Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město AlbrechticeVrchní
rozhodčí:
Kadlec Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hašlerova 2, Město AlbrechticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33508:540SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybár Petr
Vojtek Roman
 
 
Plšek Josef
Galanda Tomáš
 
 
7-64-1083210
2.Sopčák Lukáš
Štěpanek Martin
 
 
Mergenthal Otmar
Maděrka Svatopluk
 
 
-7-58-9 1311
3.Sopčák LukášMergenthal Otmar85-87 3121
4.Vojtek RomanGalanda Tomáš-9-11-7  0322
5.Štěpanek MartinPlšek Josef-912-6-10 1323
6.Rybár PetrMaděrka Svatopluk687  3033
7.Vojtek RomanMergenthal Otmar-7-1055-82334
8.Štěpanek MartinGalanda Tomáš-6-8-7  0335
9.Rybár PetrPlšek Josef7-88-4-102336
10.Sopčák LukášMaděrka Svatopluk9-10-6-8 1337
11.Štěpanek MartinMergenthal Otmar-47-4-5 1338
12.Rybár PetrGalanda Tomáš493  3048
13.Sopčák LukášPlšek Josef-2-579-92349
14.Vojtek RomanMaděrka Svatopluk9-8-78-823410
15.Rybár PetrMergenthal Otmar         
16.Sopčák LukášGalanda Tomáš         
17.Vojtek RomanPlšek Josef         
18.Štěpanek MartinMaděrka Svatopluk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sopčák Lukáš12Mergenthal Otmar21
Vojtek Roman03Galanda Tomáš21
Štěpanek Martin03Plšek Josef30
Rybár Petr21Maděrka Svatopluk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk AVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk BRozhodčí:Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Skokanová Lenka
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22569:510TTC Šumperk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Žvátora Miroslav
 
 
Janků Karel
Malý Jan
 
 
87-810 3110
2.Braun Norbert
Maixner Vladimír
 
 
Skokanová Lenka
Tomeš Vladimír
 
 
7-6-8-7 1311
3.Žvátora MiroslavTomeš Vladimír746  3021
4.Wiesner PetrJanků Karel-79-93-82322
5.Braun NorbertMalý Jan-9-98-7 1323
6.Maixner VladimírSkokanová Lenka99-8-753233
7.Wiesner PetrTomeš Vladimír958  3043
8.Braun NorbertJanků Karel-99-78-102344
9.Maixner VladimírMalý Jan789  3054
10.Žvátora MiroslavSkokanová Lenka565  3064
11.Braun NorbertTomeš Vladimír99-76 3174
12.Maixner VladimírJanků Karel-8-8-5  0375
13.Žvátora MiroslavMalý Jan77-810 3185
14.Wiesner PetrSkokanová Lenka79-96 3195
15.Maixner VladimírTomeš Vladimír98-79 31105
16.Žvátora MiroslavJanků Karel         
17.Wiesner PetrMalý Jan         
18.Braun NorbertSkokanová Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žvátora Miroslav30Tomeš Vladimír04
Wiesner Petr21Janků Karel30
Braun Norbert12Malý Jan12
Maixner Vladimír31Skokanová Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník AVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Jeseník BRozhodčí:Veigl Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Veiglová Jarmila
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16478:413KST Jeseník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkler Vladimír
Schopf Karel
 
 
Kašník Sebastián
Petrek Tomáš
 
 
69-74 3110
2.Veigl Lukáš
Honemann Vlastimil ml.
 
 
Fňukal Zdeněk
Kunc Radim
 
 
66-6-1163220
3.Honemann Vlastimil ml.Kašník Sebastián-14-59-3 1321
4.Vinkler VladimírFňukal Zdeněk1165  3031
5.Schopf KarelKunc Radim978  3041
6.Veigl LukášPetrek Tomáš510-36 3151
7.Vinkler VladimírKašník Sebastián-3-10-8  0352
8.Schopf KarelKaratidis Petros510-9-973262
9.Veigl LukášKunc Radim848  3072
10.Honemann Vlastimil ml.Petrek Tomáš-10948 3182
11.Schopf KarelKašník Sebastián-87-6-9 1383
12.Veigl LukášKaratidis Petros873  3093
13.Honemann Vlastimil ml.Kunc Radim1098  30103
14.Vinkler VladimírPetrek Tomáš-66   11  
15.Veigl LukášKašník Sebastián         
16.Honemann Vlastimil ml.Karatidis Petros         
17.Vinkler VladimírKunc Radim         
18.Schopf KarelPetrek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Honemann Vlastimil ml.21Kašník Sebastián30
Vinkler Vladimír11Fňukal Zdeněk01
Schopf Karel21Kunc Radim03
Veigl Lukáš30Petrek Tomáš02
   Karatidis Petros02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceVrchní
rozhodčí:
Frankovič Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MohelniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
cidemat HraniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35629:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Jiří
Rytíř Pavel
 
 
Jarmar Petr
Hojgr Jan
 
 
86-89 3110
2.Venclů Lukáš
Šuba Bedřich
 
 
Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
-6-89-6 1311
3.Rytíř PavelStuchlý Rostislav-8-5-9  0312
4.Šuba BedřichHojgr Jan-6-7-5  0313
5.Raška JiříJarmar Petr-5-87-6 1314
6.Venclů LukášEllner Martin788  3024
7.Šuba BedřichStuchlý Rostislav8-7-8-10 1325
8.Raška JiříHojgr Jan7812  3035
9.Venclů LukášJarmar Petr-5765 3145
10.Rytíř PavelEllner Martin-7-5-8  0346
11.Raška JiříStuchlý Rostislav6-7-8-5 1347
12.Venclů LukášHojgr Jan-578-673257
13.Rytíř PavelJarmar Petr6-787 3167
14.Šuba BedřichEllner Martin78-86 3177
15.Venclů LukášStuchlý Rostislav8-67-8-92378
16.Rytíř PavelHojgr Jan-6-85-11 1379
17.Šuba BedřichJarmar Petr-8761 3189
18.Raška JiříEllner Martin911-812 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rytíř Pavel13Stuchlý Rostislav40
Šuba Bedřich22Hojgr Jan22
Raška Jiří22Jarmar Petr13
Venclů Lukáš31Ellner Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
Zavřel Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D. BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21552:464TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Martin
Divina Jiří
 
 
Hrdina Pavel
Altman Petr
 
 
-9-5-9  0301
2.Koutný Pavel
Vaculík Roman
 
 
Kreuzigerová Lucie
Kobza Štěpán
 
 
817  3011
3.Vaculík RomanKobza Štěpán-6-7-8  0312
4.Divina JiříHrdina Pavel7-5-55-102313
5.Hrubý MartinAltman Petr578  3023
6.Koutný PavelKreuzigerová Lucie673  3033
7.Divina JiříKobza Štěpán-7-77-6 1334
8.Hrubý MartinHrdina Pavel1189  3044
9.Koutný PavelAltman Petr5-827 3154
10.Vaculík RomanKreuzigerová Lucie738  3064
11.Hrubý MartinKobza Štěpán105-8-8-52365
12.Koutný PavelHrdina Pavel-58-11-8 1366
13.Vaculík RomanAltman Petr678  3076
14.Lechner RadimKreuzigerová Lucie887  3086
15.Koutný PavelKobza Štěpán9-843 3196
16.Vaculík RomanHrdina Pavel85-83 31106
17.Lechner RadimAltman Petr         
18.Hrubý MartinKreuzigerová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Roman31Kobza Štěpán31
Divina Jiří02Hrdina Pavel22
Hrubý Martin21Altman Petr03
Koutný Pavel31Kreuzigerová Lucie03
Lechner Radim10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy