Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sport MikuloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:12513:375TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Zdeněk
Lošťák Martin
 
 
Lužík Tomáš
Vrána František ml.
 
 
465  3010
2.Jančík Jiří
Benek Tomáš
 
 
Pokorný Josef
Matějíček Miloš st.
 
 
-779-7-72311
3.Šťastný ZdeněkMatějíček Miloš st.-10-78573221
4.Jančík JiříPokorný Josef8-2067 3131
5.Lošťák MartinVrána František ml.367  3041
6.Benek TomášLužík Tomáš996  3051
7.Jančík JiříMatějíček Miloš st.8-1010-8-102352
8.Lošťák MartinPokorný Josef1277  3062
9.Benek TomášVrána František ml.256  3072
10.Šťastný ZdeněkLužík Tomáš864  3082
11.Lošťák MartinMatějíček Miloš st.WO    3092
12.Benek TomášPokorný Josef-88-610-122393
13.Šťastný ZdeněkVrána František ml.975  30103
14.Jančík JiříLužík Tomáš         
15.Benek TomášMatějíček Miloš st.         
16.Šťastný ZdeněkPokorný Josef         
17.Jančík JiříVrána František ml.         
18.Lošťák MartinLužík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Zdeněk30Matějíček Miloš st.11
Jančík Jiří11Pokorný Josef12
Lošťák Martin20Vrána František ml.03
Benek Tomáš21Lužík Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36684:683TJ OP Prostějov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
-8-98763210
2.Tovtin Ruszlan
Jeřábek Jakub
 
 
Machů Jaroslav
Vyvial Jaromír
 
 
7-899 3120
3.Jeřábek JakubKadlec Vítězslav-7-5-7  0321
4.Hrůza PetrMachů Jaroslav-9-76793231
5.Tovtin RuszlanVyvial Jaromír-9-6-8  0332
6.Sedláček JiříSantarius Gustav638  3042
7.Hrůza PetrKadlec Vítězslav-89-7-9 1343
8.Tovtin RuszlanMachů Jaroslav7-657 3153
9.Sedláček JiříVyvial Jaromír-6-8911-92354
10.Jeřábek JakubSantarius Gustav8-9911 3164
11.Tovtin RuszlanKadlec Vítězslav-6-78-7 1365
12.Sedláček JiříMachů Jaroslav-108-1110113275
13.Jeřábek JakubVyvial Jaromír8-7-8-9 1376
14.Hrůza PetrSantarius Gustav765  3086
15.Sedláček JiříKadlec Vítězslav-7-678-62387
16.Jeřábek JakubMachů Jaroslav-8-7-4  0388
17.Hrůza PetrVyvial Jaromír8-6-9773298
18.Tovtin RuszlanSantarius Gustav8-796 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Jakub13Kadlec Vítězslav40
Hrůza Petr31Machů Jaroslav13
Tovtin Ruszlan22Vyvial Jaromír31
Sedláček Jiří22Santarius Gustav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC Mohelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16497:426TJ Sokol Tovačov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Marián
Palčík Zdeněk
 
 
Hvězda Martin
Grézl Martin
 
 
-3-888-42301
2.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Zedníček Miloš
Voříšek Tomáš
 
 
1078  3011
3.Hrabica MariánZedníček Miloš387  3021
4.Palčík ZdeněkHvězda Martin3108  3031
5.Horák MilanGrézl Martin-4638 3141
6.Pazdera Jaroslav st.Voříšek Tomáš9-1253 3151
7.Palčík ZdeněkZedníček Miloš11-15128 3161
8.Horák MilanHvězda Martin48-8-383271
9.Pazdera Jaroslav st.Grézl Martin987  3081
10.Hrabica MariánVoříšek Tomáš6-6-8-8 1382
11.Horák MilanZedníček Miloš-98-5-6 1383
12.Pazdera Jaroslav st.Hvězda Martin-8-93663293
13.Hrabica MariánGrézl Martin788  30103
14.Palčík ZdeněkVoříšek Tomáš         
15.Pazdera Jaroslav st.Zedníček Miloš         
16.Hrabica MariánHvězda Martin         
17.Palčík ZdeněkGrézl Martin         
18.Horák MilanVoříšek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabica Marián21Zedníček Miloš12
Palčík Zdeněk20Hvězda Martin03
Horák Milan21Grézl Martin03
Pazdera Jaroslav st.30Voříšek Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33385:434T.J. Sokol Olomouc Neředín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Radim
Křižan Jakub
 
 
Kavala Filip
Saksa Ivan
 
 
-7-9-8  0301
2.Utíkal Zdeněk
Hrdina Jan
 
 
Netesal Jiří
Kadlčík Jiří
 
 
-8222 3111
3.Křižan JakubKavala Filip-6-7-8  0312
4.Utíkal ZdeněkNetesal Jiří-9-89-9 1313
5.Hrdina JanSaksa Ivan-10-10-6  0314
6.Konečný RadimKadlčík Jiří-3-7-8  0315
7.Utíkal ZdeněkKavala Filip8-5-9683225
8.Hrdina JanNetesal Jiří415  3035
9.Konečný RadimSaksa Ivan-468-6-92336
10.Křižan JakubKadlčík Jiří-77-8-8 1337
11.Hrdina JanKavala Filip-7-8-8  0338
12.Konečný RadimNetesal Jiří-8-6-5  0339
13.Křižan JakubSaksa Ivan-10-4-7  03310
14.Utíkal ZdeněkKadlčík Jiří7    10  
15.Konečný RadimKavala Filip         
16.Křižan JakubNetesal Jiří         
17.Utíkal ZdeněkSaksa Ivan         
18.Hrdina JanKadlčík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křižan Jakub03Kavala Filip21
Utíkal Zdeněk11Netesal Jiří21
Hrdina Jan12Saksa Ivan30
Konečný Radim03Kadlčík Jiří20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy