Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Teplýšovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, Benešov, vchod z ulice JiráskovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22 Stolní tenis Benešov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Melíšek Martin
 
 
Breburda Milan
Bleha Lukáš
 
 
     3110
2.Bidlo Tomáš
Košař Pavel
 
 
Sládek Jaroslav
Šramota Pavel
 
 
     3020
3.Dvořák MartinBreburda Milan     3030
4.Melíšek MartinBleha Lukáš     0331
5.Povolný AlešŠramota Pavel     3141
6.Bidlo TomášSládek Jaroslav     3151
7.Melíšek MartinBreburda Milan     3161
8.Povolný AlešBleha Lukáš     0362
9.Bidlo Tomᚊramota Pavel     3072
10.Dvořák MartinSládek Jaroslav     3082
11.Povolný AlešBreburda Milan     1383
12.Bidlo TomášBleha Lukáš     1384
13.Dvořák MartinŠramota Pavel     3094
14.Melíšek MartinSládek Jaroslav     31104
15.Bidlo TomášBreburda Milan     32114
16.Dvořák MartinBleha Lukáš     32124
17.Melíšek MartinŠramota Pavel     31134
18.Košař PavelSládek Jaroslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Martin40Breburda Milan13
Melíšek Martin31Bleha Lukáš31
Povolný Aleš12Šramota Pavel04
Bidlo Tomáš31Sládek Jaroslav04
Košař Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmal Jan
Žoha Michal
 
 
Ošmera Zdeněk
Ošmera Jan
 
 
     3010
2.Linhart Pavel ml.
Houdek Jakub
 
 
Čipera Miroslav
Havelka Richard
 
 
     3020
3.Trmal JanOšmera Jan     3030
4.Žoha MichalČipera Miroslav     3140
5.Linhart Pavel ml.Ošmera Zdeněk     3050
6.Houdek JakubHavelka Richard     3060
7.Žoha MichalOšmera Jan     3070
8.Linhart Pavel ml.Čipera Miroslav     3180
9.Houdek JakubOšmera Zdeněk     3090
10.Trmal JanHavelka Richard     30100
11.Linhart Pavel ml.Ošmera Jan     32110
12.Houdek JakubČipera Miroslav     30120
13.Trmal JanOšmera Zdeněk     31130
14.Žoha MichalHavelka Richard     30140
15.Houdek JakubOšmera Jan     30150
16.Trmal JanČipera Miroslav     30160
17.Žoha MichalOšmera Zdeněk     31170
18.Linhart Pavel ml.Havelka Richard     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trmal Jan40Ošmera Jan04
Žoha Michal40Čipera Miroslav04
Linhart Pavel ml.40Ošmera Zdeněk04
Houdek Jakub40Havelka Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Divišov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Tyršovo NáměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:38 Sokol Divišov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Vladimír
Bělina Nikola
 
 
Nádvorník Štěpán
Mohr Tomáš
 
 
     2301
2.Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
Krejčí Milan
Srb Pavel
 
 
     3011
3.Bělina NikolaKrejčí Milan     2312
4.Růžička VladimírSrb Pavel     2313
5.Bošinová VeronikaNádvorník Štěpán     3223
6.Pěnkavová DagmarMohr Tomáš     0324
7.Růžička VladimírKrejčí Milan     0325
8.Bošinová VeronikaSrb Pavel     3235
9.Pěnkavová DagmarNádvorník Štěpán     3145
10.Bělina NikolaMohr Tomáš     1346
11.Bošinová VeronikaKrejčí Milan     3256
12.Pěnkavová DagmarŠachl David     3166
13.Kříž Lubomír st.Nádvorník Štěpán     0367
14.Růžička VladimírMohr Tomáš     3277
15.Pěnkavová DagmarKrejčí Milan     1378
16.Kříž Lubomír st.Šachl David     3188
17.Růžička VladimírNádvorník Štěpán     3298
18.Bošinová VeronikaMohr Tomáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělina Nikola02Krejčí Milan31
Růžička Vladimír22Srb Pavel11
Bošinová Veronika40Nádvorník Štěpán13
Pěnkavová Dagmar22Mohr Tomáš22
Kříž Lubomír st.11Šachl David02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy