Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní ulice BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19579:399TJ Broumy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Martin
Kuksa Zdeněk
 
 
Týbl Vladimír
Bárta Michal
 
 
-9-96-5 1301
2.Ulbrich Petr
Mašek Josef
 
 
Novák Petr
Novák Aleš
 
 
744  3011
3.Ulbrich PetrBárta Michal573  3021
4.Kuksa ZdeněkTýbl Vladimír998  3031
5.Mašek JosefNovák PetrWO    3041
6.Rosa MartinNovák Aleš122  3051
7.Kuksa ZdeněkBárta Michal678  3061
8.Mašek JosefTýbl Vladimír7-759 3171
9.Rosa MartinNovák PetrWO    3081
10.Ulbrich PetrNovák Aleš-4-88-12 1382
11.Mašek JosefBárta Michal-131071 3192
12.Rosa MartinTýbl Vladimír-66-106532102
13.Ulbrich PetrNovák PetrWO    30112
14.Kuksa ZdeněkNovák Aleš-86-9-12 13113
15.Rosa MartinBárta MichalWO    03114
16.Ulbrich PetrTýbl Vladimír6213  30124
17.Kuksa ZdeněkNovák PetrWO    30134
18.Mašek JosefNovák AlešWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulbrich Petr21Bárta Michal03
Kuksa Zdeněk21Týbl Vladimír04
Mašek Josef20Novák Aleš21
Rosa Martin20   
WO42WO24



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Žebrák BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Sokolská 189, ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26591:571T.J. Sokol Žebrák B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cajthaml Pavel
Spousta David
 
 
Sedláček Petr
Růžička Jaroslav
 
 
888  3010
2.Roztočil Jiří
Drsek Václav
 
 
Novák Stanislav
Chinh Ngo Van
 
 
-9-9-7  0311
3.Cajthaml PavelNovák Stanislav9-12-5993221
4.Spousta DavidSedláček Petr8-66-6-52322
5.Drsek VáclavChinh Ngo Van-8-4-5  0323
6.Roztočil JiříRůžička Jaroslav6101  3033
7.Spousta DavidNovák Stanislav91113  3043
8.Drsek VáclavSedláček Petr-11-8115-32344
9.Roztočil JiříChinh Ngo Van-9-4-10  0345
10.Cajthaml PavelRůžička Jaroslav366  3055
11.Drsek VáclavNovák Stanislav-6-7-7  0356
12.Roztočil JiříSedláček Petr898  3066
13.Cajthaml PavelChinh Ngo Van-0-11-0  0367
14.Spousta DavidRůžička Jaroslav757  3077
15.Roztočil JiříNovák Stanislav45-88 3187
16.Cajthaml PavelSedláček Petr-21388 3197
17.Spousta DavidChinh Ngo Van99-97 31107
18.Drsek VáclavRůžička Jaroslav556  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cajthaml Pavel31Novák Stanislav13
Spousta David31Sedláček Petr22
Drsek Václav13Chinh Ngo Van31
Roztočil Jiří31Růžička Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Nižbor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nižbor, Strádonická 234, 26705 NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40600:640TJ Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jaroslav
Šmíd Miroslav
 
 
Praizler Roman
Prokop Břetislav
 
 
-91165 3110
2.Hakl Petr
Homolka Tomáš
 
 
Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
-8-6-7  0311
3.Hakl PetrPraizler Roman89-8-5-92312
4.Homolka TomášSlezák Václav-8-7-3  0313
5.Šmíd MiroslavFlodr Leoš-9-4-5  0314
6.Šturc JaroslavProkop Břetislav6-8-6673224
7.Homolka TomášPraizler Roman-44-68-62325
8.Šmíd MiroslavSlezák Václav-9-9-5  0326
9.Šturc JaroslavFlodr Leoš689  3036
10.Hakl PetrProkop Břetislav5-511-673246
11.Šmíd MiroslavPraizler Roman8-1036 3156
12.Šturc JaroslavSlezák Václav38-107 3166
13.Hakl PetrFlodr Leoš-5-7-6  0367
14.Homolka TomášProkop Břetislav-11-6-8  0368
15.Šturc JaroslavPraizler Roman7-576 3178
16.Hakl PetrSlezák Václav6-4-8763288
17.Homolka TomášFlodr Leoš-6-8-6  0389
18.Šmíd MiroslavProkop Břetislav-9-86-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hakl Petr22Praizler Roman22
Homolka Tomáš04Slezák Václav22
Šmíd Miroslav13Flodr Leoš31
Šturc Jaroslav40Prokop Břetislav22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26679:592T.J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrecion Jiří
Hucek Filip
 
 
Kopp Jan
Švamberk Jan
 
 
389  3010
2.Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Herman Miloš
Herman Miloš ml.
 
 
-55-5-5 1311
3.Křikava RichardHerman Miloš ml.96-26 3121
4.Vrecion JiříŠvamberk Jan-5-11-5  0322
5.Břížďala Miroslav ml.Kopp Jan8-7-7733232
6.Hucek FilipHerman Miloš-4-916-3 1333
7.Vrecion JiříHerman Miloš ml.8-55-10-82334
8.Břížďala Miroslav ml.Švamberk Jan977  3044
9.Hucek FilipKopp Jan10-10-9-7 1345
10.Křikava RichardHerman Miloš8109  3055
11.Břížďala Miroslav ml.Herman Miloš ml.79-6-9103265
12.Hucek FilipŠvamberk Jan38-78 3175
13.Křikava RichardKopp Jan535  3085
14.Vrecion JiříHerman Miloš7-1185 3195
15.Hucek FilipHerman Miloš ml.-14-1379-82396
16.Křikava RichardŠvamberk Jan9-1178 31106
17.Vrecion JiříKopp Jan747  30116
18.Břížďala Miroslav ml.Herman MilošWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křikava Richard40Herman Miloš ml.22
Vrecion Jiří22Švamberk Jan13
Břížďala Miroslav ml.30Kopp Jan13
Hucek Filip13Herman Miloš12
WO10WO01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hudlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19652:583T.J. Sokol Hudlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůněk David
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Solar Václav
Velvarský Jiří
 
 
1078  3010
2.Sklenář Lukáš
Sklenář Tomáš
 
 
Kalerta František
Kroc František
 
 
-89-8623220
3.Bartůněk DavidKalerta František87-7-9-72321
4.Vaculík Stanislav ml.Kroc František699  3031
5.Sklenář LukášVelvarský Jiří9910  3041
6.Sklenář TomášSolar Václav458  3051
7.Vaculík Stanislav ml.Kalerta František-88-7993261
8.Sklenář LukášKroc František575  3071
9.Sklenář TomášVelvarský Jiří787  3081
10.Bartůněk DavidSolar Václav-89-5793291
11.Sklenář LukášKalerta František-9-61012-92392
12.Sklenář TomášKroc František1089  30102
13.Bartůněk DavidVelvarský Jiří5810  30112
14.Vaculík Stanislav ml.Solar Václav898  30122
15.Sklenář TomášKalerta FrantišekWO    03123
16.Bartůněk DavidKroc František5-8-79-423124
17.Vaculík Stanislav ml.Velvarský Jiří789  30134
18.Sklenář LukášSolar Václav87-68 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartůněk David22Kalerta František21
Vaculík Stanislav ml.40Kroc František13
Sklenář Lukáš31Velvarský Jiří04
Sklenář Tomáš30Solar Václav04
WO01WO10
teplota začátek 20 teplota konec 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hořovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:29506:580T.J. Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Skalka Josef
 
 
Nevolný Milan
Plecitý Stanislav
 
 
5107  3010
2.Čepelák Vladimír ml.
Kozel Rudolf
 
 
Červený Tomáš
Anděl Miloš
 
 
9-710-883220
3.Kozel RudolfNevolný Milan-3-8-9  0321
4.Čepelák Vladimír ml.Plecitý Stanislav681  3031
5.Čepelák Vladimír st.Červený Tomáš14109  3041
6.Špička JiříAnděl Miloš1175  3051
7.Čepelák Vladimír ml.Nevolný Milan-81610 3161
8.Čepelák Vladimír st.Plecitý Stanislav932  3071
9.Špička JiříČervený Tomáš7-5-98-72372
10.Kozel RudolfAnděl Miloš-1058-793282
11.Čepelák Vladimír st.Nevolný Milan6-799 3192
12.Špička JiříPlecitý Stanislav10-10810 31102
13.Kozel RudolfČervený TomášWO    03103
14.Čepelák Vladimír ml.Anděl MilošWO    03104
15.Špička JiříNevolný MilanWO    03105
16.Kozel RudolfPlecitý StanislavWO    03106
17.Čepelák Vladimír ml.Červený TomášWO    03107
18.Čepelák Vladimír st.Anděl Miloš48-106 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozel Rudolf11Nevolný Milan12
Čepelák Vladimír ml.20Plecitý Stanislav03
Čepelák Vladimír st.40Červený Tomáš11
Špička Jiří21Anděl Miloš03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy