Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31383:456TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Čermáková Anna
 
 
Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
-61069 3110
2.Vláčil Jiří
Fišer Josef
 
 
Vidlák Miloš
Čečák Milan
 
 
-97-86-92311
3.Čermák JiříJírovec Martin-9-7-8  0312
4.Fišer JosefVidlák Miloš-9-9-5  0313
5.Vláčil JiříLazar Martin8-410-8-62314
6.Čermáková AnnaČečák Milan-9-107-7 1315
7.Fišer JosefJírovec Martin-7-98-7 1316
8.Vláčil JiříVidlák Miloš9-2-69-132317
9.Čermáková AnnaLazar Martin7-8-10-7 1318
10.Čermák JiříČečák Milan7-8-5-7 1319
11.Vláčil JiříJírovec Martin6-3-5-7 13110
12.Čermáková AnnaVidlák Miloš         
13.Čermák JiříLazar Martin         
14.Fišer JosefČečák Milan         
15.Čermáková AnnaJírovec Martin         
16.Čermák JiříVidlák Miloš         
17.Fišer JosefLazar Martin         
18.Vláčil JiříČečák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Jiří02Jírovec Martin30
Fišer Josef02Vidlák Miloš20
Vláčil Jiří03Lazar Martin20
Čermáková Anna02Čečák Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36619:624TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Paluš Matej
 
 
Procházka Ivan ml.
Němec Marek
 
 
-7-6-8  0301
2.Satorie Michal
Zimčík Lukáš
 
 
Richter Jan
Kaděrka Rudolf
 
 
-1192-353211
3.Paluš MatejProcházka Ivan ml.9-9-99-72312
4.Veselý LubošNěmec Marek4-12-117-62313
5.Zimčík LukášKaděrka Rudolf386  3023
6.Satorie MichalRichter Jan-9-66-16 1324
7.Veselý LubošProcházka Ivan ml.-9-8-7  0325
8.Zimčík LukášNěmec Marek-18-5-10 1326
9.Satorie MichalKaděrka Rudolf667  3036
10.Paluš MatejRichter Jan777  3046
11.Zimčík LukášProcházka Ivan ml.-68-9-9 1347
12.Satorie MichalNěmec Marek-8-9-4  0348
13.Paluš MatejKaděrka Rudolf410-33 3158
14.Veselý LubošRichter Jan-713-8793268
15.Satorie MichalProcházka Ivan ml.-6-99-8 1369
16.Paluš MatejNěmec Marek-6858 3179
17.Veselý LubošKaděrka Rudolf-9-767-523710
18.Zimčík LukášRichter Jan-68   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paluš Matej31Procházka Ivan ml.40
Veselý Luboš13Němec Marek31
Zimčík Lukáš12Kaděrka Rudolf13
Satorie Michal13Richter Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18476:414TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásl Libor
Kolda Petr
 
 
Vojta Martin
Martinek Patrik
 
 
514-10-573210
2.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Látal Jan
Čadil Petr
 
 
813-8-483220
3.Krásl LiborVojta Martin563  3030
4.Kolda PetrMartinek Patrik0-485 3140
5.Stehlík MartinČadil Petr-10-7-6  0341
6.Provazník PetrLátal Jan973  3051
7.Kolda PetrVojta Martin-77-8283261
8.Stehlík MartinMartinek Patrik-9-12-7  0362
9.Provazník PetrČadil Petr96-136 3172
10.Krásl LiborLátal Jan48-76 3182
11.Stehlík MartinVojta Martin-4-7-6  0383
12.Provazník PetrMartinek Patrik977  3093
13.Krásl LiborČadil Petr1296  30103
14.Kolda PetrLátal Jan4-9   11  
15.Provazník PetrVojta Martin         
16.Krásl LiborMartinek Patrik         
17.Kolda PetrČadil Petr         
18.Stehlík MartinLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krásl Libor30Vojta Martin12
Kolda Petr20Martinek Patrik12
Stehlík Martin03Čadil Petr12
Provazník Petr30Látal Jan02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29664:614SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Ulrych Jiří
 
 
Kocábek Pavel
Chadt Jiří
 
 
-98-47-82301
2.Liška Marek
Dlouhý Karel
 
 
Kára Petr
Eberl Milan
 
 
947  3011
3.Liška MarekKocábek Pavel-119-98-32312
4.Dlouhý KarelChadt Jiří9-6711 3122
5.Čapek KarelKára Petr83-9-11-102323
6.Ulrych JiříEberl Milan3-445 3133
7.Dlouhý KarelKocábek Pavel-5777 3143
8.Čapek KarelChadt Jiří-7-1110-6 1344
9.Ulrych JiříKára Petr8-5-9793254
10.Liška MarekEberl Milan5105  3064
11.Čapek KarelKocábek Pavel-9-87-2 1365
12.Ulrych JiříChadt Jiří-7-7-14  0366
13.Liška MarekKára Petr44-79 3176
14.Dlouhý KarelEberl Milan717  3086
15.Ulrych JiříKocábek Pavel9-77-3-72387
16.Liška MarekChadt Jiří5147  3097
17.Dlouhý KarelKára Petr86-8-71132107
18.Čapek KarelEberl Milan765  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Marek31Kocábek Pavel31
Dlouhý Karel40Chadt Jiří22
Čapek Karel03Kára Petr13
Ulrych Jiří22Eberl Milan03
Počet diváků: 45750

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy