Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nový MalínVrchní
rozhodčí:
Karger Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DubickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Provozní Nový Malín s.r.o., Nový Malín 83, PSČ:788 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23586:515TJ Sokol Nový Malín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karger Jan
Vrana Tomáš
 
 
Horák Filip
Neoral Ondřej
 
 
786  3010
2.Dus Jakub
Kubíček Roman
 
 
Braný Milan ml.
Horák Luděk
 
 
-68-4-7 1311
3.Dus JakubBraný Milan ml.-4-3-6  0312
4.Kubíček RomanHorák Filip-4-710453222
5.Vrana TomášNeoral Ondřej493  3032
6.Karger JanHorák Luděk599  3042
7.Kubíček RomanBraný Milan ml.-4-69-6 1343
8.Vrana TomášHorák Filip366  3053
9.Karger JanNeoral Ondřej-91098 3163
10.Dus JakubHorák Luděk-6-5-10  0364
11.Vrana TomášBraný Milan ml.9117  3074
12.Karger JanHorák Filip377  3084
13.Dus JakubNeoral Ondřej-45-3-9 1385
14.Kubíček RomanHorák Luděk10-5-141043295
15.Karger JanBraný Milan ml.956  30105
16.Dus JakubHorák Filip-10-58-3 13106
17.Kubíček RomanNeoral Ondřej655  30116
18.Vrana TomášHorák LuděkWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dus Jakub04Braný Milan ml.22
Kubíček Roman31Horák Filip13
Vrana Tomáš30Neoral Ondřej13
Karger Jan40Horák Luděk12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SVČ RýmařovVrchní
rozhodčí:
Havlíček Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JestřebíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 1059/10, RýmařovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24563:506SVČ Rýmařov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Aleš
Rektořík Bronislav
 
 
Daniel Jan ml.
Daniel Jan nejml.
 
 
839  3010
2.Polák Aleš
Casciani Luděk
 
 
Malý Jiří
Sedláček Bohumír
 
 
-49-41093220
3.Rektořík BronislavMalý Jiří-6-6-4  0321
4.Václavík AlešSedláček Bohumír-569-14-32322
5.Casciani LuděkDaniel Jan ml.458  3032
6.Polák AlešDaniel Jan nejml.542  3042
7.Václavík AlešMalý Jiří710-99 3152
8.Casciani LuděkSedláček Bohumír-99-12963262
9.Polák AlešDaniel Jan ml.382  3072
10.Rektořík BronislavDaniel Jan nejml.966  3082
11.Casciani LuděkMalý Jiří-10-5-9  0383
12.Polák AlešSedláček BohumírWO    3093
13.Rektořík BronislavDaniel Jan ml.-11-5-6  0394
14.Václavík AlešDaniel Jan nejml.1044  30104
15.Polák AlešMalý Jiří9-101414 31114
16.Rektořík BronislavSedláček BohumírWO    30124
17.Václavík AlešDaniel Jan ml.WO    03125
18.Casciani LuděkDaniel Jan nejml.WO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rektořík Bronislav12Malý Jiří22
Václavík Aleš21Sedláček Bohumír11
Casciani Luděk21Daniel Jan ml.12
Polák Aleš30Daniel Jan nejml.03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vrbno pod PradědemVrchní
rozhodčí:
Slavík Ota
HOSTUJÍCÍ:TTC Šumperk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Komenského 290, Vrbno pod PradědemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26661:559TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejduk Pavel
Slavík Petr
 
 
Skokanová Lenka
Paseka Rudolf
 
 
-9-9-9  0301
2.Fišr Petr
Slavík Ota
 
 
Müller Lukáš
Maixner Vladimír
 
 
-7-7-4  0302
3.Slavík OtaMüller Lukáš996  3012
4.Fišr PetrSkokanová Lenka38-86 3122
5.Slavík PetrMaixner Vladimír-859-8-82323
6.Hejduk PavelPaseka Rudolf31010  3033
7.Fišr PetrMüller Lukáš49-86 3143
8.Slavík PetrSkokanová Lenka65-3-10-82344
9.Hejduk PavelMaixner Vladimír6-575 3154
10.Slavík OtaPaseka Rudolf6-489 3164
11.Slavík PetrMüller Lukáš-4573 3174
12.Hejduk PavelSkokanová Lenka795  3084
13.Slavík OtaMaixner Vladimír-98510 3194
14.Fišr PetrPaseka Rudolf8-1478 31104
15.Hejduk PavelMüller Lukáš-9-679-723105
16.Slavíková KristýnaSkokanová Lenka-8-7-6  03106
17.Fišr PetrMaixner VladimírWO    30116
18.Slavík PetrPaseka Rudolf-81271 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Ota30Müller Lukáš13
Fišr Petr30Skokanová Lenka22
Slavík Petr22Maixner Vladimír12
Hejduk Pavel31Paseka Rudolf04
Slavíková Kristýna01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov AVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Olympia Bruntál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ PostřelmovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31717:628SK Kolšov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švesták Drahoslav
Zitta David
 
 
Kolář Vojta
Mlčoch František
 
 
5-68-6-92301
2.Švéda Marek
Grmela Tomáš
 
 
Veiglová Jarmila
Petrek Tomáš
 
 
-7269 3111
3.Švéda MarekPetrek Tomáš5-9-911-62312
4.Švesták DrahoslavKolář Vojta-1196-10-92313
5.Zitta DavidVeiglová Jarmila-7-117-8 1314
6.Grmela TomášMlčoch František272  3024
7.Švesták DrahoslavPetrek Tomáš-79-10883234
8.Zitta DavidKolář Vojta-10-59-8 1335
9.Grmela TomášVeiglová Jarmila-98-9933245
10.Švéda MarekMlčoch František-5693 3155
11.Zitta DavidPetrek Tomáš-8113-6-92356
12.Grmela TomášKolář Vojta666  3066
13.Švéda MarekVeiglová Jarmila-7-2-4  0367
14.Švesták DrahoslavMlčoch František969  3077
15.Grmela TomášPetrek Tomáš9-988 3187
16.Švéda MarekKolář Vojta33-83 3197
17.Švesták DrahoslavVeiglová Jarmila-71472 31107
18.Zitta DavidMlčoch František66-44 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švéda Marek22Petrek Tomáš22
Švesták Drahoslav31Kolář Vojta22
Zitta David13Veiglová Jarmila22
Grmela Tomáš40Mlčoch František04
Nejsou.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy