Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Město Albrechtice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9436:328TJ Sokol Čechovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Zdeněk
Lošťák Martin
 
 
Vyvial Jaromír
Machů Jaroslav
 
 
846  3010
2.Jančík Jiří
Benek Tomáš
 
 
Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
-108-12793220
3.Jančík JiříKadlec Vítězslav795  3030
4.Lošťák MartinVyvial Jaromír7810  3040
5.Benek TomášMachů Jaroslav94-4-8-72341
6.Šťastný ZdeněkSantarius Gustav694  3051
7.Lošťák MartinKadlec Vítězslav8-8-7-8 1352
8.Benek TomášVyvial Jaromír51-710 3162
9.Šťastný ZdeněkMachů Jaroslav886  3072
10.Jančík JiříSantarius Gustav755  3082
11.Benek TomášKadlec Vítězslav899  3092
12.Šťastný ZdeněkVyvial Jaromír448  30102
13.Jančík JiříMachů Jaroslav         
14.Lošťák MartinSantarius Gustav         
15.Šťastný ZdeněkKadlec Vítězslav         
16.Jančík JiříVyvial Jaromír         
17.Lošťák MartinMachů Jaroslav         
18.Benek TomášSantarius Gustav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančík Jiří20Kadlec Vítězslav12
Lošťák Martin11Vyvial Jaromír03
Benek Tomáš21Machů Jaroslav11
Šťastný Zdeněk30Santarius Gustav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sport MikuloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37507:576TJ Sport Mikulovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří
Hrůza Petr
 
 
Vrána František ml.
Lužík Tomáš
 
 
6-78-973210
2.Jeřábek Jakub
Tovtin Ruszlan
 
 
Matějíček Miloš st.
Pokorný Josef
 
 
-7-6-5  0311
3.Jeřábek JakubMatějíček Miloš st.7-8-9-6 1312
4.Hrůza PetrPokorný Josef76-8-973222
5.Tovtin RuszlanLužík Tomáš-65-47-72323
6.Sedláček JiříVrána František ml.-8779 3133
7.Hrůza PetrMatějíček Miloš st.-7-11-13  0334
8.Tovtin RuszlanPokorný Josef-7-98-6 1335
9.Sedláček JiříLužík Tomáš-6-511-3 1336
10.Jeřábek JakubVrána František ml.8-9-69113246
11.Tovtin RuszlanMatějíček Miloš st.-7-5-9  0347
12.Sedláček JiříPokorný Josef-78-9-6 1348
13.Jeřábek JakubLužík Tomáš7-8-6-9 1349
14.Hrůza PetrVrána František ml.765  3059
15.Sedláček JiříMatějíček Miloš st.-7-3-4  03510
16.Jeřábek JakubPokorný Josef         
17.Hrůza PetrLužík Tomáš         
18.Tovtin RuszlanVrána František ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Jakub12Matějíček Miloš st.40
Hrůza Petr21Pokorný Josef21
Tovtin Ruszlan03Lužík Tomáš30
Sedláček Jiří13Vrána František ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TovačovVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TovačovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34651:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Marián
Palčík Zdeněk
 
 
Kavala Filip
Saksa Ivan
 
 
-11-88-7 1301
2.Horák Milan
Pazdera Jaroslav st.
 
 
Netesal Jiří
Kadlčík Jiří
 
 
-8-10-8  0302
3.Palčík ZdeněkKavala Filip-11-5-2  0303
4.Hrabica MariánNetesal Jiří611-912 3113
5.Horák MilanSaksa Ivan-7-5-9  0314
6.Pazdera Jaroslav st.Kadlčík Jiří10-977 3124
7.Hrabica MariánKavala Filip4117  3034
8.Horák MilanNetesal Jiří-6-7-9  0335
9.Pazdera Jaroslav st.Saksa Ivan8-4-14-6 1336
10.Palčík ZdeněkKadlčík Jiří-912-2-9 1337
11.Horák MilanKavala Filip-94-39-72338
12.Pazdera Jaroslav st.Netesal Jiří748  3048
13.Palčík ZdeněkSaksa Ivan1189  3058
14.Hrabica MariánKadlčík Jiří-646-7153268
15.Pazdera Jaroslav st.Kavala Filip125-79 3178
16.Palčík ZdeněkNetesal Jiří859  3088
17.Hrabica MariánSaksa Ivan-910-7573298
18.Horák MilanKadlčík Jiří8-88-7-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palčík Zdeněk22Kavala Filip22
Hrabica Marián40Netesal Jiří13
Horák Milan04Saksa Ivan22
Pazdera Jaroslav st.31Kadlčík Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:TTC Mohelnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31358:427TTC Mohelnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ocknecht Jiří
Křižan Jakub
 
 
Hvězda Martin
Grézl Martin
 
 
-7-7-6  0301
2.Hrdina Jan
Utíkal Zdeněk
 
 
Zedníček Miloš
Voříšek Tomáš
 
 
-9-6-4  0302
3.Křižan JakubZedníček Miloš6-4-7-8 1303
4.Utíkal ZdeněkHvězda Martin104-59 3113
5.Hrdina JanVoříšek Tomáš-11-86-8 1314
6.Ocknecht JiříGrézl Martin-9-8-6  0315
7.Utíkal ZdeněkZedníček Miloš-4-8-5  0316
8.Hrdina JanHvězda Martin11-76-8-72317
9.Ocknecht JiříVoříšek Tomáš-967-5-102318
10.Křižan JakubGrézl Martin74-7-8-82319
11.Hrdina JanZedníček Miloš7-7-9-8 13110
12.Ocknecht JiříHvězda Martin-8-9-8  03  
13.Křižan JakubVoříšek Tomáš         
14.Utíkal ZdeněkGrézl Martin         
15.Ocknecht JiříZedníček Miloš         
16.Křižan JakubHvězda Martin         
17.Utíkal ZdeněkVoříšek Tomáš         
18.Hrdina JanGrézl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křižan Jakub02Zedníček Miloš30
Utíkal Zdeněk11Hvězda Martin11
Hrdina Jan03Voříšek Tomáš20
Ocknecht Jiří02Grézl Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy