Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chaloupky 11, 26762 Komárov u HořovicRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54361:621TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodňanský Petr
Hoskovec Václav
 
 
Hašek Zdeněk
Poncar Václav
 
 
7-6-5-5 1301
2.Růžička Jaroslav
Löffelmann Jan
 
 
Zíma Karel
Pech Luděk
 
 
-6-7-8  0302
3.Vodňanský PetrHašek Zdeněk-5-5-3  0303
4.Löffelmann JanZíma Karel-6-7-4  0304
5.Růžička JaroslavPech Luděk-5-4-8  0305
6.Hoskovec VáclavPoncar Václav-5-3-5  0306
7.Löffelmann JanHašek Zdeněk-9-8-7  0307
8.Růžička JaroslavZíma Karel-8-879-62308
9.Hoskovec VáclavPech Luděk-6-4-5  0309
10.Vodňanský PetrPoncar Václav-1-7-6  03010
11.Růžička JaroslavHašek Zdeněk-6-5-11  03011
12.Hoskovec VáclavZíma Karel-9-8-7  03012
13.Vodňanský PetrPech Luděk-0-3-5  03013
14.Löffelmann JanPoncar Václav-8-10-6  03014
15.Hoskovec VáclavHašek Zdeněk-7-6-4  03015
16.Vodňanský PetrZíma Karel-6-6-3  03016
17.Löffelmann JanPech Luděk-10-7-8  03017
18.Růžička JaroslavPoncar Václav-6-7-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vodňanský Petr04Hašek Zdeněk40
Löffelmann Jan04Zíma Karel40
Růžička Jaroslav04Pech Luděk40
Hoskovec Václav04Poncar Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní ulice BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23648:556TJ Broumy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Vojtěch
Kuník Ondřej
 
 
Johan Hynek
Franko Petr
 
 
678  3010
2.Vais Vladimír
Kuksa Zdeněk
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
532  3020
3.Vais VladimírJohan Hynek6-788 3130
4.Rosa VojtěchFranko Petr-6-7-8  0331
5.Kuksa ZdeněkŠilhavý Petr1075  3041
6.Kuník OndřejŠilhavá Ivana10-87-10103251
7.Rosa VojtěchJohan Hynek-87-53-112352
8.Rosa MikulášFranko Petr966  3062
9.Kuník OndřejŠilhavý Petr-6-7-3  0363
10.Vais VladimírŠilhavá Ivana788  3073
11.Rosa MikulášJohan Hynek-9-1011483283
12.Kuník OndřejFranko Petr6-1036 3193
13.Vais VladimírŠilhavý Petr789  30103
14.Rosa VojtěchŠilhavá Ivana894  30113
15.Kuník OndřejJohan Hynek7-89-9-1223114
16.Vais VladimírFranko Petr8-69-9732124
17.Rosa VojtěchŠilhavý Petr-6-1-4  03125
18.Rosa Mikulᚊilhavá Ivana475  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vais Vladimír40Johan Hynek22
Rosa Vojtěch13Franko Petr13
Kuksa Zdeněk10Šilhavý Petr22
Kuník Ondřej22Šilhavá Ivana04
Rosa Mikuláš30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Olešná DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, ul. Sokolská 189, 26753 ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36535:610TJ Olešná D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Roušal Robin
 
 
Hřeben Stanislav
Sviták Lukáš
 
 
-4-7-2  0301
2.Šimon Jaroslav
Šlosarová Jana
 
 
Triner Miroslav
Karel Tomáš
 
 
788  3011
3.Dvořák PavelTriner Miroslav546  3021
4.Šimon JaroslavSviták Lukáš-4-8-5  0322
5.Šlosarová JanaHřeben Stanislav-5-9-8  0323
6.Roušal RobinKarel Tomáš-6-6-8  0324
7.Šimon JaroslavTriner Miroslav329  3034
8.Šlosarová JanaSviták Lukáš-95-37-52335
9.Roušal RobinHřeben Stanislav-4-3-3  0336
10.Dvořák PavelKarel Tomáš-8768 3146
11.Šlosarová JanaTriner Miroslav6212  3056
12.Roušal RobinSviták Lukáš-6-4-1  0357
13.Dvořák PavelHřeben Stanislav8-5-510-82358
14.Šimon JaroslavKarel Tomáš91011  3068
15.Roušal RobinTriner Miroslav-7-26-6 1369
16.Dvořák PavelSviták Lukáš-6-710-6 13610
17.Šimon JaroslavHřeben Stanislav10-8-910-523611
18.Šlosarová JanaKarel Tomáš-689-8832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel22Triner Miroslav13
Šimon Jaroslav22Sviták Lukáš40
Šlosarová Jana22Hřeben Stanislav40
Roušal Robin04Karel Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19575:458T.J. Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melenec Matěj
Svobodová Nikol
 
 
Kubíček Nikolas
Hartman Jakub
 
 
435  3010
2.Hucek Richard
Řejha Filip
 
 
Hronza Petr
Hofman Vít
 
 
-47-8-4 1311
3.Melenec MatějHronza Petr385  3021
4.Svobodová NikolHofman Vít-4514-4-72322
5.Hucek RichardKubíček Nikolas7-656 3132
6.Řejha FilipHartman Jakub-9-4-8  0333
7.Svobodová NikolHronza Petr-9866 3143
8.Hucek RichardHofman Vít868  3053
9.Řejha FilipKubíček Nikolas78-88 3163
10.Melenec MatějHartman Jakub674  3073
11.Hucek RichardHronza Petr-89612 3183
12.Řejha FilipHofman Vít-6-1-6  0384
13.Melenec MatějKubíček Nikolas112  3094
14.Svobodová NikolHartman Jakub446  30104
15.Řejha FilipHronza Petr-1-4-4  03105
16.Melenec MatějHofman Vít847  30115
17.Svobodová NikolKubíček Nikolas268  30125
18.Hucek RichardHartman Jakub654  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melenec Matěj40Hronza Petr13
Svobodová Nikol31Hofman Vít22
Hucek Richard40Kubíček Nikolas04
Řejha Filip13Hartman Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hudlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47477:646TJ Slovan Lochovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Jakub
Med Václav
 
 
Hrdlička Tomáš
Červený Tomáš
 
 
-10-8-9  0301
2.Průša Oldřich
Sklenář Patrik
 
 
Souček Pavel
Matia Martin
 
 
-76-5893211
3.Sklenář JakubČervený Tomáš-2-6-2  0312
4.Průša OldřichSouček Pavel-7-8-7  0313
5.Sklenář PatrikMatia Martin-7-1-1  0314
6.Med VáclavHrdlička Tomáš4-9-8-9 1315
7.Průša OldřichČervený Tomáš-3-7-5  0316
8.Sklenář PatrikSouček Pavel-5-10-5  0317
9.Med VáclavMatia Martin-7-68-5 1318
10.Sklenář JakubHrdlička Tomáš-7-10-6  0319
11.Sklenář PatrikČervený Tomáš-2-3-0  03110
12.Med VáclavSouček Pavel-6857 31210
13.Sklenář JakubMatia Martin8-887 31310
14.Průša OldřichHrdlička Tomáš-10-9-11  03311
15.Med VáclavČervený Tomáš-4-9-3  03312
16.Sklenář JakubSouček Pavel-6-911-9 13313
17.Průša OldřichMatia Martin8-989 31413
18.Sklenář PatrikHrdlička Tomáš8-3-10-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Jakub13Červený Tomáš40
Průša Oldřich13Souček Pavel31
Sklenář Patrik04Matia Martin22
Med Václav13Hrdlička Tomáš40
teplota začátek 20 teplota konec 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy