Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Šternberk BVrchní
rozhodčí:
Coufal Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat HraniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠternberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41577:657TJ Sigma Cidemat Hranice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer Miloš
Suchý Filip
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
-8-9-5  0301
2.Sedlář Michal
Janhuba Radomír
 
 
Sohr Radovan
Zobaník Jaroslav
 
 
-6-9-8  0302
3.Suchý FilipJemelka Ivan1079  3012
4.Šauer MilošSohr Radovan77-4-10-102313
5.Janhuba RadomírJemelka Libor-5-88-9 1314
6.Sedlář MichalZobaník Jaroslav-8659 3124
7.Šauer MilošJemelka Ivan1-11-31183234
8.Janhuba RadomírSohr Radovan-611-6-9 1335
9.Sedlář MichalJemelka Libor-7-7-5  0336
10.Suchý FilipZobaník Jaroslav386  3046
11.Janhuba RadomírJemelka Ivan-975-9-82347
12.Sedlář MichalSohr Radovan-9-39-8 1348
13.Suchý FilipJemelka Libor9-377 3158
14.Šauer MilošZobaník Jaroslav-89-9-9 1359
15.Sedlář MichalJemelka Ivan8-10-65-1023510
16.Suchý FilipSohr Radovan53-910 31610
17.Šauer MilošJemelka LiborWO    03611
18.Janhuba RadomírZobaník JaroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Filip40Jemelka Ivan22
Šauer Miloš12Sohr Radovan31
Janhuba Radomír03Jemelka Libor21
Sedlář Michal13Zobaník Jaroslav12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčice nad HanouVrchní
rozhodčí:
Válek Vít
HOSTUJÍCÍ:Sportklub ŠtarnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48535:704Sportklub Štarnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Vít
Kadlík Vladimír
 
 
Holiš Roman
Vojtěch Bryks
 
 
-10-8-10  0301
2.Palásek Jaromír
Palásek Martin
 
 
Chytil Miroslav
Paděra Pavel
 
 
-96-3-15 1302
3.Válek VítHoliš Roman-5-8-9  0303
4.Palásek MartinBěhal Jeroným104-911 3113
5.Kadlík VladimírPaděra Pavel-7-9-6  0314
6.Palásek JaromírChytil Miroslav138-64 3124
7.Palásek MartinHoliš Roman12-9-6-5 1325
8.Kadlík VladimírBěhal Jeroným-8966 3135
9.Palásek JaromírPaděra Pavel10-1012-6-112336
10.Válek VítChytil Miroslav8-68-12-102337
11.Kadlík VladimírHoliš Roman-7-98-10 1338
12.Palásek JaromírVojtěch Bryks69-9-6-32339
13.Válek VítPaděra Pavel-12-5-9  03310
14.Palásek MartinChytil Miroslav-9-9-5  03311
15.Palásek JaromírHoliš RomanWO    03312
16.Válek VítVojtěch Bryks-87-6-8 13313
17.Palásek MartinPaděra PavelWO    03314
18.Kadlík VladimírChytil MiroslavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Válek Vít04Holiš Roman30
Palásek Martin12Běhal Jeroným02
Kadlík Vladimír12Paděra Pavel30
Palásek Jaromír12Chytil Miroslav21
   Vojtěch Bryks20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Základna Hnoyland HnojiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:18681:520TJ Sokol Ondratice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Sedlář Jan
 
 
Kolář Jakub
Tkaczik Jan
 
 
246  3010
2.Milar Martin
Hájek Svatopluk
 
 
Zuština Lukáš
Škvor Ondřej
 
 
-661010 3120
3.Hájek SvatoplukKolář Jakub78-9-783230
4.Milar MartinRomanovský Jakub-9864 3140
5.Janík Michal ml.Škvor Ondřej-6-87773250
6.Sedlář JanZuština Lukáš10-76-973260
7.Milar MartinKolář Jakub96-89 3170
8.Janík Michal ml.Romanovský Jakub1284  3080
9.Sedlář JanŠkvor Ondřej68-66 3190
10.Hájek SvatoplukZuština Lukáš-6-986832100
11.Janík Michal ml.Kolář Jakub679  30110
12.Sedlář JanŠolle Radovan6-89-8632120
13.Hájek SvatoplukŠkvor Ondřej6-897 31130
14.Milar MartinZuština Lukáš689  30140
15.Sedlář JanKolář JakubWO    30150
16.Hájek SvatoplukŠolle Radovan687  30160
17.Milar MartinŠkvor OndřejWO    03161
18.Janík Michal ml.Zuština LukášWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Svatopluk40Kolář Jakub03
Milar Martin30Romanovský Jakub02
Janík Michal ml.30Škvor Ondřej03
Sedlář Jan30Zuština Lukáš03
   Šolle Radovan02
WO21WO12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy