Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ostředek DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27 Sokol Netvořice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Styblík Šimon
Dodek Petr
 
 
Šmeral Adam
Svoboda Jan
 
 
     1301
2.Styblík ŠimonŠmeral Adam     3211
3.Dodek PetrSvoboda Jan     0312
4.Kovář VojtěchČermák Dominik     1313
5.Dodek PetrŠmeral Adam     0314
6.Styblík ŠimonČermák Dominik     3124
7.Kovář VojtěchSvoboda Jan     0325
8.Dodek PetrČermák Dominik     0326
9.Kovář VojtěchŠmeral Adam     0327
10.Císařová MichaelaSvoboda Jan     0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Styblík Šimon20Šmeral Adam21
Dodek Petr03Svoboda Jan30
Kovář Vojtěch03Čermák Dominik21
Císařová Michaela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran Sedlčany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5 Tatran Sedlčany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška Vojtěch
Nguyen Kamil
 
 
Kriglová Denisa
Plešnerová Yveta
 
 
     3010
2.Matuška VojtěchJaroš Miroslav     3020
3.Nguyen KamilKriglová Denisa     3030
4.Tatek VojtěchPlešnerová Yveta     3140
5.Nguyen KamilJaroš Miroslav     3050
6.Matuška VojtěchPlešnerová Yveta     3060
7.Tatek VojtěchKriglová Denisa     3170
8.Nguyen KamilPlešnerová Yveta     3080
9.Tatek VojtěchJaroš Miroslav     0381
10.Matuška VojtěchKriglová Denisa     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matuška Vojtěch30Jaroš Miroslav12
Nguyen Kamil30Kriglová Denisa03
Tatek Vojtěch21Plešnerová Yveta03



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ostředek DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27 Tatran Sedlčany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Styblík Šimon
Kovář Vojtěch
 
 
Nguyen Kamil
Matuška Vojtěch
 
 
     0301
2.Styblík ŠimonMatuška Vojtěch     0302
3.Dodek PetrNguyen Kamil     0303
4.Kovář VojtěchTatek Vojtěch     1304
5.Dodek PetrMatuška Vojtěch     0305
6.Styblík ŠimonTatek Vojtěch     3015
7.Kovář VojtěchNguyen Kamil     0316
8.Dodek PetrTatek Vojtěch     2317
9.Kovář VojtěchMatuška Vojtěch     0318
10.Dodeková EliškaNguyen Kamil     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Styblík Šimon11Matuška Vojtěch30
Dodek Petr03Nguyen Kamil30
Kovář Vojtěch03Tatek Vojtěch21
Dodeková Eliška01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15 Sokol Netvořice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Čermák Dominik
 
 
Maršíčková Laura
Budilová Ella
 
 
     0301
2.Šmeral AdamMaršíčková Laura     2302
3.Čermák DominikBudilová Ella     3112
4.Svoboda JanMüllerová Adriana     3122
5.Čermák DominikMaršíčková Laura     0323
6.Šmeral AdamMüllerová Adriana     3033
7.Svoboda JanBudilová Ella     3043
8.Čermák DominikMüllerová Adriana     3153
9.Svoboda JanMaršíčková Laura     0354
10.Šmeral AdamBudilová Ella     3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šmeral Adam21Maršíčková Laura30
Čermák Dominik21Budilová Ella03
Svoboda Jan21Müllerová Adriana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Ostředek DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OstředekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
11:25Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20 SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dodek Petr
Styblík Šimon
 
 
Maršíčková Laura
Budilová Ella
 
 
     1301
2.Dodek PetrJaroš Miroslav     0302
3.Styblík ŠimonMaršíčková Laura     3212
4.Kovář VojtěchMüllerová Adriana     0313
5.Styblík ŠimonJaroš Miroslav     3023
6.Dodek PetrMüllerová Adriana     2324
7.Kovář VojtěchMaršíčková Laura     3034
8.Styblík ŠimonMüllerová Adriana     3044
9.Kovář VojtěchJaroš Miroslav     0345
10.Dodek PetrMaršíčková Laura     0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dodek Petr03Jaroš Miroslav21
Styblík Šimon30Maršíčková Laura12
Kovář Vojtěch12Müllerová Adriana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Netvořice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20 Tatran Sedlčany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmeral Adam
Čermák Dominik
 
 
Nguyen Kamil
Matuška Vojtěch
 
 
     1301
2.Šmeral AdamMatuška Vojtěch     0302
3.Čermák DominikNguyen Kamil     0303
4.Svoboda JanTatek Vojtěch     3213
5.Čermák DominikMatuška Vojtěch     0314
6.Šmeral AdamTatek Vojtěch     3024
7.Svoboda JanNguyen Kamil     2325
8.Čermák DominikTatek Vojtěch     3035
9.Svoboda JanMatuška Vojtěch     0336
10.Šmeral AdamNguyen Kamil     3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šmeral Adam21Matuška Vojtěch30
Čermák Dominik12Nguyen Kamil21
Svoboda Jan12Tatek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Přebor žactva Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Bystřice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9 SK Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jakub
Hendrych Ondřej
 
 
Ebert Richard
Křivánek Matyáš
 
 
     3010
2.Vala JakubKřivánek Matyáš     3020
3.Křivánek DaliborEbert Richard     3130
4.Hendrych OndřejŠefčík Marek     3040
5.Křivánek DaliborKřivánek Matyáš     3250
6.Vala JakubŠefčík Marek     3060
7.Hendrych OndřejEbert Richard     0361
8.Křivánek DaliborŠefčík Marek     3071
9.Hendrych OndřejKřivánek Matyáš     0372
10.Vala JakubEbert Richard     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vala Jakub30Křivánek Matyáš12
Křivánek Dalibor30Ebert Richard12
Hendrych Ondřej12Šefčík Marek03

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy