Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha A - Story TLRSRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:24562:431SF SKK El Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Kopecký Michael
 
 

 
 
WO    3010
2.Ghariani Sebastian
Vyvadilová Jitka
 
 
Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
9-10-6-4 1311
3.Kubát PetrČerný Jiří-5-8-10  0312
4.Kopecký MichaelZahradníček Jakub-63-6-8 1313
5.Vyvadilová JitkaHorák Dominik5-8-810-102314
6.Ghariani SebastianWO    3024
7.Kopecký MichaelČerný Jiří-10-8-10  0325
8.Vyvadilová JitkaZahradníček Jakub-31196 3135
9.Ghariani SebastianHorák Dominik898  3045
10.Kubát PetrWO    3055
11.Vyvadilová JitkaČerný Jiří-7-6-8  0356
12.Ghariani SebastianZahradníček Jakub764  3066
13.Kubát PetrHorák Dominik995  3076
14.Kopecký MichaelWO    3086
15.Ghariani SebastianČerný Jiří-9-9-9  0387
16.Kubát PetrZahradníček Jakub596  3097
17.Kopecký MichaelHorák Dominik-811-77632107
18.Vyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Petr21Černý Jiří40
Kopecký Michael12Zahradníček Jakub13
Vyvadilová Jitka12Horák Dominik13
Ghariani Sebastian21   
WO40WO04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Vít
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39645:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Jungwirthová Andrea
 
 
Khalaila Adam
Filípek Martin
 
 
-9-871093210
2.Chlumský Petr
Gaydoš Vít
 
 
Špaček Zbyněk
Gajda Jonáš
 
 
38-79 3120
3.Hüttl MichalFilípek Martin-35-9863230
4.Jungwirthová AndreaŠpaček Zbyněk-4-8-6  0331
5.Chlumský PetrKhalaila Adam9-6-8-10 1332
6.Gaydoš VítGajda Jonáš-10-14-9  0333
7.Jungwirthová AndreaFilípek Martin-12-6-7  0334
8.Chlumský PetrŠpaček Zbyněk-8-7-10  0335
9.Gaydoš VítKhalaila Adam9-6-101063245
10.Hüttl MichalGajda Jonáš768  3055
11.Chlumský PetrFilípek Martin6-7511 3165
12.Gaydoš VítŠpaček Zbyněk5-39-693275
13.Hüttl MichalKhalaila Adam-6-684-62376
14.Jungwirthová AndreaGajda Jonáš-2-9-9  0377
15.Gaydoš VítFilípek Martin-6-8-8  0378
16.Hüttl MichalŠpaček Zbyněk58-149 3188
17.Jungwirthová AndreaKhalaila Adam6-3-8-9 1389
18.Chlumský PetrGajda Jonáš8-1346 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hüttl Michal31Filípek Martin22
Jungwirthová Andrea04Špaček Zbyněk22
Chlumský Petr22Khalaila Adam31
Gaydoš Vít22Gajda Jonáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16477:411TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Srnka Jan
 
 
Rucký Přemysl
Šilhánek Luděk
 
 
698  3010
2.Jančiga Roman
Gomola Jan
 
 
Šmatlák Jiří
Hyršl Ondřej
 
 
-1095-783220
3.Jančiga RomanŠmatlák Jiří-7-8-8  0321
4.Srnka JanRucký Přemysl-86-6483231
5.Gomola JanŠilhánek Luděk7-79-8103241
6.Pospíšil MilanHyršl Ondřej196  3051
7.Srnka JanŠmatlák Jiří-794-493261
8.Gomola JanRucký Přemysl-4-10108-102362
9.Pospíšil MilanŠilhánek Luděk284  3072
10.Jančiga RomanHyršl Ondřej61110  3082
11.Gomola JanŠmatlák Jiří-7997 3192
12.Pospíšil MilanRucký Přemysl8-967 31102
13.Jančiga RomanŠilhánek Luděk-13595 31  
14.Srnka JanHyršl Ondřej         
15.Pospíšil MilanŠmatlák Jiří         
16.Jančiga RomanRucký Přemysl         
17.Srnka JanŠilhánek Luděk         
18.Gomola JanHyršl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančiga Roman11Šmatlák Jiří12
Srnka Jan20Rucký Přemysl12
Gomola Jan21Šilhánek Luděk02
Pospíšil Milan30Hyršl Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20534:451TTC Elizza Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Jáchym
Benák Vít
 
 
Adam Lukáš
Vyskočil Michal
 
 
8911  3010
2.Rochowanski Jan
Benák Jan
 
 
Šenk Jakub
Sochor David
 
 
-7-49-7 1311
3.Benák JanSochor David1112-68 3121
4.Rochowanski JanAdam Lukáš9128  3031
5.Benák VítŠenk Jakub106-9-883241
6.Zacharda JáchymVyskočil Michal665  3051
7.Rochowanski JanSochor David7-6-7483261
8.Benák VítAdam Lukáš-13-884-72362
9.Zacharda JáchymŠenk Jakub88-9-693272
10.Benák JanVyskočil Michal-14-8-10  0373
11.Benák VítSochor David-8-94383283
12.Zacharda JáchymAdam Lukáš33-7-763293
13.Benák JanŠenk JakubWO    30103
14.Rochowanski JanVyskočil Michal87   20  
15.Zacharda JáchymSochor David         
16.Benák JanAdam Lukáš         
17.Rochowanski JanŠenk Jakub         
18.Benák VítVyskočil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Jan11Sochor David03
Rochowanski Jan20Adam Lukáš12
Benák Vít21Šenk Jakub02
Zacharda Jáchym30Vyskočil Michal11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Polcar Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34671:651Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Vladimír
Milek Petr
 
 
Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
74-3-783210
2.Polcar Vojtěch
Kuba Miloslav
 
 
Lamr Martin
Melichar Jiří
 
 
8-8-7863220
3.Milek PetrLamr Martin104-115 3130
4.Kuba MiloslavDušek Jan-6-866-72331
5.Polcar VojtěchMelichar Jiří-6-7-9  0332
6.Kadavý VladimírKadlec Tomáš-7785 3142
7.Kuba MiloslavLamr Martin-10687 3152
8.Polcar VojtěchDušek Jan-610-98-72353
9.Kadavý VladimírMelichar Jiří-759-573263
10.Milek PetrKadlec Tomáš9-6-10-11 1364
11.Polcar VojtěchLamr Martin-145-6-7 1365
12.Kadavý VladimírDušek Jan10-8-6-9 1366
13.Milek PetrMelichar Jiří-7-7-6  0367
14.Kuba MiloslavKadlec Tomáš-7998 3177
15.Kadavý VladimírLamr Martin-6676 3187
16.Milek PetrDušek Jan7510  3097
17.Kuba MiloslavMelichar Jiří8-12-611132107
18.Polcar VojtěchKadlec Tomáš8105  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Milek Petr22Lamr Martin13
Kuba Miloslav31Dušek Jan31
Polcar Vojtěch03Melichar Jiří22
Kadavý Vladimír31Kadlec Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31642:600TJ Sokol Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-9-10-7  0301
2.Olejár Filip
Roziňák Jan
 
 
Hoďák Václav
Tichý Dominik
 
 
-178-853211
3.Tinkl PavelTenglová Vendula7-5610 3121
4.Hák ZdeněkDrechsler Petr-5-7-4  0322
5.Roziňák JanHoďák Václav-59-6-6 1323
6.Olejár FilipTichý Dominik-9677 3133
7.Hák ZdeněkTenglová Vendula-74-66-52334
8.Roziňák JanDrechsler Petr-9-8-5  0335
9.Olejár FilipHoďák Václav725  3045
10.Tinkl PavelTichý Dominik555  3055
11.Roziňák JanTenglová Vendula-78-8793265
12.Olejár FilipDrechsler Petr88-97 3175
13.Tinkl PavelHoďák Václav535  3085
14.Hák ZdeněkTichý Dominik-812-7-8 1386
15.Olejár FilipTenglová Vendula688  3096
16.Tinkl PavelDrechsler Petr89-11-9-62397
17.Hák ZdeněkHoďák Václav-878-9-82398
18.Roziňák JanTichý Dominik478  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel31Tenglová Vendula13
Hák Zdeněk04Drechsler Petr31
Roziňák Jan22Hoďák Václav22
Olejár Filip40Tichý Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26614:564TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Veselá Jaroslava
 
 
Tichý Jiří
Hubinger Lukáš
 
 
-8-797-72301
2.Kuba Josef
Hrdý Martin
 
 
Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
-97-6993211
3.Balák PavelHubinger Lukáš-7-12105-92312
4.Kuba JosefTichý Jiří-611-7653222
5.Hrdý MartinAmbrož Adam-9104-1163232
6.Veselá JaroslavaKoděra Miloš8-767 3142
7.Kuba JosefHubinger Lukáš888  3052
8.Hrdý MartinTichý Jiří-10-7-6  0353
9.Veselá JaroslavaAmbrož Adam-11-11-9  0354
10.Kočvara MartinKoděra Miloš1023  3064
11.Hrdý MartinHubinger Lukáš4-7-6783274
12.Veselá JaroslavaTichý Jiří8-88-7-82375
13.Kočvara MartinAmbrož Adam7-7-8953285
14.Kuba JosefKoděra Miloš9912  3095
15.Veselá JaroslavaHubinger Lukáš789  30105
16.Kočvara MartinTichý Jiří         
17.Kuba JosefAmbrož Adam         
18.Hrdý MartinKoděra Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balák Pavel01Hubinger Lukáš13
Kuba Josef30Tichý Jiří21
Hrdý Martin21Ambrož Adam12
Veselá Jaroslava22Koděra Miloš03
Kočvara Martin20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy