Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30549:535nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trögler Šimon
Hlaváček Jan
 
 
Červený Tomáš
Hrdlička Tomáš
 
 
-9-8-9  0301
2.Bielčik Ondrej
Hucek Richard
 
 
Matia Martin
Souček Pavel
 
 
-7-311-12 1302
3.Hucek RichardČervený Tomáš-98-48-62303
4.Hlaváček JanHrdlička Tomáš858  3013
5.Bielčik OndrejSouček Pavel-8-10-10  0314
6.Trögler ŠimonMatia Martin346  3024
7.Hlaváček JanČervený Tomáš-8-4-7  0325
8.Bielčik OndrejHrdlička Tomáš-2-3-7  0326
9.Trögler ŠimonSouček Pavel1025  3036
10.Hucek RichardMatia Martin-5868 3146
11.Bielčik OndrejČervený Tomáš-6-2-7  0347
12.Trögler ŠimonHrdlička Tomáš12-829 3157
13.Hucek RichardSouček Pavel476  3067
14.Hlaváček JanMatia Martin598  3077
15.Trögler ŠimonČervený Tomáš-6-10-5  0378
16.Hucek RichardHrdlička Tomáš-10-9-7  0379
17.Hlaváček JanSouček Pavel7310  3089
18.Bielčik OndrejMatia Martin3-1183 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hucek Richard22Červený Tomáš40
Hlaváček Jan31Hrdlička Tomáš22
Bielčik Ondrej13Souček Pavel13
Trögler Šimon31Matia Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Žebrák, ul. Sokolská 189, 26753 ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16596:469TJ Sokol Žebrák F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Šlosarová Jana
 
 
Hronza Petr
Hofman Vít
 
 
8-687 3110
2.Müller Michal ml.
Roušal Robin
 
 
Kubíček Nikolas
Hartman Jakub
 
 
7103  3020
3.Šlosarová JanaHronza Petr1276  3030
4.Müller Michal ml.Hofman Vít977  3040
5.Roušal RobinKubíček Nikolas-158-7-6 1341
6.Dvořák PavelHartman Jakub236  3051
7.Müller Michal ml.Hronza Petr8-566 3161
8.Roušal RobinHofman Vít7-2-5-4 1362
9.Dvořák PavelKubíček Nikolas641  3072
10.Šlosarová JanaHartman Jakub737  3082
11.Roušal RobinHronza Petr-2-6-6  0383
12.Dvořák PavelHofman Vít656  3093
13.Šlosarová JanaKubíček Nikolas449  30103
14.Müller Michal ml.Hartman Jakub944  30113
15.Dvořák PavelHronza Petr985  30123
16.Šlosarová JanaHofman Vít76-98 31133
17.Müller Michal ml.Kubíček Nikolas1210-96 31143
18.Roušal RobinHartman Jakub-9-7-6  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlosarová Jana40Hronza Petr13
Müller Michal ml.40Hofman Vít13
Roušal Robin04Kubíček Nikolas13
Dvořák Pavel40Hartman Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Broumy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27618:541TJ Olešná D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřeben Stanislav
Sviták Lukáš
 
 
Vais Vladimír
Rosa Mikuláš
 
 
-475-543210
2.Velvarský Jiří
Herman Marek
 
 
Kuník Ondřej
Rosa Vojtěch
 
 
-88-47103220
3.Velvarský JiříVais Vladimír-78-9-6 1321
4.Sviták LukášRosa Mikuláš566  3031
5.Hřeben StanislavKuník Ondřej455  3041
6.Herman MarekRosa Vojtěch1067  3051
7.Sviták LukášVais Vladimír648  3061
8.Hřeben StanislavRosa Mikuláš3-84-873271
9.Herman MarekKuník Ondřej-9-9-1  0372
10.Velvarský JiříRosa Vojtěch7-678 3182
11.Hřeben StanislavVais Vladimír-6-621053292
12.Karel TomášRosa Mikuláš-77-6-2 1393
13.Velvarský JiříKuník Ondřej6-11-7-9 1394
14.Sviták LukášRosa Vojtěch265  30104
15.Karel TomášVais Vladimír-8-9-4  03105
16.Velvarský JiříRosa Mikuláš10-3-6-6 13106
17.Sviták LukášKuník Ondřej755  30116
18.Hřeben StanislavRosa Vojtěch735  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velvarský Jiří13Vais Vladimír22
Sviták Lukáš40Rosa Mikuláš22
Hřeben Stanislav40Kuník Ondřej22
Herman Marek11Rosa Vojtěch04
Karel Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chaloupky C.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chaloupky 11, 26762 Komárov u HořovicRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25586:451TJ Chaloupky C.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoskovec Václav
Vodňanský Petr
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
-5-4-9  0301
2.Mraček František
Kořínek František
 
 
Franko Petr
 
 
WO    3011
3.Hoskovec VáclavŠilhavý Petr-3-5-8  0312
4.Mraček FrantišekFranko Petr-5458 3122
5.Vodňanský PetrŠilhavá Ivana-3-4-11  0323
6.Kořínek FrantišekWO    3033
7.Mraček FrantišekŠilhavý Petr1010-76 3143
8.Vodňanský PetrFranko Petr-116-7-8 1344
9.Kořínek FrantišekŠilhavá Ivana544  3054
10.Hoskovec VáclavWO    3064
11.Vodňanský PetrŠilhavý Petr-1-3-1  0365
12.Kořínek FrantišekFranko Petr518  3075
13.Hoskovec VáclavŠilhavá Ivana-7-99853285
14.Mraček FrantišekWO    3095
15.Kořínek FrantišekŠilhavý Petr12-968 31105
16.Hoskovec VáclavFranko Petr-47-012-723106
17.Mraček FrantišekŠilhavá Ivana137-9-5932116
18.Vodňanský PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hoskovec Václav12Šilhavý Petr22
Mraček František30Franko Petr22
Vodňanský Petr03Šilhavá Ivana13
Kořínek František30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Litavan LibomyšlVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libomyšl 111Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39547:612TJ Lokomotiva Zdice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Václav
Janda Jan
 
 
Hašek Zdeněk
Pech Luděk
 
 
-38-7-6 1301
2.Janeček Tomáš
Závora Vlastimil
 
 
Johan Oldřich
Johan Jiří
 
 
-675-7-72302
3.Závora VlastimilHašek Zdeněk9-86-673212
4.Janeček VáclavPech Luděk-5-3-5  0313
5.Janeček TomášJohan Oldřich836  3023
6.Lhoták JanJohan Jiří-7-6-7  0324
7.Janeček VáclavHašek Zdeněk-76-7-6 1325
8.Janeček TomášPech Luděk-3108-6-62326
9.Lhoták JanJohan Oldřich-6-10-7  0327
10.Závora VlastimilJohan Jiří764  3037
11.Janeček TomášHašek Zdeněk-6-9-4  0338
12.Janda JanPech Luděk-4-39-5 1339
13.Závora VlastimilJohan Oldřich9-998 3149
14.Janeček VáclavJohan Jiří988  3059
15.Janda JanHašek Zdeněk-8-1-7  03510
16.Závora VlastimilPech Luděk-56-8-7 13511
17.Janeček VáclavJohan Oldřich9-67-8-723512
18.Janeček TomášJohan JiříWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Závora Vlastimil31Hašek Zdeněk31
Janeček Václav13Pech Luděk40
Janeček Tomáš12Johan Oldřich22
Lhoták Jan02Johan Jiří12
Janda Jan02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy