Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30596:594SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Brenner Zdeněk
 
 
Gao Yanming
Vanka Petr
 
 
-8-138-4 1301
2.Stočes Petr
Totzauer Karel
 
 
Zseller Jiří
Jiřička Miroslav
 
 
5-7-8-5 1302
3.Koubek ArnoštZseller Jiří9-8-8733212
4.Brenner ZdeněkJiřička Miroslav-49-4-4 1313
5.Totzauer KarelGao Yanming-7-4-3  0314
6.Stočes PetrVanka Petr854  3024
7.Brenner ZdeněkZseller Jiří-6-3-3  0325
8.Totzauer KarelJiřička Miroslav985  3035
9.Stočes PetrGao Yanming976  3045
10.Koubek ArnoštVanka Petr1194  3055
11.Totzauer KarelZseller Jiří8-3-34-52356
12.Stočes PetrJiřička Miroslav946  3066
13.Koubek ArnoštGao Yanming-9-7-7  0367
14.Brenner ZdeněkVanka Petr4-346 3177
15.Stočes PetrZseller Jiří-7599 3187
16.Koubek ArnoštJiřička Miroslav149-8-893297
17.Brenner ZdeněkGao Yanming-5-7811-92398
18.Totzauer KarelVanka Petr195  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek Arnošt31Zseller Jiří22
Brenner Zdeněk13Jiřička Miroslav13
Totzauer Karel22Gao Yanming31
Stočes Petr40Vanka Petr04
Počet diváků: 35271



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9422:268TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Vojtěch
Pešta Vítězslav
 
 
Skála Patrik
 
 
WO    3010
2.Elčkner Miroslav
Hladík Petr
 
 
Zikl Petr
Hach Miroslav
 
 
-89-71063220
3.Hladík PetrHach Miroslav3-755 3130
4.Pešta VítězslavSkála Patrik9-8510 3140
5.Elčkner MiroslavZikl Petr106-7-15143250
6.Růžička VojtěchWO    3060
7.Pešta VítězslavHach Miroslav10-944 3170
8.Elčkner MiroslavSkála Patrik779  3080
9.Růžička VojtěchZikl Petr512-8-7133290
10.Hladík PetrWO    30100
11.Elčkner MiroslavHach Miroslav-7-697732  
12.Růžička VojtěchSkála Patrik         
13.Hladík PetrZikl Petr         
14.Pešta Vítězslav         
15.Růžička VojtěchHach Miroslav         
16.Hladík PetrSkála Patrik         
17.Pešta VítězslavZikl Petr         
18.Elčkner Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hladík Petr10Hach Miroslav02
Pešta Vítězslav20Skála Patrik02
Elčkner Miroslav20Zikl Petr02
Růžička Vojtěch10   
WO30WO03
Počet diváků: 24394



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha KVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32583:576TTC Rebel D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Lukáš
Petrtýl Šimon
 
 
Joska Tomáš
Plášková Sylva
 
 
-6-7-8  0301
2.Vránová Helena
Rosová Kateřina
 
 
Nosek David
Šraga Jan
 
 
5-128-9-92302
3.Lebeda LukášJoska Tomáš-8-10-3  0303
4.Vránová HelenaŠraga Jan557  3013
5.Rosová KateřinaNosek David-5-11-11  0314
6.Petrtýl ŠimonPlášková Sylva11812  3024
7.Vránová HelenaJoska Tomáš-6-105-3 1325
8.Rosová KateřinaŠraga Jan886  3035
9.Petrtýl ŠimonNosek David-9-668-62336
10.Lebeda LukášPlášková Sylva6-1059 3146
11.Rosová KateřinaJoska Tomáš-139-9-9 1347
12.Petrtýl ŠimonŠraga Jan-4-7-9  0348
13.Lebeda LukášNosek David534  3058
14.Vránová HelenaPlášková Sylva7-885 3168
15.Petrtýl ŠimonJoska Tomáš-1-7-9  0369
16.Lebeda Lukᚊraga Jan5107  3079
17.Vránová HelenaNosek David6109  3089
18.Rosová KateřinaPlášková Sylva-8-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebeda Lukáš31Joska Tomáš40
Vránová Helena31Šraga Jan13
Rosová Kateřina13Nosek David22
Petrtýl Šimon13Plášková Sylva13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30364:421TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lösterová Anna
Najbertová Lucie
 
 
Černý Jakub
Marášek Dominik
 
 
-29-10-11 1301
2.Baxa Karel
Krieger Jan
 
 
Dušek Jiří
Středa Martin
 
 
WO    3011
3.Krieger JanMarášek Dominik-4-7-4  0312
4.Baxa KarelČerný Jakub-58-9-9 1313
5.Lösterová AnnaStředa Martin115-5-7-72314
6.Bezděk MetodějDušek Jiří8-10-9-10 1315
7.Baxa KarelMarášek Dominik-4-118-11 1316
8.Lösterová AnnaČerný Jakub5-4-8-11 1317
9.Bezděk MetodějStředa Martin-8-8-8  0318
10.Krieger JanDušek Jiří8-88-9-42319
11.Lösterová AnnaMarášek Dominik10-5-2-8 13110
12.Bezděk MetodějČerný Jakub         
13.Krieger JanStředa Martin         
14.Baxa KarelDušek Jiří         
15.Bezděk MetodějMarášek Dominik         
16.Krieger JanČerný Jakub         
17.Baxa KarelStředa Martin         
18.Lösterová AnnaDušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krieger Jan02Marášek Dominik30
Baxa Karel02Černý Jakub20
Lösterová Anna03Středa Martin20
Bezděk Metoděj02Dušek Jiří20
WO10WO01
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5396:210KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Přída Antonín
Šrytr Petr
 
 
43-97 3110
2.Dvořák Jiří ml.
Polášek Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Jantač PetrPřída Antonín776  3030
4.Hnilička JiříŠrytr Petr75-85 3140
5.Polášek LukášNiederle Jiří1610  3050
6.Dvořák Jiří ml.WO    3060
7.Hnilička JiříPřída Antonín8910  3070
8.Polášek Lukᚊrytr Petr-997-4-72371
9.Dvořák Jiří ml.Niederle Jiří646  3081
10.Jantač PetrWO    3091
11.Polášek LukášPřída Antonín6814  30101
12.Dvořák Jiří ml.Šrytr Petr         
13.Jantač PetrNiederle Jiří         
14.Hnilička Jiří         
15.Dvořák Jiří ml.Přída Antonín         
16.Jantač PetrŠrytr Petr         
17.Hnilička JiříNiederle Jiří         
18.Polášek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jantač Petr10Přída Antonín03
Hnilička Jiří20Šrytr Petr11
Polášek Lukáš21Niederle Jiří02
Dvořák Jiří ml.10   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy