Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úročnice Benešov, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ Kavalier Sázava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jaroslav
Martin Gábor
 
 
Šejstal Zdeněk
Klinger Vratislav
 
 
     1301
2.Šturc Jaroslav
Linhart Pavel st.
 
 
Hruška Vojtěch
Müller Tomáš
 
 
     3111
3.Linhart Pavel st.Šejstal Zdeněk     1312
4.Novák JaroslavKlinger Vratislav     3022
5.Šturc JaroslavHruška Vojtěch     3032
6.Martin GáborMüller Tomáš     0333
7.Novák JaroslavŠejstal Zdeněk     1334
8.Šturc JaroslavKlinger Vratislav     3244
9.Martin GáborHruška Vojtěch     0345
10.Linhart Pavel st.Müller Tomáš     3055
11.Šturc JaroslavŠejstal Zdeněk     2356
12.Martin GáborKlinger Vratislav     3266
13.Linhart Pavel st.Hruška Vojtěch     3076
14.Novák JaroslavMüller Tomáš     3186
15.Martin GáborŠejstal Zdeněk     1387
16.Linhart Pavel st.Klinger Vratislav     3097
17.Novák JaroslavHruška Vojtěch     31107
18.Šturc JaroslavMüller Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linhart Pavel st.31Šejstal Zdeněk40
Novák Jaroslav31Klinger Vratislav04
Šturc Jaroslav22Hruška Vojtěch13
Martin Gábor13Müller Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 Sokol Pyšely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejmelka Jaroslav
Kovařík Jiří
 
 
Fulín Jiří
Chocholoušek Martin
 
 
     2301
2.Hrach Miroslav
Gončar Ivan
 
 
Jahoda Luděk
Jahoda Martin
 
 
     3211
3.Vejmelka JaroslavFulín Jiří     2312
4.Kovařík JiříChocholoušek Martin     3022
5.Hrach MiroslavJahoda Luděk     3132
6.Gončar IvanJahoda Martin     0333
7.Kovařík JiříFulín Jiří     0334
8.Hrach MiroslavChocholoušek Martin     3144
9.Gončar IvanJahoda Luděk     3054
10.Vejmelka JaroslavJahoda Martin     2355
11.Hrach MiroslavFulín Jiří     3065
12.Gončar IvanChocholoušek Martin     3075
13.Vejmelka JaroslavJahoda Luděk     3185
14.Kovařík JiříJahoda Martin     3295
15.Gončar IvanFulín Jiří     1396
16.Vejmelka JaroslavChocholoušek Martin     30106
17.Kovařík JiříJahoda Luděk     23107
18.Hrach MiroslavJahoda MartinWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejmelka Jaroslav22Fulín Jiří31
Kovařík Jiří22Chocholoušek Martin04
Hrach Miroslav30Jahoda Luděk13
Gončar Ivan22Jahoda Martin21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Olbramovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:45 Sokol Ostředek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bron Zdeněk
Novák Václav
 
 
Měchura Stanislav
Holejšovská Anna
 
 
     0301
2.Pekárek Luboš
Zimmerman Petr
 
 
Žydyk Juraj
Škvor Marek ml.
 
 
     3111
3.Pekárek LubošBudjač Libor     0312
4.Zimmerman PetrHolejšovská Anna     0313
5.Bron ZdeněkŽydyk Juraj     3123
6.Novák VáclavŠkvor Marek ml.     0324
7.Zimmerman PetrBudjač Libor     0325
8.Bron ZdeněkHolejšovská Anna     1326
9.Novák VáclavŽydyk Juraj     3136
10.Pekárek LubošŠkvor Marek ml.     0337
11.Bron ZdeněkBudjač Libor     0338
12.Novák VáclavHolejšovská Anna     1339
13.Pekárek LubošŽydyk Juraj     3249
14.Zimmerman PetrŠkvor Marek ml.     3259
15.Novák VáclavBudjač Libor     13510
16.Pekárek LubošHolejšovská Anna     03511
17.Zimmerman PetrŽydyk Juraj     32611
18.Bron ZdeněkŠkvor Marek ml.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekárek Luboš13Budjač Libor40
Zimmerman Petr22Holejšovská Anna40
Bron Zdeněk13Žydyk Juraj04
Novák Václav13Škvor Marek ml.31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy