Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov AVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nový MalínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:29539:535SK Kolšov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Drahoslav
Zitta David
 
 
Karger Jan
Vrana Tomáš
 
 
-710610 3110
2.Švéda Marek
Solařová Květoslava
 
 
Kubíček Roman
Dus Jakub
 
 
8712  3020
3.Švesták DrahoslavKarger Jan6-10510 3130
4.Solařová KvětoslavaVrana Tomáš-6-4-4  0331
5.Švéda MarekKubíček Roman65-107 3141
6.Zitta DavidDus Jakub-7378 3151
7.Solařová KvětoslavaKarger Jan-5-4-5  0352
8.Švéda MarekVrana Tomáš-6-3-9  0353
9.Zitta DavidKubíček Roman411-27 3163
10.Švesták DrahoslavDus Jakub646  3073
11.Švéda MarekKarger Jan-66-10-7 1374
12.Zitta DavidVrana Tomáš-64-71283284
13.Švesták DrahoslavKubíček Roman756  3094
14.Solařová KvětoslavaDus Jakub-5-8-7  0395
15.Zitta DavidKarger Jan92-36 31105
16.Švesták AdamVrana Tomáš-4-6-3  03106
17.Solařová KvětoslavaKubíček RomanWO    03107
18.Švéda MarekDus JakubWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švesták Drahoslav30Karger Jan22
Solařová Květoslava03Vrana Tomáš31
Švéda Marek12Kubíček Roman03
Zitta David40Dus Jakub12
Švesták Adam01   
WO11WO11
Nejsou.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov BVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:SVČ RýmařovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40564:605SVČ Rýmařov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honemann Vlastimil
Mazurka Tomáš
 
 
Václavík Aleš
Rektořík Bronislav
 
 
9-92-963210
2.Burian Jaroslav
Žák Milan
 
 
Polák Aleš
Casciani Luděk
 
 
113-9-6-62311
3.Žák MilanPolák Aleš-5-4-3  0312
4.Mazurka TomášRektořík Bronislav-9363 3122
5.Burian JaroslavVáclavík Aleš-7-5-9  0323
6.Honemann VlastimilCasciani Luděk13-79-1393233
7.Mazurka TomášPolák Aleš-711-9-7 1334
8.Burian JaroslavRektořík Bronislav-6-7-5  0335
9.Honemann VlastimilVáclavík Aleš176  3045
10.Žák MilanCasciani Luděk-7-2-5  0346
11.Burian JaroslavPolák Aleš-8911-6-52347
12.Honemann VlastimilRektořík Bronislav53-85 3157
13.Žák MilanVáclavík Aleš-9-10-8  0358
14.Mazurka TomášCasciani Luděk67-56 3168
15.Honemann VlastimilPolák Aleš-4-6-8  0369
16.Žák MilanRektořík Bronislav-9-58-10 13610
17.Mazurka TomášVáclavík AlešWO    30710
18.Burian JaroslavCasciani LuděkWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Milan04Polák Aleš40
Mazurka Tomáš21Rektořík Bronislav22
Burian Jaroslav03Václavík Aleš21
Honemann Vlastimil31Casciani Luděk12
WO11WO11
Nejsou .



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olympia Bruntál AVrchní
rozhodčí:
Horňáková Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična J. Žižky 9, BruntálRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32584:586TJ Olympia Bruntál A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazalová Veronika
Krajča Rudolf
 
 
Slavík Petr
Slavíková Kristýna
 
 
-5965 3110
2.Hostěnský Robert
Kamák Zdenko
 
 
Fišr Petr
Slavík Ota
 
 
-811-72-92311
3.Mazalová VeronikaSlavík Ota-4-5-6  0312
4.Krajča RudolfFišr Petr-7-5-4  0313
5.Hostěnský RobertSlavík Petr585  3023
6.Kamák ZdenkoSlavíková Kristýna155  3033
7.Krajča RudolfSlavík Ota-8-3-4  0334
8.Hostěnský RobertFišr Petr8-5-8-9 1335
9.Kamák ZdenkoSlavík Petr-93-8973245
10.Mazalová VeronikaSlavíková Kristýna994  3055
11.Hostěnský RobertSlavík Ota-79106 3165
12.Kamák ZdenkoFišr Petr-107-8-9 1366
13.Mazalová VeronikaSlavík Petr-8968 3176
14.Krajča RudolfSlavíková Kristýna9-759 3186
15.Kamák ZdenkoSlavík Ota4810  3096
16.Mazalová VeronikaFišr Petr-1-6-6  0397
17.Krajča RudolfSlavík Petr-4-4-8  0398
18.Hostěnský RobertSlavíková Kristýna69-8-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazalová Veronika22Slavík Ota22
Krajča Rudolf13Fišr Petr40
Hostěnský Robert31Slavík Petr13
Kamák Zdenko31Slavíková Kristýna04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník CVrchní
rozhodčí:
Rak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JedlíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22 KST Jeseník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Macík Petr
 
 
Krňávek Zdeněk
Jarmara Martin
 
 
     3010
2.Dvořák Vítek
Macík Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Matějíček MartinKrňávek Zdeněk     3030
4.Dvořák VítekJarmara Martin     2331
5.Macík PetrPolách Petr     3041
6.Macík KarelWO    3051
7.Dvořák VítekKrňávek Zdeněk     3161
8.Macík PetrJarmara Martin     0362
9.Macík KarelPolách Petr     3172
10.Matějíček MartinWO    3082
11.Macík PetrKrňávek Zdeněk     1383
12.Macík KarelJarmara Martin     0384
13.Matějíček MartinPolách Petr     3094
14.Dvořák VítekWO    30104
15.Macík KarelKrňávek Zdeněk     03105
16.Matějíček MartinJarmara Martin     03106
17.Dvořák VítekPolách Petr     32116
18.Macík PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějíček Martin21Krňávek Zdeněk22
Dvořák Vítek21Jarmara Martin40
Macík Petr12Polách Petr04
Macík Karel12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Šumperk CVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Štíty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28666:567TTC Šumperk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maixner Vladimír
Skokanová Lenka
 
 
Hranička Libor
Jandejsek Martin st.
 
 
4-88-4-22301
2.Müller Lukáš
Paseka Rudolf
 
 
Jelínek Pavel
Drlík Zdeněk
 
 
6-8-7-6 1302
3.Skokanová LenkaDrlík Zdeněk-210-3-6 1303
4.Paseka RudolfHranička Libor1059  3013
5.Maixner VladimírJandejsek Martin st.15-474 3123
6.Müller LukášJelínek Jiří84-96 3133
7.Paseka RudolfDrlík Zdeněk-79-8-8 1334
8.Maixner VladimírHranička Libor-9-913-9 1335
9.Müller LukášJandejsek Martin st.-8-144253245
10.Skokanová LenkaJelínek Jiří-979-1183255
11.Maixner VladimírDrlík Zdeněk-59-8-8 1356
12.Müller LukášHranička Libor3813  3066
13.Skokanová LenkaJandejsek Martin st.WO    3076
14.Paseka RudolfJelínek Jiří-89-6-9 1377
15.Müller LukášDrlík Zdeněk386  3087
16.Skokanová LenkaHranička Libor-4967 3197
17.Paseka RudolfJandejsek Martin st.WO    30107
18.Maixner VladimírJelínek Jiří486  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skokanová Lenka21Drlík Zdeněk31
Paseka Rudolf12Hranička Libor13
Maixner Vladimír22Jandejsek Martin st.02
Müller Lukáš40Jelínek Jiří13
WO20WO02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy