Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27622:582TJ Sokol Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
Tvrdý Adam
Hrbek Ivan
 
 
5210  3010
2.Kunert Ladislav
Jágr Martin
 
 
Kop František
Helcl Daniel
 
 
-78-5-6 1311
3.Kunert LadislavHrbek Ivan5-9810 3121
4.Jágr MartinHelcl Daniel-10108-3-102322
5.Stejskal RadekKop František7-116-683232
6.Šimáček PavelTvrdý Adam976  3042
7.Jágr MartinHrbek Ivan456  3052
8.Stejskal RadekHelcl Daniel-54-8-6 1353
9.Šimáček PavelKop František676  3063
10.Kunert LadislavTvrdý Adam1299  3073
11.Stejskal RadekHrbek Ivan-47108 3183
12.Šimáček PavelHelcl Daniel89-13-9-72384
13.Kunert LadislavKop František-10-10-6  0385
14.Jágr MartinTvrdý Adam5-8-5-16 1386
15.Šimáček PavelHrbek Ivan864  3096
16.Kunert LadislavHelcl Daniel-5-3-8  0397
17.Jágr MartinKop František98-8-10832107
18.Stejskal RadekTvrdý Adam9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunert Ladislav22Hrbek Ivan04
Jágr Martin22Helcl Daniel40
Stejskal Radek21Kop František13
Šimáček Pavel31Tvrdý Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27604:547TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míšek Kryštof
Drahota Jiří
 
 
Hořínek Pavel
Urban Pavel
 
 
-89-88-82301
2.Prokeš Jan
Pour Lukáš
 
 
Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
9-7-6583211
3.Míšek KryštofRychtarik David-9-11-5  0312
4.Němec MichalHořínek Pavel-777-763222
5.Prokeš JanJeřábek Michal6-9108 3132
6.Pour LukášUrban Pavel-85-6-10 1333
7.Němec MichalRychtarik David35-8-663243
8.Prokeš JanHořínek Pavel-9-6-8  0344
9.Pour LukášJeřábek Michal653  3054
10.Drahota JiříUrban Pavel-87-8-5 1355
11.Prokeš JanRychtarik David685  3065
12.Pour LukášHořínek Pavel-99-97-62366
13.Drahota JiříJeřábek Michal999  3076
14.Němec MichalUrban Pavel-4797 3186
15.Pour LukášRychtarik David73-1110 3196
16.Drahota JiříHořínek Pavel593  30106
17.Němec MichalJeřábek Michal786  30  
18.Prokeš JanUrban Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Míšek Kryštof01Rychtarik David13
Němec Michal30Hořínek Pavel22
Prokeš Jan21Jeřábek Michal03
Pour Lukáš22Urban Pavel21
Drahota Jiří21   
Počet diváků: 8564



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31646:617TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Hanuš Daniel
 
 
Bertho Tadeáš
Kuboš Filip
 
 
8-88-7-82301
2.Písecký Luboš
Petránek Ivan
 
 
Svoboda Sebastian
Truchlík Maxim
 
 
159-1-183211
3.Písecký LubošKuboš Filip4-13106 3121
4.Smíšek JaroslavTruchlík Maxim10-5-6-10 1322
5.Petránek IvanSvoboda Sebastian-9-475-72323
6.Hanuš DanielBertho Tadeáš661  3033
7.Smíšek JaroslavKuboš Filip-9-5-10  0334
8.Petránek IvanTruchlík Maxim-7-7-10  0335
9.Hanuš DanielSvoboda Sebastian555  3045
10.Písecký LubošBertho Tadeáš-61185 3155
11.Petránek IvanKuboš Filip6-4-7993265
12.Hanuš DanielTruchlík Maxim-7826 3175
13.Písecký LubošSvoboda Sebastian-58-9853285
14.Smíšek JaroslavBertho Tadeáš12-8-58-92386
15.Hanuš DanielKuboš Filip5-345 3196
16.Písecký LubošTruchlík Maxim-5-127-7 1397
17.Smíšek JaroslavSvoboda Sebastian6610  30107
18.Petránek IvanBertho Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Písecký Luboš31Kuboš Filip13
Smíšek Jaroslav13Truchlík Maxim31
Petránek Ivan12Svoboda Sebastian13
Hanuš Daniel40Bertho Tadeáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34634:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Wavrečka Ronald
Boloňský Andrej
 
 
-91011-12-112301
2.Botek Radomír
Havel Jiří
 
 
Matvija Peter
Jirčík Stanislav
 
 
496  3011
3.Havel JiříWavrečka Ronald10-5-6833221
4.Botek RadomírBoloňský Andrej-56-96-82322
5.Hrazdira AdamJirčík Stanislav-13-9-9  0323
6.Adášek JanMatvija Peter784  3033
7.Botek RadomírWavrečka Ronald-4-14-9  0334
8.Hrazdira AdamBoloňský Andrej-810-7883244
9.Adášek JanJirčík Stanislav7-728 3154
10.Havel JiříMatvija Peter-9-6-8  0355
11.Hrazdira AdamWavrečka Ronald899  3065
12.Adášek JanBoloňský Andrej-2-6-12  0366
13.Havel JiříJirčík Stanislav9-3-6-5 1367
14.Botek RadomírMatvija Peter997  3077
15.Adášek JanWavrečka Ronald759  3087
16.Havel JiříBoloňský Andrej-8-9-9  0388
17.Botek RadomírJirčík Stanislav12-11-9833298
18.Hrazdira AdamMatvija Peter9-7-6-2 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Jiří13Wavrečka Ronald13
Botek Radomír22Boloňský Andrej31
Hrazdira Adam22Jirčík Stanislav22
Adášek Jan31Matvija Peter22
Počet diváků: 13160



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36665:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Jandus Martin
Marhol Jan
 
 
-7-6-11  0301
2.Holštein Jaroslav
Lhoták Petr
 
 
Mészáros Bence
Šálek Pavel
 
 
912-8-5-62302
3.Lhoták PetrMészáros Bence852  3012
4.Rathouský JanJandus Martin-8-9-6  0313
5.Levý JiříMarhol Jan-910-8783223
6.Holštein JaroslavŠálek Pavel488  3033
7.Rathouský JanMészáros Bence-1076-1093243
8.Levý JiříJandus Martin-10-4-10  0344
9.Holštein JaroslavMarhol Jan98-106 3154
10.Lhoták PetrŠálek Pavel53-89 3164
11.Levý JiříMészáros Bence11-885 3174
12.Holštein JaroslavJandus Martin-6-87453284
13.Lhoták PetrMarhol Jan-105-65-102385
14.Rathouský JanŠálek Pavel-4-6-2  0386
15.Holštein JaroslavMészáros Bence553  3096
16.Lhoták PetrJandus Martin6-7-10-3 1397
17.Rathouský JanMarhol Jan-79-89-72398
18.Levý JiříŠálek Pavel6-7-12-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhoták Petr22Mészáros Bence04
Rathouský Jan13Jandus Martin31
Levý Jiří22Marhol Jan22
Holštein Jaroslav40Šálek Pavel22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy