist Jiří     0345
10.Tomeček AdamKnecht Jakub     0346
11.Kladňák JaroslavKrist Jan     3256
12.Zemánková GabrielaKrist David     0357
13.Tomeček AdamKrist Jiří     1358
14.Směřička DavidKnecht Jakub     0359
15.Zemánková GabrielaKrist Jan     03510
16.Tomeček AdamKrist David     32610
17.Směřička DavidKrist Jiří     03611
18.Kladňák JaroslavKnecht Jakub     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Adam13Krist Jan31
Směřička David04Krist David22
Kladňák Jaroslav40Krist Jiří31
Zemánková Gabriela13Knecht Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna přísálí Vlkoš135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53 SK Čejč z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmídová Kamila
Neničková Zuzana
 
 
Marada Petr
Lažek Marek
 
 
     0301
2.Klimeš Jakub
Fric Milan
 
 
Parči Filip
Hrabec Pavel
 
 
     1302
3.Šmídová KamilaMarada Petr     0303
4.Klimeš JakubLažek Marek     0304
5.Neničková ZuzanaParči Filip     1305
6.Fric MilanHrabec Pavel     0306
7.Klimeš JakubMarada Petr     0307
8.Neničková ZuzanaLažek Marek     1308
9.Fric MilanParči Filip     1309
10.Šmídová KamilaHrabec Pavel     03010
11.Neničková ZuzanaMarada Petr     03011
12.Fric MilanLažek Marek     03012
13.Šmídová KamilaParči Filip     32112
14.Klimeš JakubHrabec Pavel     03113
15.Klimeš JosefMarada Petr     03114
16.Šmídová KamilaLažek Marek     03115
17.Klimeš JakubParči Filip     03116
18.Neničková ZuzanaHrabec Pavel     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmídová Kamila13Marada Petr40
Klimeš Jakub04Lažek Marek40
Neničková Zuzana04Parči Filip31
Fric Milan03Hrabec Pavel40
Klimeš Josef01   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy