Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sport MikuloviceVrchní
rozhodčí:
Seibert Dalibor
HOSTUJÍCÍ:TJ PostřelmovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ SportRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37615:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrána František ml.
Lužík Tomáš
 
 
Blaháček Ivo
Čecháček Radek
 
 
-8-8-7  0301
2.Matějíček Miloš st.
Pokorný Josef
 
 
Stryk Zdeněk
Smolík Michal
 
 
4-6-10843211
3.Vrána František ml.Smolík Michal-119-6-7 1312
4.Pokorný JosefStryk Zdeněk-4-73963222
5.Lužík TomášBlaháček Ivo4-4-1-10 1323
6.Matějíček Miloš st.Čecháček Radek8-6411 3133
7.Pokorný JosefSmolík Michal-3-8-8  0334
8.Lužík TomášStryk Zdeněk-3-5-9  0335
9.Matějíček Miloš st.Blaháček Ivo194  3045
10.Vrána František ml.Čecháček Radek-8-10-7  0346
11.Lužík TomášSmolík Michal10-4-49-82347
12.Matějíček Miloš st.Stryk Zdeněk539  3057
13.Vrána František ml.Blaháček Ivo86-99 3167
14.Pokorný JosefČecháček Radek-76107 3177
15.Matějíček Miloš st.Smolík Michal-4565 3187
16.Vrána František ml.Stryk Zdeněk-876-1073297
17.Pokorný JosefBlaháček Ivo-5-7-11  0398
18.Lužík TomášČecháček Radek-5-784-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrána František ml.22Smolík Michal31
Pokorný Josef22Stryk Zdeněk13
Lužík Tomáš04Blaháček Ivo22
Matějíček Miloš st.40Čecháček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Město Albrechtice BVrchní
rozhodčí:
Vojtek Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BludovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hašlerova 2, Město AlbrechticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28618:580KST Město Albrechtice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Petr
Matyáš Jaroslav
 
 
Jelínek Jakub
Blaťák Marek
 
 
9-679 3110
2.Kadlec Vítězslav
Santarius Gustav
 
 
Brokeš Josef
Jílek Tomáš
 
 
8-97-1073220
3.Machů JaroslavJelínek Jakub277  3030
4.Matyáš JaroslavBlaťák Marek7-7-9-7 1331
5.Vyvial JaromírJílek Tomáš5920  3041
6.Kadlec VítězslavBrokeš Josef32-3-653251
7.Matyáš JaroslavJelínek Jakub-6-6-5  0352
8.Vyvial JaromírBlaťák Marek6-11-910-82353
9.Kadlec VítězslavJílek Tomáš688  3063
10.Machů JaroslavBrokeš Josef-6-8-8  0364
11.Vyvial JaromírJelínek Jakub7-66-793274
12.Kadlec VítězslavBlaťák Marek11-5-710-112375
13.Machů JaroslavJílek Tomáš3-878 3185
14.Matyáš JaroslavBrokeš Josef78-9-663295
15.Kadlec VítězslavJelínek Jakub-79-8-9 1396
16.Machů JaroslavBlaťák Marek699  30106
17.Matyáš JaroslavJílek Tomáš         
18.Vyvial JaromírBrokeš Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machů Jaroslav31Jelínek Jakub22
Matyáš Jaroslav12Blaťák Marek31
Vyvial Jaromír21Jílek Tomáš03
Kadlec Vítězslav22Brokeš Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čechovice BVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma LutínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32627:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benek Tomáš
Richter David
 
 
Poprach Vojtěch
Začal Martin
 
 
165  3010
2.Chytil Milan
Mikuš Michal
 
 
Tlach Miroslav
Zbořil Radek
 
 
-3-7-9  0311
3.Benek TomášZbořil Radek-77-7-6 1312
4.Mikuš MichalTlach Miroslav-126-7-10 1313
5.Chytil MilanZačal Martin-6886 3123
6.Richter DavidPoprach Vojtěch587  3033
7.Mikuš MichalZbořil Radek-6-98-7 1334
8.Chytil MilanTlach Miroslav9-9-9-3 1335
9.Richter DavidZačal Martin134-37 3145
10.Benek TomášPoprach Vojtěch7-610-9-92346
11.Chytil MilanZbořil Radek-7-9-10  0347
12.Richter DavidTlach Miroslav108-810 3157
13.Benek TomášZačal Martin-910-5963267
14.Mikuš MichalPoprach Vojtěch976  3077
15.Richter DavidZbořil Radek12-6-43-72378
16.Benek TomášTlach Miroslav-8-3-7  0379
17.Mikuš MichalZačal Martin388  3089
18.Chytil MilanPoprach Vojtěch10128  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benek Tomáš13Zbořil Radek40
Mikuš Michal22Tlach Miroslav31
Chytil Milan22Začal Martin04
Richter David31Poprach Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OP ProstějovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST HlinskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. U kalicha 2575/2, ProstějovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32361:448KST Hlinsko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrůza Petr
Janeček Jiří
 
 
Gorecki Pavel
Macháč Jan
 
 
-6-5-4  0301
2.Jeřábek Jakub
Tovtin Ruszlan
 
 
Ludka Jaroslav
Král Michal
 
 
-7-8-6  0302
3.Hrůza PetrKrál Michal-398-9-82303
4.Tovtin RuszlanGorecki Pavel-8-7-6  0304
5.Jeřábek JakubMacháč Jan-8977 3114
6.Janeček JiříLudka Jaroslav64-7-8-82315
7.Tovtin RuszlanKrál Michal-7-2-9  0316
8.Jeřábek JakubGorecki Pavel-57-8-6 1317
9.Janeček JiříMacháč Jan-5-8-5  0318
10.Hrůza PetrLudka Jaroslav-6875 3128
11.Jeřábek JakubKrál Michal78-5-9-132329
12.Janeček JiříGorecki Pavel-7-6-9  03210
13.Hrůza PetrMacháč Jan         
14.Tovtin RuszlanLudka Jaroslav         
15.Janeček JiříKrál Michal         
16.Hrůza PetrGorecki Pavel         
17.Tovtin RuszlanMacháč Jan         
18.Jeřábek JakubLudka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrůza Petr11Král Michal30
Tovtin Ruszlan02Gorecki Pavel30
Jeřábek Jakub12Macháč Jan11
Janeček Jiří03Ludka Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy