Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechy pod KosířemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH DětkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48 SDH Dětkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvorský Dušan
Kořenek Martin
 
 
Sedláček Petr
Knichal Martin
 
 
     0301
2.Koutný Jaroslav
Zavadil Roman
 
 
Petyrek Vladislav ml.
Korda Jiří
 
 
     1302
3.Dvorský DušanSedláček Petr     1303
4.Kořenek MartinPetyrek Vladislav ml.     1304
5.Koutný JaroslavKnichal Martin     3114
6.Tesárek PavelKorda Jiří     0315
7.Kořenek MartinSedláček Petr     0316
8.Koutný JaroslavPetyrek Vladislav ml.     0317
9.Tesárek PavelKnichal Martin     0318
10.Dvorský DušanKorda Jiří     3228
11.Koutný JaroslavSedláček Petr     1329
12.Tesárek PavelHybl Martin     13210
13.Dvorský DušanKnichal Martin     23211
14.Kořenek MartinKorda Jiří     03212
15.Tesárek PavelSedláček Petr     03213
16.Dvorský DušanHybl Martin     30313
17.Kořenek MartinKnichal Martin     03314
18.Zavadil RomanKorda Jiří     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvorský Dušan22Sedláček Petr40
Kořenek Martin04Petyrek Vladislav ml.20
Koutný Jaroslav12Knichal Martin31
Tesárek Pavel04Korda Jiří31
Zavadil Roman01Hybl Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StražiskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:19 Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Pavel
Ošlejšek Ladislav
 
 
Daněček Lukáš
Krátký Jan
 
 
     3010
2.Novák Petr
Vysloužil Oldřich ml.
 
 
Dofek Luboš
Kadlčík Vlastimil
 
 
     3220
3.Franc PavelKrátký Jan     3130
4.Vysloužil Oldřich ml.Daněček Lukáš     3240
5.Ošlejšek LadislavDofek Luboš     3050
6.Pírek LukášKadlčík Vlastimil     3260
7.Vysloužil Oldřich ml.Krátký Jan     3170
8.Ošlejšek LadislavDaněček Lukáš     3080
9.Pírek LukášDofek Luboš     3290
10.Franc PavelKadlčík Vlastimil     30100
11.Ošlejšek LadislavKrátký Jan     30110
12.Pírek LukášDaněček Lukáš     30120
13.Novák PetrDofek Luboš     13121
14.Vysloužil Oldřich ml.Kadlčík Vlastimil     23122
15.Pírek LukášKrátký Jan     30132
16.Novák PetrDaněček Lukáš     30142
17.Vysloužil Oldřich ml.Dofek Luboš     13143
18.Ošlejšek LadislavKadlčík Vlastimil     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Pavel20Krátký Jan04
Vysloužil Oldřich ml.22Daněček Lukáš04
Ošlejšek Ladislav40Dofek Luboš22
Pírek Lukáš40Kadlčík Vlastimil13
Novák Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad Hanou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Němčice, Sokolská 421Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38 TJ Sokol Čechovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Jiří
Coufalík Jaroslav
 
 
Šťastný Petr
Šteigl Šimon
 
 
     3010
2.Diviš Marek
Oplocký Petr st.
 
 
Kolík Petr
Fréhar Jan
 
 
     1311
3.Coufalík JaroslavŠťastný Petr     1312
4.Válek JiříŠteigl Šimon     1313
5.Diviš MarekKolík Petr     1314
6.Oplocký Petr ml.Fréhar Jan     0315
7.Válek Jiř튝astný Petr     1316
8.Diviš MarekŠteigl Šimon     1317
9.Oplocký Petr ml.Kolík Petr     0318
10.Coufalík JaroslavFréhar Jan     3028
11.Diviš MarekŠťastný Petr     1329
12.Oplocký Petr ml.Šteigl Šimon     13210
13.Coufalík JaroslavKolík PetrWO    30310
14.Válek JiříFréhar Jan     32410
15.Oplocký Petr ml.Šťastný PetrWO    03411
16.Coufalík JaroslavŠteigl Šimon     13412
17.Válek JiříKolík PetrWO    30512
18.Diviš MarekFréhar JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Coufalík Jaroslav12Šťastný Petr30
Válek Jiří12Šteigl Šimon40
Diviš Marek03Kolík Petr20
Oplocký Petr ml.03Fréhar Jan12
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otaslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brodek u ProstějovaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OtaslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:40 TJ Sokol Brodek u Prostějova

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daněček Zdeněk
Kořínek Petr
 
 
Gregor Michal
Širila Jaroslav
 
 
     1301
2.Krátký Jaroslav
Horna Michal
 
 
Švécarová Pavla
Jelínek Karel
 
 
     3111
3.Horna MichalJelínek Karel     0312
4.Kořínek PetrŠirila Jaroslav     2313
5.Krátký JaroslavGregor Michal     3023
6.Daněček ZdeněkŠvécarová Pavla     3133
7.Kořínek PetrJelínek Karel     3043
8.Krátký JaroslavŠirila Jaroslav     1344
9.Daněček ZdeněkGregor Michal     2345
10.Horna MichalŠvécarová Pavla     1346
11.Krátký JaroslavJelínek Karel     2347
12.Daněček ZdeněkŠirila Jaroslav     2348
13.Horna MichalGregor Michal     0349
14.Kořínek PetrŠvécarová Pavla     3059
15.Daněček ZdeněkJelínek Karel     13510
16.Horna MichalŠirila Jaroslav     03511
17.Kořínek PetrGregor Michal     32611
18.Krátký JaroslavŠvécarová Pavla     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horna Michal04Jelínek Karel31
Kořínek Petr31Širila Jaroslav40
Krátký Jaroslav13Gregor Michal22
Daněček Zdeněk13Švécarová Pavla22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice CVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST OhrozimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TJ Sokol Ondratice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Svatopluk
Milar Martin
 
 
Trnkal Pavel
Bartoš Miroslav
 
 
     3010
2.Zich Petr ml.
Dostál Jaromír
 
 
Gottwald Tomáš
Piňos Zbyněk
 
 
     3020
3.Dostál JaromírTrnkal Pavel     3030
4.Hájek SvatoplukBartoš Miroslav     3040
5.Milar MartinGottwald Tomáš     3150
6.Zich Petr st.Piňos Zbyněk     3260
7.Hájek SvatoplukTrnkal Pavel     3170
8.Milar MartinBartoš Miroslav     3280
9.Zich Petr st.Gottwald Tomáš     0381
10.Dostál JaromírPiňos Zbyněk     0382
11.Milar MartinTrnkal Pavel     3092
12.Zich Petr st.Bartoš Miroslav     32102
13.Dostál JaromírGottwald Tomáš     03103
14.Hájek SvatoplukPiňos Zbyněk     23104
15.Zich Petr st.Trnkal Pavel     13105
16.Dostál JaromírBartoš Miroslav     32115
17.Hájek SvatoplukGottwald Tomáš     31125
18.Milar MartinPiňos ZbyněkWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostál Jaromír22Trnkal Pavel13
Hájek Svatopluk31Bartoš Miroslav04
Milar Martin30Gottwald Tomáš22
Zich Petr st.22Piňos Zbyněk21
WO01WO10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy