Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36732:667AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Havazík Ondřej
 
 
Jiroušek Pavel
Kohout Radek
 
 
-4-109-9 1301
2.Klouček Pavel
Červenka Jan
 
 
Fialka Zdeněk
Kremla Tomáš
 
 
6-8-9-9 1302
3.Červenka JanFialka Zdeněk-1087-363212
4.Klouček PavelKremla Tomáš310-4-7-82313
5.Martiška JanJiroušek Pavel-9499 3123
6.Havazík OndřejKohout Radek-8497 3133
7.Klouček PavelFialka Zdeněk-63-8-13 1334
8.Martiška JanKremla Tomáš66-7-853244
9.Havazík OndřejJiroušek Pavel-963-793254
10.Červenka JanKohout Radek747  3064
11.Martiška JanFialka Zdeněk-5-8-12  0365
12.Havazík OndřejKremla Tomáš5-8-58-72366
13.Červenka JanJiroušek Pavel4-743 3176
14.Klouček PavelKohout Radek24-99 3186
15.Havazík OndřejFialka Zdeněk-10-108-10 1387
16.Červenka JanKremla Tomáš6-39-5-82388
17.Klouček PavelJiroušek Pavel15136  3098
18.Martiška JanKohout Radek-9410-8232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Jan31Fialka Zdeněk31
Klouček Pavel22Kremla Tomáš31
Martiška Jan31Jiroušek Pavel04
Havazík Ondřej22Kohout Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22512:483TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nádvorník Václav
Rek Martin Adam
 
 
Kárník Tomáš
Fexa Martin
 
 
-4-8-8  0301
2.Vaněk Petr
Pašek Dominik
 
 
Hudek Tomáš
Červeňák Miroslav
 
 
-11-7-10  0302
3.Pašek DominikKárník Tomáš8811  3012
4.Nádvorník VáclavHudek Tomáš-11887 3122
5.Rek Martin AdamČerveňák Miroslav81-410 3132
6.Vaněk PetrFexa Martin785  3042
7.Nádvorník VáclavKárník Tomáš1110-68 3152
8.Rek Martin AdamHudek Tomáš3-4-11-5 1353
9.Vaněk PetrČerveňák Miroslav-9-8-6  0354
10.Pašek DominikFexa Martin8-510-623264
11.Rek Martin AdamKárník Tomáš-5874 3174
12.Vaněk PetrHudek Tomáš-98810 3184
13.Pašek DominikČerveňák Miroslav-10848 3194
14.Nádvorník VáclavFexa Martin-119-58832104
15.Vaněk PetrKárník Tomáš         
16.Pašek DominikHudek Tomáš         
17.Nádvorník VáclavČerveňák Miroslav         
18.Rek Martin AdamFexa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pašek Dominik30Kárník Tomáš03
Nádvorník Václav30Hudek Tomáš12
Rek Martin Adam21Červeňák Miroslav12
Vaněk Petr21Fexa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37596:637TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shivashankar Bharadwaj Mithun
Matoušek Jan
 
 
Horák Dominik
Mačkal Tomáš
 
 
8-496 3110
2.Hanzal Petr
Pecka Milan
 
 
Zahradníček Jakub
Jelínek Tomáš
 
 
8-1099 3120
3.Pecka MilanHorák Dominik6-6-5-7 1321
4.Matoušek JanZahradníček Jakub-8-8-10  0322
5.Shivashankar Bharadwaj MithunMačkal Tomáš-4-67-5 1323
6.Hanzal PetrJelínek Tomáš887  3033
7.Matoušek JanHorák Dominik8-9-71093243
8.Shivashankar Bharadwaj MithunZahradníček Jakub710-89 3153
9.Hanzal PetrMačkal Tomáš-913-7-6 1354
10.Pecka MilanJelínek Tomáš-12361 3164
11.Shivashankar Bharadwaj MithunHorák Dominik-9-6-5  0365
12.Hanzal PetrZahradníček Jakub8-67-0-62366
13.Pecka MilanMačkal Tomáš-8-85-9 1367
14.Matoušek JanJelínek Tomáš5-765 3177
15.Hanzal PetrHorák Dominik-7-57-7 1378
16.Pecka MilanZahradníček Jakub-5-5-5  0379
17.Matoušek JanMačkal Tomáš-12-1089-923710
18.Shivashankar Bharadwaj MithunJelínek Tomáš969  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pecka Milan13Horák Dominik31
Matoušek Jan22Zahradníček Jakub31
Shivashankar Bharadwaj Mithun12Mačkal Tomáš40
Hanzal Petr13Jelínek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18490:420TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Denis
Dorko Tomáš
 
 
Radnicová Lenka
Hrabě Václav
 
 
-6-56793210
2.Marek Michal
Hanl Aleš
 
 
Plch Jiří
Kocábek Pavel
 
 
-9899 3120
3.Hanl AlešHron Jiří405  3030
4.Beneš DenisRadnicová Lenka979  3040
5.Marek MichalHrabě Václav-989-9-112341
6.Dorko TomášKocábek Pavel98-29 3151
7.Beneš DenisHron Jiří327  3061
8.Marek MichalRadnicová Lenka-8-8-5  0362
9.Dorko TomášHrabě Václav89-3-883272
10.Hanl AlešKocábek Pavel1026  3082
11.Marek MichalHron Jiří-8-8-8  0383
12.Dorko TomášRadnicová Lenka4-8-6-5 1384
13.Hanl AlešHrabě Václav766  3094
14.Beneš DenisPlch Jiří296  30104
15.Dorko TomášHron Jiří         
16.Hanl AlešRadnicová Lenka         
17.Beneš DenisHrabě Václav         
18.Marek MichalPlch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanl Aleš30Hron Jiří12
Beneš Denis30Radnicová Lenka21
Marek Michal03Hrabě Václav12
Dorko Tomáš21Kocábek Pavel02
   Plch Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13379:307TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Ondřej
Hofman Jaroslav
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Vedral František
Ševčík Ivan
 
 
Linert Martin
Tvrdý Miroslav
 
 
878  3020
3.Hofman JaroslavŠindelář Daniel7108  3030
4.Ševčík IvanLinert Martin574  3040
5.Vedral FrantišekTvrdý Miroslav-8-7-10  0341
6.Švec OndřejWOWOWO  3051
7.Ševčík IvanŠindelář Daniel-6-107-8 1352
8.Vedral FrantišekLinert Martin-6-109453262
9.Švec OndřejTvrdý Miroslav363  3072
10.Hofman JaroslavWOWOWO  3082
11.Vedral FrantišekŠindelář Daniel54-9-8-52383
12.Švec OndřejLinert Martin-12555 3193
13.Hofman JaroslavTvrdý Miroslav9-131010 31103
14.Ševčík Ivan         
15.Švec OndřejŠindelář Daniel         
16.Hofman JaroslavLinert Martin         
17.Ševčík IvanTvrdý Miroslav         
18.Vedral František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofman Jaroslav20Šindelář Daniel21
Ševčík Ivan11Linert Martin03
Vedral František12Tvrdý Miroslav12
Švec Ondřej20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31593:599TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Nejedlý Pavel
 
 
Meline Jéróme
Ako David
 
 
87-88 3110
2.Novotný Petr
Balák Pavel
 
 
Bařina Jiří
Stejskal Tomáš
 
 
-5-7-6  0311
3.Vojáček MilošBařina Jiří10-3-8-12 1312
4.Novotný PetrAko David-8-798-72313
5.Nejedlý PavelStejskal Tomáš-8-7-12  0314
6.Balák PavelMeline Jéróme276  3024
7.Novotný PetrBařina Jiří-3-7-6  0325
8.Nejedlý PavelAko David-8-3-7  0326
9.Balák PavelStejskal Tomáš752  3036
10.Vojáček MilošMeline Jéróme697  3046
11.Nejedlý PavelBařina Jiří-4-12-1  0347
12.Balák PavelAko David4103  3057
13.Vojáček MilošStejskal Tomáš9310  3067
14.Novotný PetrMeline Jéróme48-9-863277
15.Balák PavelBařina Jiří1110-68 3187
16.Vojáček MilošAko David-6-798103297
17.Novotný PetrStejskal Tomáš9-7-8-6 1398
18.Nejedlý PavelMeline Jéróme8-699 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Miloš31Bařina Jiří31
Novotný Petr13Ako David22
Nejedlý Pavel13Stejskal Tomáš22
Balák Pavel40Meline Jéróme04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy