Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ostředek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:20 Sokol Ostředek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Juraj
Stanovský Petr
 
 
Remiš Tomáš
Bébr Milan
 
 
     3010
2.Škvor Marek ml.
Matouš Dominik
 
 
Tichý František
Kahoun Josef ml.
 
 
     3020
3.Žydyk JurajRemiš Tomáš     3130
4.Stanovský PetrBébr Milan     3240
5.Matouš DominikTichý František     3050
6.Škvor Marek ml.Kahoun Josef ml.     3060
7.Stanovský PetrRemiš Tomáš     2361
8.Matouš DominikBébr Milan     3271
9.Škvor Marek ml.Tichý František     3281
10.Žydyk JurajKahoun Josef ml.     3191
11.Matouš DominikRemiš Tomáš     31101
12.Škvor Marek ml.Bébr Milan     03102
13.Žydyk JurajTichý František     30112
14.Stanovský PetrKahoun Josef ml.     30122
15.Škvor Marek ml.Remiš Tomáš     32132
16.Žydyk JurajBébr Milan     31142
17.Stanovský PetrTichý František     32152
18.Matouš DominikKahoun Josef ml.     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydyk Juraj40Remiš Tomáš13
Stanovský Petr31Bébr Milan13
Matouš Dominik40Tichý František04
Škvor Marek ml.31Kahoun Josef ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Petroupim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Petroupim, 256 01 BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28 SDH Petroupim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lejček Roman
Klatovský Petr
 
 
Bron Pavel
Havelka Richard
 
 
     3110
2.Šturc Jaroslav
Kysela Stanislav
 
 
Vodehnal Petr
Čipera Miroslav
 
 
     3220
3.Klatovský PetrBron Pavel     3230
4.Kysela StanislavČipera Miroslav     0331
5.Šturc JaroslavVodehnal Petr     3141
6.Lejček RomanHavelka Richard     3251
7.Kysela StanislavBron Pavel     3061
8.Šturc JaroslavČipera Miroslav     1362
9.Lejček RomanVodehnal Petr     1363
10.Klatovský PetrHavelka Richard     3173
11.Šturc JaroslavBron Pavel     3083
12.Lejček RomanČipera Miroslav     3093
13.Klatovský PetrVodehnal Petr     1394
14.Kysela StanislavHavelka Richard     2395
15.Lejček RomanBron Pavel     30105
16.Klatovský PetrČipera Miroslav     30115
17.Škvor JosefVodehnal Petr     13116
18.Šturc JaroslavHavelka Richard     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klatovský Petr31Bron Pavel04
Kysela Stanislav12Čipera Miroslav22
Šturc Jaroslav31Vodehnal Petr31
Lejček Roman31Havelka Richard13
Škvor Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK MračVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Krusičany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Obecního úřadu MračRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 SK Mrač

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhá Marie
Platil Jaroslav
 
 
Heřman Karel st.
Jančář Josef
 
 
     3010
2.Pospíšil Tomáš
Škvor Vladimír
 
 
Ptáčník Petr
Kašpárek Marcel
 
 
     3020
3.Škvor VladimírHeřman Karel st.     1321
4.Rabiňák JaroslavJančář Josef     3131
5.Dlouhá MariePtáčník Petr     3041
6.Pospíšil TomášKašpárek Marcel     3051
7.Rabiňák JaroslavHeřman Karel st.     3161
8.Dlouhá MarieJančář Josef     3071
9.Pospíšil TomášPtáčník Petr     3081
10.Škvor VladimírKašpárek Marcel     3291
11.Dlouhá MarieHeřman Karel st.     31101
12.Pospíšil TomášJančář Josef     30111
13.Škvor VladimírPtáčník Petr     30121
14.Rabiňák JaroslavKašpárek Marcel     30131
15.Pospíšil TomášHeřman Karel st.     30141
16.Škvor VladimírJančář Josef     30151
17.Rabiňák JaroslavPtáčník Petr     31161
18.Platil JaroslavKašpárek Marcel     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škvor Vladimír31Heřman Karel st.13
Rabiňák Jaroslav40Jančář Josef04
Dlouhá Marie30Ptáčník Petr04
Pospíšil Tomáš40Kašpárek Marcel13
Platil Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HeřmaničkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TATRAN Kamenný Přívoz ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ HeřmaničkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:42 TATRAN Kamenný Přívoz A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtiška Tomáš
Šplíchal Ladislav
 
 
Jirka Oldřich st.
Jirka Oldřich ml.
 
 
     3110
2.Pištěk Jan
Cmíral Jaroslav
 
 
Kukla Karel
Volek Radomír
 
 
     1311
3.Šplíchal LadislavJirka Oldřich st.     2312
4.Vrtiška TomášKukla Karel     0313
5.Pištěk JanKukla Jakub     0314
6.Cmíral JaroslavJirka Oldřich ml.     0315
7.Vrtiška TomášJirka Oldřich st.     3025
8.Pištěk JanKukla Karel     3135
9.Cmíral JaroslavKukla Jakub     0336
10.Řezáč Petr ml.Jirka Oldřich ml.     0337
11.Pištěk JanVolek Radomír     3047
12.Cmíral JaroslavKukla Karel     0348
13.Řezáč Petr ml.Kukla Jakub     0349
14.Vrtiška TomášJirka Oldřich ml.     13410
15.Cmíral JaroslavVolek Radomír     31510
16.Řezáč Petr ml.Kukla Karel     03511
17.Vrtiška TomášKukla Jakub     03512
18.Pištěk JanJirka Oldřich ml.     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šplíchal Ladislav01Jirka Oldřich st.11
Vrtiška Tomáš13Kukla Karel31
Pištěk Jan22Kukla Jakub40
Cmíral Jaroslav13Jirka Oldřich ml.40
Řezáč Petr ml.03Volek Radomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA NEVEKLOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:48 Sokol Divišov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Zdeněk
Kačmar Michal
 
 
Lehán Marko
Svoboda Lukáš
 
 
     1301
2.
 
 
Vodička Petr
Kuneš Luboš
 
 
WO    0302
3.Koutenská ZuzanaLehán Marko     0303
4.Kačmar MichalSvoboda Lukáš     3213
5.Vodička PetrWO    0314
6.Kříž ZdeněkKuneš Luboš     0315
7.Kačmar MichalLehán Marko     0316
8.Svoboda LukášWO    0317
9.Kříž ZdeněkVodička Petr     1318
10.Koutenská ZuzanaKuneš Luboš     0319
11.Lehán MarkoWO    03110
12.Kříž ZdeněkSvoboda Lukáš     30210
13.Koutenská ZuzanaVodička Petr     03211
14.Kačmar MichalKuneš Luboš     31311
15.Kříž ZdeněkLehán Marko     13312
16.Koutenská ZuzanaSvoboda Lukáš     03313
17.Kačmar MichalVodička Petr     03314
18.Kuneš LubošWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutenská Zuzana04Lehán Marko30
Kačmar Michal22Svoboda Lukáš12
Kříž Zdeněk13Vodička Petr30
   Kuneš Luboš21
WO05WO50

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy