Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:11490:372AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bozděch Jan
Benák Daniel
 
 
Rattay Jan
Rattay Martin
 
 
446  3010
2.Jankovec Jiří
Košek Lukáš
 
 
Rattay Gustav
Štěpánek Petr
 
 
8-768 3120
3.Benák DanielŠtěpánek Petr3-6-79-102321
4.Jankovec JiříRattay Gustav101012  3031
5.Košek LukášRattay Martin96-58 3141
6.Bozděch JanRattay Jan1037  3051
7.Jankovec JiříŠtěpánek Petr9-7-109-112352
8.Košek LukášRattay Gustav832  3062
9.Bozděch JanRattay Martin885  3072
10.Benák DanielRattay Jan376  3082
11.Košek Lukᚊtěpánek Petr-1012-13-8 1383
12.Bozděch JanRattay Gustav866  3093
13.Benák DanielRattay Martin1144  30103
14.Jankovec JiříRattay Jan         
15.Bozděch JanŠtěpánek Petr         
16.Benák DanielRattay Gustav         
17.Jankovec JiříRattay Martin         
18.Košek LukášRattay Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Daniel21Štěpánek Petr30
Jankovec Jiří11Rattay Gustav03
Košek Lukáš21Rattay Martin03
Bozděch Jan30Rattay Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
Čech Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31390:458SF SKK El Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirčík Stanislav
Čech Ludvík
 
 
Vrana Jakub
Korchak Oleksandr
 
 
9-57-8-92301
2.Hrabálek Petr
Lobo Manuel
 
 
Vícha Matěj
Kaucký Filip
 
 
-8-7-5  0302
3.Hrabálek PetrKorchak Oleksandr-118510 3112
4.Čech LudvíkKaucký Filip-8-5510-62313
5.Bartoš MartinVícha Matěj-11-9-10  0314
6.Lobo ManuelVrana Jakub3113  3024
7.Čech LudvíkKorchak Oleksandr-39-10-8 1325
8.Bartoš MartinKaucký Filip-7-4-8  0326
9.Lobo ManuelVícha Matěj9-4-12-6 1327
10.Hrabálek PetrVrana Jakub-7-9118-92328
11.Bartoš MartinKorchak Oleksandr-6-6-9  0329
12.Lobo ManuelKaucký Filip-7-6-7  03210
13.Hrabálek PetrVícha Matěj-9-4-7  03  
14.Čech LudvíkVrana Jakub         
15.Lobo ManuelKorchak Oleksandr         
16.Hrabálek PetrKaucký Filip         
17.Čech LudvíkVícha Matěj         
18.Bartoš MartinVrana Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabálek Petr11Korchak Oleksandr21
Čech Ludvík02Kaucký Filip30
Bartoš Martin03Vícha Matěj20
Lobo Manuel12Vrana Jakub11
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20527:472TJ Sokol Petrovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Černý Ondřej
Litomiský Petr
 
 
4510  3010
2.Hájek Karel
Kuttler Karel
 
 
Adámek Jiří
Erben Michal
 
 
-4-6-8  0311
3.Hájek KarelČerný Ondřej75-54 3121
4.Lukáč MichalLitomiský Petr1193  3031
5.Kuttler KarelErben Michal-7127-6-72332
6.Schützner VladimírAdámek Jiří266  3042
7.Lukáč MichalČerný Ondřej-59-10-2 1343
8.Kuttler KarelLitomiský Petr88-7-7-72344
9.Schützner VladimírErben Michal65-85 3154
10.Hájek KarelAdámek Jiří9811  3064
11.Kuttler KarelČerný Ondřej-6-8-7  0365
12.Schützner VladimírLitomiský Petr899  3075
13.Hájek KarelErben Michal47-78 3185
14.Lukáč MichalAdámek Jiří11-986 3195
15.Schützner VladimírČerný Ondřej7-677 31105
16.Hájek KarelLitomiský Petr42-9-7-823  
17.Lukáč MichalErben Michal         
18.Kuttler KarelAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Karel30Černý Ondřej22
Lukáč Michal21Litomiský Petr12
Kuttler Karel03Erben Michal12
Schützner Vladimír40Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:31504:534TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan
Zúbrik Mário
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-64-8-7 1301
2.Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
8-7-8-9 1302
3.Koťátko PravoslavHanke Tomáš-7-86-9 1303
4.Honek JanSvoboda Vladimír8-7-8-7 1304
5.Hojovec OndřejHrdý Jiří6-8-7-6 1305
6.Zúbrik MárioKučera Dušan686  3015
7.Honek JanHanke Tomáš-5-39-4 1316
8.Hojovec OndřejSvoboda Vladimír8-898 3126
9.Zúbrik MárioHrdý Jiří349  3036
10.Koťátko PravoslavKučera Dušan-108-10-11 1337
11.Hojovec OndřejHanke Tomáš-10-2-2  0338
12.Zúbrik MárioSvoboda Vladimír787  3048
13.Koťátko PravoslavHrdý Jiří61410  3058
14.Honek JanKučera Dušan-913-10-8 1359
15.Zúbrik MárioHanke Tomáš-67-6-14 13510
16.Koťátko PravoslavSvoboda Vladimír-6-10   02  
17.Honek JanHrdý Jiří         
18.Hojovec OndřejKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koťátko Pravoslav12Hanke Tomáš40
Honek Jan03Svoboda Vladimír12
Hojovec Ondřej12Hrdý Jiří12
Zúbrik Mário31Kučera Dušan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník CVrchní
rozhodčí:
Plucar Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16512:408TJ ABC Braník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruml Jiří
Zimmel Václav
 
 
Špicarová Ivana
Pour Lukáš
 
 
-7-934-92301
2.Plucar Ondřej
Adamčíková Dana
 
 
Frýbert Petr
Rendl Josef
 
 
978  3011
3.Zimmel VáclavŠpicarová Ivana5-99-893221
4.Plucar OndřejPour Lukáš-158-8-10 1322
5.Adamčíková DanaRendl Josef-7-6-3  0323
6.Ruml JiříFrýbert Petr-8217 3133
7.Plucar OndřejŠpicarová Ivana-7889 3143
8.Adamčíková DanaPour Lukáš89-7-8-62344
9.Ruml JiříRendl Josef356  3054
10.Zimmel VáclavFrýbert Petr188  3064
11.Adamčíková DanaŠpicarová Ivana686  3074
12.Ruml JiříPour Lukáš767  3084
13.Zimmel VáclavRendl Josef886  3094
14.Plucar OndřejFrýbert Petr567  30104
15.Ruml JiříŠpicarová Ivana         
16.Zimmel VáclavPour Lukáš         
17.Plucar OndřejRendl Josef         
18.Adamčíková DanaFrýbert Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimmel Václav30Špicarová Ivana03
Plucar Ondřej21Pour Lukáš21
Adamčíková Dana12Rendl Josef12
Ruml Jiří30Frýbert Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30394:452TJ Sokol Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faistaver Patrik
Levý Jiří
 
 
Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
6910  3010
2.Lhoták Petr
Mikšátko Roman
 
 
Hladík Ivo
Šimáček Pavel
 
 
-5-5-10  0311
3.Lhoták PetrCeller Jiří-8-7-3  0312
4.Faistaver PatrikKalaš Vladislav227  3022
5.Levý JiříŠimáček Pavel-6-98-8 1323
6.Mikšátko RomanHladík Ivo-97-5-11 1324
7.Faistaver PatrikCeller Jiří-8715-5-92325
8.Levý JiříKalaš Vladislav-7-7-12  0326
9.Mikšátko RomanŠimáček Pavel-8-4-10  0327
10.Lhoták PetrHladík Ivo6710  3037
11.Levý JiříCeller Jiří7-4-4-7 1338
12.Mikšátko RomanKalaš Vladislav-9-89-8 1339
13.Lhoták PetrŠimáček Pavel-7-12-6  03310
14.Faistaver PatrikHladík Ivo         
15.Mikšátko RomanCeller Jiří         
16.Lhoták PetrKalaš Vladislav         
17.Faistaver PatrikŠimáček Pavel         
18.Levý JiříHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Petr12Celler Jiří30
Faistaver Patrik11Kalaš Vladislav21
Levý Jiří03Šimáček Pavel30
Mikšátko Roman03Hladík Ivo11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy