Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Kouba Jan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21534:487Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Mirovský Ondřej
 
 
Řepík Jaroslav
Liška Marek
 
 
878  3010
2.Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
846  3020
3.Kouba JanGruber Josef12-96-8-72321
4.Mirovský OndřejŘepík Jaroslav8103  3031
5.Brož PavelLiška Marek7-76-793241
6.Cihlář MatějMazánek Jiří-88-4763251
7.Mirovský OndřejGruber Josef-8-878-92352
8.Brož PavelŘepík Jaroslav-57-810103262
9.Cihlář MatějLiška Marek-67-8973272
10.Kouba JanMazánek Jiří9-785 3182
11.Brož PavelGruber Josef-8-8-7  0383
12.Cihlář MatějŘepík Jaroslav-4-8-8  0384
13.Kouba JanLiška Marek7116  3094
14.Mirovský OndřejMazánek Jiří976  30104
15.Cihlář MatějGruber Josef         
16.Kouba JanŘepík Jaroslav         
17.Mirovský OndřejLiška Marek         
18.Brož PavelMazánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouba Jan21Gruber Josef30
Mirovský Ondřej21Řepík Jaroslav12
Brož Pavel21Liška Marek03
Cihlář Matěj21Mazánek Jiří03
Počet diváků: 3614



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Škopková Věra
 
 

 
 
000  3010
2.Cousin Jean-Baptiste
Herrmann Vít
 
 

 
 
000  3020
3.Škopková Věra000  3030
4.Herrmann Vít000  3040
5.Cousin Jean-Baptiste00   20  
6.Chlumský Petr000  3050
7.Herrmann Vít000  3060
8.Cousin Jean-Baptiste000  3070
9.Chlumský Petr000  3080
10.Škopková Věra000  3090
11.Cousin Jean-Baptiste000  30100
12.Chlumský Petr         
13.Škopková Věra         
14.Herrmann Vít         
15.Chlumský Petr         
16.Škopková Věra         
17.Herrmann Vít         
18.Cousin Jean-Baptiste         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škopková Věra2008
Herrmann Vít20   
Cousin Jean-Baptiste20   
Chlumský Petr20   
Soupeř se omluvil a nedostavil se z důvodu karantény hráčů SK Startu ( Sladovníka a Rybáře).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36553:606TJ Střížkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Jiří
Hamáček Jan
 
 
Urban Oto
Pour Tomáš
 
 
-9910-683210
2.Veselý Filip
Vančura Filip
 
 
Fišar Martin
Provazník Petr
 
 
-14-754-42311
3.Hamáček JanUrban Oto-77-61083221
4.Vančura FilipPour Tomáš-9-8-6  0322
5.Mráz JiříFišar Martin9512  3032
6.Veselý FilipProvazník Petr-6-583-82333
7.Vančura FilipUrban Oto4411  3043
8.Mráz JiříPour Tomáš688  3053
9.Veselý FilipFišar Martin-6-5-2  0354
10.Hamáček JanProvazník Petr-14-810-3 1355
11.Mráz JiříUrban Oto-875-993265
12.Veselý FilipPour Tomáš-3-88-12 1366
13.Hamáček JanFišar Martin11-9-8-7 1367
14.Vančura FilipProvazník Petr-9-8-10  0368
15.Veselý FilipUrban Oto-2-5-7  0369
16.Hamáček JanPour Tomáš-67-8-5 13610
17.Vančura FilipFišar Martin         
18.Mráz JiříProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hamáček Jan13Urban Oto13
Vančura Filip12Pour Tomáš31
Mráz Jiří30Fišar Martin21
Veselý Filip04Provazník Petr30
Počet diváků: 5
Veselý



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:32338:490TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Iwabe Takahiro
Prokš Vladimír
 
 
Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
-4119-11-42301
2.
 
 
Hargaš Martin
Hondlík Josef
 
 
WO    0302
3.Iwabe TakahiroHargaš Martin12611  3012
4.Navrátil JiříWO    0313
5.Prokš VladimírMüller Radek6-688 3123
6.Chadt JiříHondlík Josef-8-7-6  0324
7.Hargaš MartinWO    0325
8.Prokš VladimírNavrátil Jiří6-7-4-3 1326
9.Chadt JiříMüller Radek6-6-8-4 1327
10.Iwabe TakahiroHondlík Josef84-96 3137
11.Prokš VladimírHargaš Martin761  3047
12.Chadt JiříNavrátil Jiří-4-3-6  0348
13.Iwabe TakahiroMüller Radek947  3058
14.Hondlík JosefWO    0359
15.Chadt JiříHargaš Martin-3-10-9  03510
16.Iwabe TakahiroNavrátil Jiří         
17.Müller Radek         
18.Prokš VladimírHondlík Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Iwabe Takahiro30Hargaš Martin12
Prokš Vladimír21Navrátil Jiří20
Chadt Jiří04Müller Radek12
   Hondlík Josef11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33649:525nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
8-9-10-6 1301
2.Křehnáč Milan
Charvát René
 
 

 
 
WO    3011
3.Křehnáč MilanPospíšil David-5-810-8 1312
4.Charvát RenéBohumský Petr-3674 3122
5.Vich PavelKaba Radka-911-6-12 1323
6.Rejent ŠtěpánWO    3033
7.Charvát RenéPospíšil David-7-9-5  0334
8.Vich PavelBohumský Petr89-8-5-42335
9.Rejent ŠtěpánKaba Radka66-9-973245
10.Křehnáč MilanWO    3055
11.Vich PavelPospíšil David-95-8-7 1356
12.Rejent ŠtěpánBohumský Petr-1088-573266
13.Křehnáč MilanKaba Radka-8-1267-82367
14.Charvát RenéWO    3077
15.Rejent ŠtěpánPospíšil David-88-5-10 1378
16.Křehnáč MilanBohumský Petr69-106 3188
17.Charvát RenéKaba Radka-6-4-8  0389
18.Vich PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křehnáč Milan12Pospíšil David40
Charvát René12Bohumský Petr13
Vich Pavel03Kaba Radka31
Rejent Štěpán21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36556:596TJ Sokol Michle C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Vokál Roman
 
 
Votípka Emanuel
Motyčka Oldřich
 
 
3-5-3-6 1301
2.Kutil Jan
Černý Martin
 
 
Kučala Viktor
Ambrož Jiří
 
 
-9-9-6  0302
3.Štencek JiříKučala Viktor-8-6-7  0303
4.Černý MartinAmbrož Jiří12-94-573213
5.Vokál RomanVotípka Emanuel-5-10-6  0314
6.Kutil JanMotyčka Oldřich458  3024
7.Černý MartinKučala Viktor8-5-7993234
8.Vokál RomanAmbrož Jiří8-5-6-10 1335
9.Kutil JanVotípka Emanuel-107-97-92336
10.Štencek JiříMotyčka Oldřich14-3-61033246
11.Vokál RomanKučala Viktor-6147-6-82347
12.Kutil JanAmbrož Jiří-779-7-112348
13.Štencek JiříVotípka Emanuel-972-9-72349
14.Černý MartinMotyčka Oldřich1297  3059
15.Kutil JanKučala Viktor-9-10-11  03510
16.Štencek JiříAmbrož Jiří-8-8-10  03  
17.Černý MartinVotípka Emanuel         
18.Vokál RomanMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štencek Jiří12Kučala Viktor31
Černý Martin30Ambrož Jiří21
Vokál Roman03Votípka Emanuel30
Kutil Jan13Motyčka Oldřich03
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36488:549TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Kadlec Tomáš
Juhasz Martin
 
 
-8-7-5  0301
2.Zubčák Patrik
Roziňák Jan
 
 
Průša Martin
Kaňka Tomáš
 
 
98-7-9113211
3.Roziňák JanJuhasz Martin-3-10-7  0312
4.Jírovec MartinKadlec Tomáš-9-10-9  0313
5.Semrád MartinPrůša Martin-10-6-6  0314
6.Zubčák PatrikKaňka Tomáš-611-146-72315
7.Jírovec MartinJuhasz Martin5-8-7-5 1316
8.Semrád MartinKadlec Tomáš56-98 3126
9.Zubčák PatrikPrůša Martin-686-953236
10.Roziňák JanKaňka Tomáš9-988 3146
11.Semrád MartinJuhasz Martin710-9-3-92347
12.Zubčák PatrikKadlec Tomáš-6-9-8  0348
13.Roziňák JanPrůša Martin-97-88-72349
14.Jírovec MartinKaňka Tomáš-7-6-7  03410
15.Zubčák PatrikJuhasz Martin         
16.Roziňák JanKadlec Tomáš         
17.Jírovec MartinPrůša Martin         
18.Semrád MartinKaňka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roziňák Jan12Juhasz Martin30
Jírovec Martin03Kadlec Tomáš21
Semrád Martin12Průša Martin21
Zubčák Patrik12Kaňka Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy