Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36538:572SF SKK El Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Novotný Petr
 
 
Kubát Petr
Kopecký Michael
 
 
-6-8-6  0301
2.Kočvara Martin
Veselá Jaroslava
 
 
Ghariani Sebastian
Vyvadilová Jitka
 
 
-9-9-9  0302
3.Kočvara MartinGhariani Sebastian-11-47-7 1303
4.Charamza Ondřej st.Kubát Petr9-76-3-82304
5.Hrdý MartinKopecký Michael-7-7-12  0305
6.Veselá JaroslavaVyvadilová Jitka7-83-8-52306
7.Charamza Ondřej st.Ghariani Sebastian5-9-125-142307
8.Hrdý MartinKubát Petr-6-62-3 1308
9.Veselá JaroslavaKopecký Michael88-88 3118
10.Kočvara MartinVyvadilová Jitka-9-67863228
11.Hrdý MartinGhariani Sebastian-6-7-4  0329
12.Veselá JaroslavaKubát Petr610-96 3139
13.Kočvara MartinKopecký Michael6117  3049
14.Charamza Ondřej st.Vyvadilová Jitka-895-573259
15.Veselá JaroslavaGhariani Sebastian6-10-6-9 13510
16.Kočvara MartinKubát Petr         
17.Charamza Ondřej st.Kopecký Michael         
18.Hrdý MartinVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Martin21Ghariani Sebastian40
Charamza Ondřej st.12Kubát Petr21
Hrdý Martin03Kopecký Michael12
Veselá Jaroslava22Vyvadilová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33539:567TJ Sokol Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Tinkl Pavel
Roziňák Jan
 
 
-68-7-8 1301
2.Černoch Jan
Tichý Jiří
 
 
Olejár Filip
Vidlák Miloš
 
 
-108-6-10 1302
3.Ambrož AdamOlejár Filip8104  3012
4.Černoch JanTinkl Pavel-7-9-10  0313
5.Koděra MilošRoziňák Jan8-6-912-62314
6.Tichý JiříVidlák Miloš457  3024
7.Černoch JanOlejár Filip-5-49-8 1325
8.Koděra MilošTinkl Pavel-5-58-11 1326
9.Tichý JiříRoziňák Jan-9-5-9  0327
10.Ambrož AdamVidlák Miloš3107  3037
11.Koděra MilošOlejár Filip8-7-11-10 1338
12.Tichý JiříTinkl Pavel-7-810-9 1339
13.Ambrož AdamRoziňák Jan10610  3049
14.Černoch JanVidlák Miloš66-7-693259
15.Tichý JiříOlejár Filip91-710 3169
16.Ambrož AdamTinkl Pavel-8-3-6  03610
17.Černoch JanRoziňák Jan         
18.Koděra MilošVidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ambrož Adam31Olejár Filip22
Černoch Jan12Tinkl Pavel40
Koděra Miloš03Roziňák Jan21
Tichý Jiří22Vidlák Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36544:581Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Petr
Hoďák Václav
 
 
Milek Petr
Maršík Richard
 
 
988  3010
2.Hrabě Václav
Plch Jiří
 
 
Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
-10-9-10  0311
3.Tichý DominikMaršík Richard-9-5-12  0312
4.Hoďák VáclavMilek Petr9-4411 3122
5.Hrabě VáclavKuba Miloslav6-10-4-8 1323
6.Drechsler PetrPolcar Vojtěch-94-9763233
7.Hoďák VáclavMaršík Richard-97-9883243
8.Hrabě VáclavMilek Petr-8-6-5  0344
9.Drechsler PetrKuba Miloslav9-8-10-8 1345
10.Tichý DominikPolcar Vojtěch-7-57-8 1346
11.Plch JiříMaršík Richard8-9-9-3 1347
12.Drechsler PetrMilek Petr9-9-7-10 1348
13.Tichý DominikKuba Miloslav-9-5-3  0349
14.Hoďák VáclavPolcar Vojtěch10-779 3159
15.Drechsler PetrMaršík Richard277  3069
16.Tichý DominikMilek Petr7-9-9-6 13610
17.Hoďák VáclavKuba Miloslav-7-11   02  
18.Plch JiříPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Dominik04Maršík Richard22
Hoďák Václav30Milek Petr31
Hrabě Václav02Kuba Miloslav30
Drechsler Petr22Polcar Vojtěch12
Plch Jiří01   
Počet diváků: 8564



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36402:559TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamr Martin
Melichar Jiří
 
 
Lopocha Pavel
Tesárek Lukáš
 
 
-8-6-9  0301
2.Akopyan Artur
Kadlec Tomáš
 
 
Kuchařík Martin
Bialas Filip
 
 
WO    0302
3.Melichar JiříLopocha Pavel-109-711-122303
4.Akopyan ArturTesárek Lukáš-6-3-3  0304
5.Kadlec TomášKuchařík MartinWO    0305
6.Lamr MartinBialas Filip108-89 3115
7.Akopyan ArturLopocha Pavel-5-8-3  0316
8.Kadlec TomášTesárek LukášWO    0317
9.Lamr MartinKuchařík Martin127-9-10-62318
10.Melichar JiříBialas Filip8-9119 3128
11.Kadlec TomášLopocha Pavel-79-8-7 1329
12.Lamr MartinTesárek Lukáš-64-9773239
13.Melichar JiříKuchařík Martin88-9-6103249
14.Akopyan ArturBialas Filip-811-7-4 13410
15.Lamr MartinLopocha Pavel         
16.Melichar JiříTesárek Lukáš         
17.Akopyan ArturKuchařík Martin         
18.Kadlec TomášBialas Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melichar Jiří21Lopocha Pavel30
Akopyan Artur03Tesárek Lukáš11
Kadlec Tomáš01Kuchařík Martin11
Lamr Martin21Bialas Filip12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33707:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stano Peter
Vyskočil Michal
 
 
Pospíšil Milan
Srnka Jan
 
 
9-7711 3110
2.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Jančiga Roman
Gomola Jan
 
 
-79-7-6 1311
3.Stano PeterPospíšil Milan6-1271 3121
4.Vyskočil MichalJančiga Roman-5147-2-62322
5.Abdullin DenisSrnka Jan-89-8-4 1323
6.Adam LukášGomola Jan344  3033
7.Vyskočil MichalPospíšil Milan-10-1098-82334
8.Abdullin DenisJančiga Roman-689-10-42335
9.Adam LukášSrnka Jan454  3045
10.Stano PeterGomola Jan-71178 3155
11.Abdullin DenisPospíšil Milan-13-6-4  0356
12.Adam LukášJančiga Roman10-88-8-82357
13.Stano PeterSrnka Jan588  3067
14.Vyskočil MichalGomola Jan-10-913-7 1368
15.Adam LukášPospíšil Milan-9994 3178
16.Stano PeterJančiga Roman-9-9118-92379
17.Vyskočil MichalSrnka Jan-9558 3189
18.Abdullin DenisGomola Jan-6575 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stano Peter31Pospíšil Milan22
Vyskočil Michal13Jančiga Roman40
Abdullin Denis13Srnka Jan13
Adam Lukáš31Gomola Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34568:587AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Novák Robert
Gaydoš Vít
 
 
6-468 3110
2.Šmatlák Jiří
Hyršl Ondřej
 
 
Chlumský Petr
Jungwirthová Andrea
 
 
10-1089 3120
3.Rucký PřemyslNovák Robert-7-5-6  0321
4.Šmatlák JiříChlumský Petr788  3031
5.Hyršl OndřejJungwirthová Andrea7-7-6-8 1332
6.Toman VojtěchGaydoš Vít-8-544-82333
7.Šmatlák JiříNovák Robert843  3043
8.Hyršl OndřejChlumský Petr10-8-7-9 1344
9.Toman VojtěchJungwirthová Andrea7-12411 3154
10.Rucký PřemyslGaydoš Vít-8-6-7  0355
11.Hyršl OndřejNovák Robert9-3-9-5 1356
12.Toman VojtěchChlumský Petr-67-211-122357
13.Rucký PřemyslJungwirthová Andrea67-8-8-92358
14.Šmatlák JiříGaydoš Vít5-696 3168
15.Toman VojtěchNovák Robert10-9-8-7 1369
16.Rucký PřemyslChlumský Petr-54-7-7 13610
17.Šmatlák JiříJungwirthová Andrea         
18.Hyršl OndřejGaydoš Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rucký Přemysl04Novák Robert31
Šmatlák Jiří30Chlumský Petr31
Hyršl Ondřej03Jungwirthová Andrea21
Toman Vojtěch13Gaydoš Vít21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha A - Story TLRSRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26617:570SF SKK El Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khalaila Adam
Gajda Jonáš
 
 
Zahradníček Jakub
Horák Dominik
 
 
109-74 3110
2.Špaček Zbyněk
Filípek Martin
 
 
Černý Jiří
Langer Aleš
 
 
-715-710-92311
3.Špaček ZbyněkČerný Jiří-7-5-8  0312
4.Filípek MartinLanger Aleš-64-8-6 1313
5.Gajda JonášZahradníček Jakub128-914 3123
6.Khalaila AdamHorák Dominik775  3033
7.Filípek MartinČerný Jiří-9-8-6  0334
8.Gajda JonášLanger Aleš876  3044
9.Khalaila AdamZahradníček Jakub1039  3054
10.Špaček ZbyněkHorák Dominik797  3064
11.Gajda JonášČerný Jiří-11-7-8  0365
12.Khalaila AdamLanger Aleš7-8-84-62366
13.Špaček ZbyněkZahradníček Jakub7-967 3176
14.Filípek MartinHorák Dominik-9773 3186
15.Khalaila AdamČerný Jiří967  3096
16.Špaček ZbyněkLanger Aleš-78-710-42397
17.Filípek MartinZahradníček Jakub-54910 31107
18.Gajda JonášHorák Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Zbyněk22Černý Jiří31
Filípek Martin22Langer Aleš31
Gajda Jonáš21Zahradníček Jakub04
Khalaila Adam31Horák Dominik03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy