Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48578:699TJ Praskolesy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevolný Milan
Plecitý Stanislav
 
 
Novák Petr
Novák Aleš
 
 
-44-112-82301
2.Anděl Miloš
Červený Tomáš
 
 
Týbl Vladimír
Bárta Michal
 
 
-8-78-7 1302
3.Nevolný MilanTýbl Vladimír5-7108 3112
4.Plecitý StanislavBárta Michal-5-5-8  0313
5.Anděl MilošNovák Petr8-5-8-7 1314
6.Červený TomášNovák Aleš-8-7117-102315
7.Plecitý StanislavTýbl Vladimír10-7-8-2 1316
8.Anděl MilošBárta Michal768  3026
9.Červený TomášNovák Petr-7-9-11  0327
10.Nevolný MilanNovák Aleš-410-5-6 1328
11.Anděl MilošTýbl Vladimír-5-6-6  0329
12.Červený TomášBárta Michal-9-47-6 13210
13.Nevolný MilanNovák Petr126-10-8-923211
14.Plecitý StanislavNovák Aleš-4-596732311
15.Červený TomášTýbl Vladimír-8-7-7  03312
16.Nevolný MilanBárta Michal11-5-5-7 13313
17.Plecitý StanislavNovák Petr-8-9-6  03314
18.Anděl MilošNovák Aleš-12-9-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nevolný Milan13Týbl Vladimír31
Plecitý Stanislav13Bárta Michal31
Anděl Miloš13Novák Petr40
Červený Tomáš04Novák Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hořovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29569:586T.J. Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Kalerta František
Fischer Lukáš
 
 
9-338 3110
2.Špička Jiří
Čepelák Vladimír st.
 
 
Kroc František
Vurm Jiří
 
 
9-7-9-7 1311
3.Skalka JosefKalerta František9-98-8-102312
4.Špička JiříKroc František8-9-6953222
5.Čepelák Vladimír ml.Vurm Jiří899  3032
6.Čepelák Vladimír st.Fischer Lukáš154  3042
7.Kozel RudolfKalerta František-9-8-7  0343
8.Čepelák Vladimír ml.Kroc František7118  3053
9.Čepelák Vladimír st.Vurm Jiří4-810-773263
10.Skalka JosefFischer Lukáš377  3073
11.Čepelák Vladimír ml.Kalerta František510-96 3183
12.Čepelák Vladimír st.Kroc František107-78 3193
13.Skalka JosefVurm Jiří-9-99-8 1394
14.Kozel RudolfFischer Lukáš1094  30104
15.Čepelák Vladimír st.Kalerta František-7956 31114
16.Skalka JosefKroc FrantišekWO    03115
17.Kozel RudolfVurm JiříWO    03116
18.Čepelák Vladimír ml.Fischer LukášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef12Kalerta František22
Špička Jiří10Kroc František03
Čepelák Vladimír ml.30Vurm Jiří12
Čepelák Vladimír st.40Fischer Lukáš03
Kozel Rudolf11   
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40659:698TJ Olešná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk David
Nový Oto
 
 
Švamberk Jan
Chlustina Jaroslav
 
 
-810-6-9 1301
2.Vaculík Stanislav ml.
Sklenář Lukáš
 
 
Kopp Jan
Herman Miloš
 
 
-11-10-12  0302
3.Nový OtoŠvamberk Jan-7-10-6  0303
4.Vaculík Stanislav ml.Herman Miloš-7-8810-82304
5.Bartůněk DavidKopp Jan-68-10-6 1305
6.Sklenář LukášChlustina Jaroslav1210-912 3115
7.Vaculík Stanislav ml.Švamberk Jan859  3025
8.Bartůněk DavidHerman Miloš6-8910 3135
9.Sklenář LukášKopp Jan-7-8-8  0336
10.Sklenář TomášChlustina Jaroslav86-5-873246
11.Bartůněk DavidŠvamberk Jan-8-10-9  0347
12.Sklenář LukášHerman Miloš7-57-6-122348
13.Sklenář TomášKopp Jan-7-66993258
14.Vaculík Stanislav ml.Chlustina Jaroslav6-7811 3168
15.Sklenář Lukᚊvamberk Jan-8-8-4  0369
16.Sklenář TomášHerman Miloš-66-7-13 13610
17.Vaculík Stanislav ml.Kopp Jan698  30710
18.Bartůněk DavidChlustina Jaroslav-7-875-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nový Oto01Švamberk Jan31
Vaculík Stanislav ml.31Herman Miloš31
Bartůněk David13Kopp Jan22
Sklenář Lukáš13Chlustina Jaroslav13
Sklenář Tomáš21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37600:625TJ Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Flodr Leoš
Červenka Miroslav
 
 
8-9-8-6 1301
2.Včelička Lubomír
Hucek Filip
 
 
Praizler Roman
Prokop Břetislav
 
 
-987-9-82302
3.Vrecion JiříČervenka Miroslav1028  3012
4.Břížďala Miroslav ml.Praizler Roman-78-7-10 1313
5.Včelička LubomírFlodr Leoš6-9-711-112314
6.Křikava RichardProkop Břetislav7-66-4-42315
7.Břížďala Miroslav ml.Červenka Miroslav9-12-78-92316
8.Včelička LubomírPraizler Roman6-83-8-92317
9.Křikava RichardFlodr Leoš6-87-543227
10.Vrecion JiříProkop Břetislav862  3037
11.Včelička LubomírČervenka MiroslavWO    0338
12.Křikava RichardPraizler Roman118-86 3148
13.Vrecion JiříFlodr Leoš-65115 3158
14.Břížďala Miroslav ml.Prokop Břetislav9-9-9-7 1359
15.Křikava RichardČervenka Miroslav485  3069
16.Vrecion JiříPraizler RomanWO    3079
17.Břížďala Miroslav ml.Flodr LeošWO    03710
18.Včelička LubomírProkop BřetislavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrecion Jiří30Červenka Miroslav12
Břížďala Miroslav ml.03Praizler Roman21
Včelička Lubomír02Flodr Leoš12
Křikava Richard31Prokop Břetislav21
WO13WO31
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Nižbor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nižbor, Strádonická 234, 26705 NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19656:512T.J. Sokol Nižbor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Hakl Petr
 
 
Větrovský Petr
Růžička Jaroslav
 
 
7810  3010
2.Dvořák Jan
Homolka Tomáš
 
 
Novák Stanislav
Sedláček Petr
 
 
-8-5-6  0311
3.Hakl PetrNovák Stanislav5-75-533221
4.Homolka TomášSedláček Petr96-10-683231
5.Dvořák JanRůžička Jaroslav1255  3041
6.Šturc JaroslavVětrovský Petr848  3051
7.Homolka TomášNovák Stanislav-9-7-7  0352
8.Dvořák JanSedláček Petr-98411 3162
9.Šturc JaroslavRůžička Jaroslav42-97 3172
10.Hakl PetrVětrovský Petr548  3082
11.Dvořák JanNovák Stanislav-76-97-92383
12.Šturc JaroslavSedláček Petr5134  3093
13.Hakl PetrRůžička Jaroslav9-12139 31103
14.Homolka TomášVětrovský Petr8-7-6-9 13104
15.Šturc JaroslavNovák Stanislav798  30114
16.Hakl PetrSedláček Petr989  30124
17.Homolka TomášRůžička Jaroslav757  30134
18.Dvořák JanVětrovský PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hakl Petr40Novák Stanislav22
Homolka Tomáš22Sedláček Petr04
Dvořák Jan21Růžička Jaroslav04
Šturc Jaroslav40Větrovský Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Broumy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Sokolská 189, ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1525:45580:661TJ Broumy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roztočil Jiří
Zíma Radek
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
7-5-68-52301
2.Spousta David
Kuška Miroslav
 
 
Ulbrich Petr
Kuksa Zdeněk
 
 
-4-3-4  0302
3.Cajthaml PavelUlbrich Petr-89-7-7 1303
4.Spousta DavidKuksa Zdeněk7-7-811-112304
5.Kuška MiroslavRosa Martin5-10-9-6 1305
6.Roztočil JiříKonopásek Miroslav767  3015
7.Zíma RadekUlbrich Petr-4-10712-62316
8.Kuška MiroslavKuksa Zdeněk9-7-9-10 1317
9.Roztočil JiříRosa Martin-4-8-5  0318
10.Cajthaml PavelKonopásek Miroslav-4-4-10  0319
11.Kuška MiroslavUlbrich Petr-3-1156-923110
12.Roztočil JiříKuksa Zdeněk-10-379-723111
13.Cajthaml PavelRosa MartinWO    30211
14.Zíma RadekKonopásek Miroslav-97-8-7 13212
15.Roztočil JiříUlbrich Petr5-8-17-14 13213
16.Cajthaml PavelKuksa Zdeněk-310-2-7 13214
17.Zíma RadekRosa MartinWO    30314
18.Kuška MiroslavKonopásek MiroslavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cajthaml Pavel03Ulbrich Petr40
Spousta David01Kuksa Zdeněk40
Kuška Miroslav03Rosa Martin20
Roztočil Jiří13Konopásek Miroslav21
Zíma Radek02   
WO21WO12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy