Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31616:595TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Bařina Jiří
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-97-7393210
2.Meline Jéróme
Ako David
 
 
Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
9-7-7-3 1311
3.Stejskal Tomᚊvec Ondřej-7-6-9  0312
4.Bařina JiříHofman Jaroslav584  3022
5.Meline JérómeŠevčík Ivan9-10-8-7 1323
6.Ako DavidVedral František6-5-12373233
7.Bařina JiříŠvec Ondřej9-367 3143
8.Meline JérómeHofman Jaroslav-4-39-6 1344
9.Ako DavidŠevčík Ivan8-986 3154
10.Stejskal TomášVedral František104-68 3164
11.Meline JérómeŠvec Ondřej-9-1110-5 1365
12.Ako DavidHofman Jaroslav-4-68-9 1366
13.Stejskal Tomᚊevčík Ivan979  3076
14.Bařina JiříVedral František9-99-993286
15.Ako DavidŠvec Ondřej534  3096
16.Stejskal TomášHofman Jaroslav-9-12-9  0397
17.Bařina JiříŠevčík Ivan-9864 31107
18.Meline JérómeVedral František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš22Švec Ondřej22
Bařina Jiří40Hofman Jaroslav31
Meline Jéróme03Ševčík Ivan13
Ako David31Vedral František03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30275:378TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnková Veronika
Tvrdý Miroslav
 
 
Beneš Denis
Dorko Tomáš
 
 
-12-89-3 1301
2.Šimůnek Ondřej
Šindelář Daniel
 
 
Hanl Aleš
Marek Michal
 
 
-12-8-9  0302
3.Šimůnek OndřejHanl Aleš9-6-2-7 1303
4.Šimůnková VeronikaDorko Tomáš-2-2-9  0304
5.Tvrdý MiroslavMarek Michal-10-8-6  0305
6.Šindelář DanielBeneš Denis-7-4-6  0306
7.Šimůnková VeronikaHanl Aleš-7-9-7  0307
8.Tvrdý MiroslavDorko Tomáš-8-987-82308
9.Šindelář DanielMarek Michal-64-11-11 1309
10.Šimůnek OndřejBeneš Denis-7-8-8  03010
11.Tvrdý MiroslavHanl Aleš-4    01  
12.Šindelář DanielDorko Tomáš         
13.Šimůnek OndřejMarek Michal         
14.Šimůnková VeronikaBeneš Denis         
15.Šindelář DanielHanl Aleš         
16.Šimůnek OndřejDorko Tomáš         
17.Šimůnková VeronikaMarek Michal         
18.Tvrdý MiroslavBeneš Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimůnek Ondřej02Hanl Aleš20
Šimůnková Veronika02Dorko Tomáš20
Tvrdý Miroslav02Marek Michal20
Šindelář Daniel02Beneš Denis20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36660:645Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radnicová Lenka
Hrabě Václav
 
 
Vomlel Lukáš
Polcarová Anežka
 
 
6-96-1153210
2.Plch Jiří
Hron Jiří
 
 
Kadavý Ondřej
Kadavý Vladimír
 
 
-9-4-7  0311
3.Plch JiříPolcarová Anežka-10895 3121
4.Hrabě VáclavKadavý Ondřej7-11-89-122322
5.Hron JiříKošacký Adam-9-38-5 1323
6.Radnicová LenkaVomlel Lukáš835  3033
7.Hrabě VáclavPolcarová Anežka8-9-10-8 1334
8.Hron JiříKadavý Ondřej-85-9-12 1335
9.Radnicová LenkaKošacký Adam59-109 3145
10.Plch JiříVomlel Lukáš69-88 3155
11.Hron JiříPolcarová Anežka7-88-5-42356
12.Radnicová LenkaKadavý Ondřej88-79 3166
13.Plch JiříKošacký Adam-886-9-92367
14.Hrabě VáclavKadavý Vladimír10-9-9-8 1368
15.Radnicová LenkaPolcarová Anežka981  3078
16.Plch JiříKadavý Ondřej9-10-12-8 1379
17.Hrabě VáclavKošacký Adam-9-12-8  03710
18.Hron JiříKadavý Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plch Jiří22Polcarová Anežka22
Hrabě Václav04Kadavý Ondřej31
Hron Jiří03Košacký Adam31
Radnicová Lenka40Vomlel Lukáš02
   Kadavý Vladimír10
Počet diváků: 8564



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27590:563TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Zunt Zdeněk
 
 
Hanzal Petr
Shivashankar Bharadwaj Mithun
 
 
57-7-623210
2.Gomola Jan
Hrbáček Milan
 
 
Sedláček Vladimír
Pecka Milan
 
 
10-10-124-82311
3.Hrbáček MilanSedláček Vladimír-7597 3121
4.Blažek JanHanzal Petr-8-7-7  0322
5.Zunt ZdeněkShivashankar Bharadwaj Mithun998  3032
6.Gomola JanPecka Milan-4-591063242
7.Blažek JanSedláček Vladimír7-5-6-7 1343
8.Zunt ZdeněkHanzal Petr-88-107103253
9.Gomola JanShivashankar Bharadwaj Mithun66-62 3163
10.Hrbáček MilanPecka Milan-4-576-62364
11.Zunt ZdeněkSedláček Vladimír126-9-983274
12.Gomola JanHanzal Petr1388  3084
13.Hrbáček MilanShivashankar Bharadwaj Mithun5910  3094
14.Blažek JanPecka Milan-54-2-5 1395
15.Gomola JanSedláček Vladimír-6103-8632105
16.Hrbáček MilanHanzal Petr-2-685 22  
17.Blažek JanShivashankar Bharadwaj Mithun         
18.Zunt ZdeněkPecka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbáček Milan21Sedláček Vladimír13
Blažek Jan03Hanzal Petr12
Zunt Zdeněk30Shivashankar Bharadwaj Mithun03
Gomola Jan40Pecka Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Zahradníček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35590:604TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradníček Jakub
Jelínek Tomáš
 
 
Nádvorník Václav
Rek Martin Adam
 
 
6-49-8-102301
2.Horák Dominik
Mačkal Tomáš
 
 
Vaněk Petr
Pašek Dominik
 
 
649  3011
3.Jelínek TomášVaněk Petr-5-3-6  0312
4.Mačkal TomášNádvorník Václav-9-85-6 1313
5.Horák DominikPašek Dominik35-6-9-62314
6.Zahradníček JakubRek Martin Adam-8-58893224
7.Mačkal TomášVaněk Petr-8299 3134
8.Horák DominikNádvorník Václav792  3044
9.Zahradníček JakubPašek Dominik11-9-7-8 1345
10.Jelínek TomášRek Martin Adam-59-7-8 1346
11.Horák DominikVaněk Petr9-9-14-9 1347
12.Zahradníček JakubNádvorník Václav79-107 3157
13.Jelínek TomášPašek Dominik5-13-7-8 1358
14.Mačkal TomášRek Martin Adam9-999 3168
15.Zahradníček JakubVaněk Petr-7-8-9  0369
16.Jelínek TomášNádvorník Václav-8-968-423610
17.Mačkal TomášPašek Dominik         
18.Horák DominikRek Martin Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Tomáš04Vaněk Petr31
Mačkal Tomáš21Nádvorník Václav22
Horák Dominik12Pašek Dominik30
Zahradníček Jakub22Rek Martin Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:18573:394TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Tomáš
Fexa Martin
 
 
Martiška Jan
Červenka Jan
 
 
-9873 3110
2.Hudek Tomáš
Červeňák Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hudek TomášMartiška Jan1010-10-9-82321
4.Červeňák MiroslavČervenka Jan9-96-1283231
5.Fexa MartinBozděch Jan7-657 3141
6.Kárník TomášWO    3051
7.Červeňák MiroslavMartiška Jan9-7-8863261
8.Fexa MartinČervenka Jan8-2-88-42362
9.Kárník TomášBozděch Jan586  3072
10.Hudek TomášWO    3082
11.Fexa MartinMartiška Jan511-12-5-92383
12.Kárník TomášČervenka Jan8-99-10-142384
13.Hudek TomášBozděch Jan354  3094
14.Červeňák MiroslavWO    30104
15.Kárník TomášMartiška Jan         
16.Hudek TomášČervenka Jan         
17.Červeňák MiroslavBozděch Jan         
18.Fexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudek Tomáš11Martiška Jan21
Červeňák Miroslav20Červenka Jan21
Fexa Martin12Bozděch Jan03
Kárník Tomáš11   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy