Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32224:411TTC Rebel B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
WO    0301
2.Merkl Roman
Benák Daniel
 
 
Satrapa Jan
Linhart Radek
 
 
10-7-9-7 1302
3.Marek MichalWO    0303
4.Košek LukášUhl Jiří-0-4-3  0304
5.Benák DanielSatrapa Jan-5-4-8  0305
6.Merkl RomanLinhart Radek7-7-3-9 1306
7.Košek LukášMarek Michal-7-49-7 1307
8.Benák DanielUhl Jiří-96-7653217
9.Merkl RomanSatrapa Jan-6-5-5  0318
10.Linhart RadekWO    0319
11.Benák DanielMarek Michal10-66-5-723110
12.Merkl RomanUhl Jiří-91010-7-523  
13.Satrapa Jan         
14.Košek LukášLinhart Radek         
15.Merkl RomanMarek Michal         
16.Uhl Jiří         
17.Košek LukášSatrapa Jan         
18.Benák DanielLinhart Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Košek Lukáš02Marek Michal20
Benák Daniel12Uhl Jiří11
Merkl Roman02Satrapa Jan20
   Linhart Radek10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32632:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Lukáš
Sedláček Tomáš
 
 
Havel Jaroslav
Kolařík Zdeněk
 
 
9-5-88-72301
2.Petránek Ivan
Brýna Karel
 
 
Pocz Štefan
Šindelář Michal
 
 
1689  3011
3.Moravec LukášHavel Jaroslav-6-7-8  0312
4.Brýna KarelKolařík Zdeněk-6-9-3  0313
5.Petránek IvanPocz Štefan-10-6-7  0314
6.Sedláček Tomᚊindelář Michal14-1076 3124
7.Brýna KarelHavel Jaroslav-789-10-62325
8.Petránek IvanKolařík Zdeněk-87-104-82326
9.Sedláček TomášPocz Štefan843  3036
10.Moravec Lukᚊindelář Michal573  3046
11.Petránek IvanHavel Jaroslav-10-8-7  0347
12.Sedláček TomášKolařík Zdeněk8116  3057
13.Moravec LukášPocz Štefan778  3067
14.Brýna KarelŠindelář Michal-8-10-6  0368
15.Sedláček TomášHavel Jaroslav98-1010 3178
16.Moravec LukášKolařík Zdeněk8-78-753288
17.Brýna KarelPocz Štefan-881113 3198
18.Petránek IvanŠindelář Michal-10-4-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Lukáš31Havel Jaroslav31
Brýna Karel13Kolařík Zdeněk22
Petránek Ivan04Pocz Štefan13
Sedláček Tomáš40Šindelář Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Hájek Alexandr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35538:615TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karpíšek Ondřej
Žydel Jan
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
9-8911 3110
2.Hájek Alexandr
Lomský Gustav
 
 
Vláčil Jiří
Elčkner Miroslav ml.
 
 
7-1-4-7 1311
3.Lomský GustavVřešťál Milan-8-888-32312
4.Žydel JanKanzelsberger Martin-8-67-3 1313
5.Hájek AlexandrVláčil Jiří910-78 3123
6.Karpíšek OndřejElčkner Miroslav ml.873  3033
7.Žydel JanVřešťál Milan-51278 3143
8.Hájek AlexandrKanzelsberger Martin-18-7-5 1344
9.Karpíšek OndřejVláčil Jiří-6911-10-92345
10.Lomský GustavElčkner Miroslav ml.68-8-8-42346
11.Hájek AlexandrVřešťál Milan-9-8-6  0347
12.Karpíšek OndřejKanzelsberger Martin3-1079 3157
13.Lomský GustavVláčil Jiří-7-4-5  0358
14.Žydel JanElčkner Miroslav ml.-10-5-6  0359
15.Karpíšek OndřejVřešťál Milan69-79 3169
16.Lomský GustavKanzelsberger Martin-811-2-7 13610
17.Žydel JanVláčil Jiří4    10  
18.Hájek AlexandrElčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav04Vřešťál Milan22
Žydel Jan12Kanzelsberger Martin31
Hájek Alexandr12Vláčil Jiří21
Karpíšek Ondřej31Elčkner Miroslav ml.21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy