Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34456:530SF SKK El Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Kubát Petr
 
 
Khalaila Adam
Špaček Zbyněk
 
 
-8689 3110
2.Vyvadilová Jitka
Počta Tomáš
 
 
Filípek Martin
Gajda Jonáš
 
 
-4-3-9  0311
3.Kubát PetrFilípek Martin-9-58-6 1312
4.Počta TomášKhalaila Adam-7-54-3 1313
5.Vyvadilová JitkaŠpaček Zbyněk-910-89113223
6.Kopecký MichaelGajda Jonáš912-98 3133
7.Počta TomášFilípek Martin-11-9-9  0334
8.Vyvadilová JitkaKhalaila Adam-3-11-7  0335
9.Kopecký MichaelŠpaček Zbyněk-10-10-6  0336
10.Kubát PetrGajda Jonáš577  3046
11.Vyvadilová JitkaFilípek Martin-115-8-10 1347
12.Kopecký MichaelKhalaila Adam7-4-5-5 1348
13.Kubát PetrŠpaček Zbyněk3-4-5-6 1349
14.Počta TomášGajda Jonáš12-2-97-823410
15.Kopecký MichaelFilípek Martin-7-9   02  
16.Kubát PetrKhalaila Adam-7-4   02  
17.Počta Tomᚊpaček Zbyněk         
18.Vyvadilová JitkaGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Petr12Filípek Martin30
Počta Tomáš03Khalaila Adam30
Vyvadilová Jitka12Špaček Zbyněk21
Kopecký Michael12Gajda Jonáš12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha A - Story TLRSVrchní
rozhodčí:
Zahradníček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4, Praha - ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36506:583TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langer Aleš
Vavřinec Matěj
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
9-7-4693210
2.Zahradníček Jakub
Horák Dominik
 
 
Šilhánek Luděk
Šmatlák Jiří
 
 
-5-5-7  0311
3.Langer AlešŠmatlák Jiří-8-6-9  0312
4.Zahradníček JakubRucký Přemysl-86-4-6 1313
5.Horák DominikŠilhánek Luděk8-8-8-8 1314
6.Vavřinec MatějToman Vojtěch41012  3024
7.Zahradníček JakubŠmatlák Jiří910-9-6-72325
8.Horák DominikRucký Přemysl-4-11-6  0326
9.Vavřinec MatějŠilhánek Luděk-7-98873236
10.Langer AlešToman Vojtěch9-99-9103246
11.Horák DominikŠmatlák Jiří87-5-7-62347
12.Vavřinec MatějRucký Přemysl-14-6-5  0348
13.Langer AlešŠilhánek Luděk9-7-98-82349
14.Zahradníček JakubToman Vojtěch6-7-88-623410
15.Vavřinec MatějŠmatlák Jiří-5    01  
16.Langer AlešRucký Přemysl         
17.Zahradníček JakubŠilhánek Luděk         
18.Horák DominikToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langer Aleš12Šmatlák Jiří30
Zahradníček Jakub03Rucký Přemysl30
Horák Dominik03Šilhánek Luděk21
Vavřinec Matěj21Toman Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Chlumský Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36625:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gaydoš Vít
Jungwirthová Andrea
 
 
Adam Lukáš
Cousin Jean-Baptiste
 
 
-7-7-6  0301
2.Chlumský Petr
Rek Martin Adam
 
 
Stano Peter
Sochor Adam
 
 
10-1069 3111
3.Jungwirthová AndreaAdam Lukáš-67-97-42312
4.Rek Martin AdamStano Peter-9-6-8  0313
5.Gaydoš VítCousin Jean-Baptiste-4-6-12  0314
6.Chlumský PetrSochor Adam962  3024
7.Rek Martin AdamAdam Lukáš-7-3-3  0325
8.Gaydoš VítStano Peter9-97-983235
9.Chlumský PetrCousin Jean-Baptiste412-105 3145
10.Jungwirthová AndreaSochor Adam-67-8-11 1346
11.Gaydoš VítAdam Lukáš-788-6103256
12.Chlumský PetrStano Peter547  3066
13.Jungwirthová AndreaCousin Jean-Baptiste7-894 3176
14.Rek Martin AdamSochor Adam6-10-6-8 1377
15.Chlumský PetrAdam Lukáš-212-11873287
16.Jungwirthová AndreaStano Peter-10-9-7  0388
17.Rek Martin AdamCousin Jean-Baptiste-6-44-7 1389
18.Gaydoš VítSochor Adam11119  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jungwirthová Andrea13Adam Lukáš22
Rek Martin Adam04Stano Peter22
Gaydoš Vít31Cousin Jean-Baptiste22
Chlumský Petr40Sochor Adam22
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29617:633TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Srnka Jan
 
 
Juhasz Martin
Lamr Martin
 
 
8168  3010
2.Jančiga Roman
Hrbáček Milan
 
 
Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
-7139-8103220
3.Jančiga RomanDušek Jan9611  3030
4.Srnka JanLamr Martin9-11-109-52331
5.Hrbáček MilanJuhasz Martin5-8-49123241
6.Pospíšil MilanKadlec Tomáš78-87 3151
7.Srnka JanDušek Jan-10-79-8 1352
8.Hrbáček MilanLamr Martin-5-810-5 1353
9.Pospíšil MilanJuhasz Martin77-26 3163
10.Jančiga RomanKadlec Tomáš-7-8-10  0364
11.Hrbáček MilanDušek Jan-4558 3174
12.Pospíšil MilanLamr Martin-6-5-4  0375
13.Jančiga RomanJuhasz Martin-289-4103285
14.Srnka JanKadlec Tomáš8-1011-6-62386
15.Pospíšil MilanDušek Jan788  3096
16.Jančiga RomanLamr Martin-1394-9932106
17.Srnka JanJuhasz Martin         
18.Hrbáček MilanKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančiga Roman31Dušek Jan13
Srnka Jan03Lamr Martin31
Hrbáček Milan21Juhasz Martin03
Pospíšil Milan31Kadlec Tomáš21
Počet diváků: 2539



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32699:648TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Benák Jan
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-6114-673210
2.Tesárek Lukáš
Kuchařík Martin
 
 
Hoďák Václav
Prokš Vladimír
 
 
79-115 3120
3.Lopocha PavelDrechsler Petr-38-7-8 1321
4.Benák VítTenglová Vendula-9-73383231
5.Tesárek LukášHoďák Václav10-13-87-92332
6.Benák JanProkš Vladimír-888-663242
7.Benák VítDrechsler Petr65-9-8-62343
8.Tesárek LukášTenglová Vendula-76-8-5 1344
9.Benák JanHoďák Václav8109  3054
10.Kuchařík MartinProkš Vladimír467  3064
11.Tesárek LukášDrechsler Petr-6-7-7  0365
12.Benák JanTenglová Vendula-7-915-8 1366
13.Kuchařík MartinHoďák Václav10-984 3176
14.Benák VítProkš Vladimír5-51115 3186
15.Benák JanDrechsler Petr-12-649-112387
16.Kuchařík MartinTenglová Vendula-117-9783297
17.Benák VítHoďák Václav456  30107
18.Tesárek LukášProkš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lopocha Pavel01Drechsler Petr40
Benák Vít31Tenglová Vendula22
Tesárek Lukáš03Hoďák Václav13
Benák Jan22Prokš Vladimír03
Kuchařík Martin30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15511:410Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Milek Petr
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
67-99 3110
2.Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
Kučala Viktor
Hubinger Lukáš
 
 
95-9-11-62311
3.Milek PetrKoděra Miloš48-99 3121
4.Maršík RichardAmbrož Adam-10-811-7 1322
5.Polcar VojtěchHubinger Lukáš7-7-9-7 1323
6.Kuba MiloslavKučala Viktor998  3033
7.Maršík RichardKoděra Miloš4-10103 3143
8.Polcar VojtěchAmbrož Adam778  3053
9.Kuba MiloslavHubinger Lukáš758  3063
10.Milek PetrKučala Viktor544  3073
11.Polcar VojtěchKoděra Miloš9512  3083
12.Kuba MiloslavAmbrož Adam5-968 3193
13.Milek PetrHubinger Lukáš10-9-108432103
14.Maršík RichardKučala Viktor25   20  
15.Kuba MiloslavKoděra Miloš         
16.Milek PetrAmbrož Adam         
17.Maršík RichardHubinger Lukáš         
18.Polcar VojtěchKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milek Petr30Koděra Miloš03
Maršík Richard11Ambrož Adam12
Polcar Vojtěch21Hubinger Lukáš12
Kuba Miloslav30Kučala Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25619:561TJ Sokol Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
-68410 3110
2.Olejár Filip
Seliverstkin Mikhail
 
 
Charamza Ondřej st.
Nejedlý Pavel
 
 
10-877 3120
3.Tinkl PavelNovotný Petr-864-553230
4.Seliverstkin MikhailHrdý Martin-7-6-8  0331
5.Hák ZdeněkCharamza Ondřej st.-98-9-7 1332
6.Olejár FilipNejedlý Pavel784  3042
7.Seliverstkin MikhailNovotný Petr6-8-9-10 1343
8.Hák ZdeněkHrdý Martin86-9-11-82344
9.Olejár FilipCharamza Ondřej st.1068  3054
10.Tinkl PavelNejedlý Pavel-71265 3164
11.Hák ZdeněkNovotný Petr-108-12993274
12.Olejár FilipHrdý Martin6-868 3184
13.Tinkl PavelCharamza Ondřej st.129-108 3194
14.Seliverstkin MikhailNejedlý Pavel-106-812-112395
15.Olejár FilipNovotný Petr9-6810 31105
16.Tinkl PavelHrdý Martin         
17.Seliverstkin MikhailCharamza Ondřej st.         
18.Hák ZdeněkNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel30Novotný Petr13
Seliverstkin Mikhail03Hrdý Martin21
Hák Zdeněk12Charamza Ondřej st.12
Olejár Filip40Nejedlý Pavel12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy