Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34478:430TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
Vorel Martin
Liška Jan
 
 
8109  3010
2.Huleš Jiří
 
 
Král Martin
Bednář Petr
 
 
WOWOWO  0311
3.Abrahám PetrLiška Jan849  3021
4.Huleš JiříKrál Martin-10-2-9  0322
5.Vorel MartinWOWOWO  0323
6.Dušek ZdeněkBednář Petr5-1163 3133
7.Huleš JiříLiška Jan-78-8-5 1334
8.Král MartinWOWOWO  0335
9.Dušek ZdeněkVorel Martin6-636 3145
10.Abrahám PetrBednář Petr773  3055
11.Liška JanWOWOWO  0356
12.Dušek ZdeněkKrál Martin-8-511-11 1357
13.Abrahám PetrVorel Martin-813-212-42358
14.Huleš JiříBednář Petr97-109 3168
15.Dušek ZdeněkLiška Jan-79-63-102369
16.Abrahám PetrKrál Martin48-88 3179
17.Huleš JiříVorel Martin3106  3089
18.Bednář PetrWOWOWO  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Abrahám Petr31Liška Jan21
Huleš Jiří22Král Martin21
Dušek Zdeněk22Vorel Martin12
   Bednář Petr03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Turek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19515:449PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
7-6-510-82301
2.Tůma Michal
Havel Jaroslav
 
 
Dvořáková Lucie
Vaňásek Jiří ml.
 
 
6-97-993211
3.Tůma MichalToula Vladimír675  3021
4.Turek TomášDvořáková Lucie-10-9-9  0322
5.Pocz ŠtefanVaňásek Jiří ml.6109  3032
6.Havel JaroslavPeršl Martin-85-5673242
7.Turek TomášToula Vladimír-8-10-7  0343
8.Pocz ŠtefanDvořáková Lucie8-897 3153
9.Havel JaroslavVaňásek Jiří ml.9111  3063
10.Tůma MichalPeršl Martin882  3073
11.Pocz ŠtefanToula Vladimír-7-68-3 1374
12.Havel JaroslavDvořáková Lucie477  3084
13.Tůma MichalVaňásek Jiří ml.589  3094
14.Turek TomášPeršl Martin-9-81151132104
15.Havel JaroslavToula Vladimír-49-69-823  
16.Tůma MichalDvořáková Lucie         
17.Turek TomášVaňásek Jiří ml.         
18.Pocz ŠtefanPeršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal30Toula Vladimír21
Turek Tomáš12Dvořáková Lucie12
Pocz Štefan21Vaňásek Jiří ml.03
Havel Jaroslav30Peršl Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27622:583TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vožický Bohumil
Šimeček Jan
 
 
Král Lukáš
Fišer Petr
 
 
1076  3010
2.Kaňka Tomáš
Bialas Filip
 
 
Lipták Milan
Tůma Ladislav
 
 
9-98-10-102311
3.Šimeček JanKrál Lukáš-8-49273221
4.Vožický BohumilLipták Milan-38-147-62322
5.Kaňka TomášTůma Ladislav713-11-733232
6.Bialas FilipFišer Petr-4-63683242
7.Vožický BohumilKrál Lukáš7-78-8-82343
8.Kaňka TomášLipták Milan5-845 3153
9.Bialas FilipTůma Ladislav-11597 3163
10.Šimeček JanFišer Petr-5-5-6  0364
11.Kaňka TomášKrál Lukáš-8-8-9  0365
12.Bialas FilipLipták Milan73-612 3175
13.Šimeček JanTůma Ladislav13511  3085
14.Vožický BohumilFišer Petr9-6118 3195
15.Bialas FilipKrál Lukáš811-7-121132105
16.Šimeček JanLipták Milan7-78-6-923  
17.Vožický BohumilTůma Ladislav         
18.Kaňka TomášFišer Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan21Král Lukáš22
Vožický Bohumil12Lipták Milan12
Kaňka Tomáš21Tůma Ladislav03
Bialas Filip40Fišer Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40676:685TJ Sokol Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
Manko Viktor
Marek Vladimír
 
 
-97-9483210
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Laube Petr
Matoušek Jan
 
 
-8-5-9  0311
3.Blažek JanManko Viktor-6-119-13 1312
4.Baier MiroslavMatoušek Jan109-99 3122
5.Šobáň RadekLaube Petr-9856 3132
6.Železný MiroslavMarek Vladimír-7-6-9  0333
7.Baier MiroslavManko Viktor58-39 3143
8.Šobáň RadekMatoušek Jan778  3053
9.Železný MiroslavLaube Petr2-842 3163
10.Blažek JanMarek Vladimír-1410-78-112364
11.Šobáň RadekManko Viktor-79-57-82365
12.Železný MiroslavMatoušek Jan-11-98-7 1366
13.Blažek JanLaube Petr3-9-7-6 1367
14.Baier MiroslavMarek Vladimír7-11-8263277
15.Železný MiroslavManko Viktor8-1-88-42378
16.Blažek JanMatoušek Jan-9-777113288
17.Baier MiroslavLaube Petr-9-1-9  0389
18.Šobáň RadekMarek Vladimír-4-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan13Manko Viktor31
Baier Miroslav31Matoušek Jan13
Šobáň Radek22Laube Petr22
Železný Miroslav13Marek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37606:620AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Ambrož Jiří
 
 
Handlová Natálie
Dlask Marek
 
 
-8766 3110
2.Kucharčík Jan
Hrdlička Jakub
 
 
Klouček Pavel
Cousin Jean-Baptiste
 
 
-96-8-9 1311
3.Kucharčík JanCousin Jean-Baptiste3-7-15-8 1312
4.Ambrož JiříKlouček Pavel10-8-10-12 1313
5.Veselý VojtěchDlask Marek66-7-9-92314
6.Hrdlička JakubHandlová Natálie-10-3-9  0315
7.Ambrož JiříCousin Jean-Baptiste97-10-7-102316
8.Veselý VojtěchKlouček Pavel68-89 3126
9.Hrdlička JakubDlask Marek7-299 3136
10.Kucharčík JanHandlová Natálie-9107-5-12337
11.Veselý VojtěchCousin Jean-Baptiste-4-3-5  0338
12.Hrdlička JakubKlouček Pavel8-923 3148
13.Kucharčík JanDlask Marek4-5-9-7 1349
14.Ambrož JiříHandlová Natálie-9856 3159
15.Hrdlička JakubCousin Jean-Baptiste-8-176993269
16.Kucharčík JanKlouček Pavel-9-10-8  03610
17.Ambrož JiříDlask Marek         
18.Veselý VojtěchHandlová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kucharčík Jan04Cousin Jean-Baptiste31
Ambrož Jiří12Klouček Pavel22
Veselý Vojtěch12Dlask Marek21
Hrdlička Jakub31Handlová Natálie21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy