Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice DVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 00:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol Ondratice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Petr st.
Dostál Jaromír
 
 
Matoušek Michal
Říha Luděk
 
 
     2301
2.Vystavěl Jakub
Navrátil Antonín
 
 
Malík Miroslav st.
Malík Miroslav ml.
 
 
     3011
3.Vystavěl JakubMalík Miroslav ml.     3121
4.Navrátil AntonínMatoušek Michal     3131
5.Zich Petr st.Malík Miroslav st.     3041
6.Dostál JaromírŘíha Luděk     3151
7.Navrátil AntonínMalík Miroslav ml.     3061
8.Zich Petr st.Matoušek Michal     3271
9.Dostál JaromírVláčil Libor     3081
10.Vystavěl JakubŘíha Luděk     3191
11.Zich Petr st.Malík Miroslav ml.     30101
12.Dostál JaromírMatoušek Michal     03102
13.Vystavěl JakubVláčil Libor     30112
14.Navrátil AntonínŘíha Luděk     32122
15.Dostál JaromírMalík Miroslav ml.     30132
16.Vystavěl JakubMatoušek Michal     30142
17.Navrátil AntonínVláčil Libor     30152
18.Zich Petr st.Říha Luděk     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vystavěl Jakub40Malík Miroslav ml.04
Navrátil Antonín40Matoušek Michal13
Zich Petr st.40Malík Miroslav st.01
Dostál Jaromír31Říha Luděk04
   Vláčil Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Bílovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 29Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25 SDH Bílovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Jaroslav
Barták Michal
 
 
Synek Pavel
Bureš Petr
 
 
     2301
2.Tesař Vladimír
Krupa Petr
 
 
Švéda Rostislav
Kobza Vítězslav
 
 
     3211
3.Staněk VladimírSynek Pavel     3021
4.Krupa JaroslavŠvéda Rostislav     3031
5.Barták MichalBureš Petr     1332
6.Krupa PetrKobza Vítězslav     3142
7.Krupa JaroslavSynek Pavel     3152
8.Barták MichalŠvéda Rostislav     3062
9.Krupa PetrBureš Petr     3272
10.Staněk VladimírKobza Vítězslav     3182
11.Barták MichalSynek Pavel     2383
12.Krupa PetrŠvéda Rostislav     3293
13.Staněk VladimírBureš Petr     1394
14.Krupa JaroslavKobza Vítězslav     32104
15.Krupa PetrSynek Pavel     30114
16.Staněk VladimírŠvéda Rostislav     31124
17.Krupa JaroslavBureš Petr     30134
18.Tesař VladimírKobza Vítězslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Vladimír31Synek Pavel13
Krupa Jaroslav40Švéda Rostislav04
Barták Michal12Bureš Petr22
Krupa Petr40Kobza Vítězslav04
Tesař Vladimír10   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy