Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Slováček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33668:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Hladík Petr
 
 
Zseller Jiří
Jiřička Miroslav
 
 
895  3010
2.Růžička Vojtěch
Pešta Vítězslav
 
 
GAO YANMING
Tomek Jakub
 
 
8-9-10-5 1311
3.Pešta VítězslavGAO YANMING-1098-7-122312
4.Růžička VojtěchTomek Jakub535  3022
5.Slováček JakubZseller Jiří6110  3032
6.Hladík PetrJiřička Miroslav695  3042
7.Růžička VojtěchGAO YANMING8-3-6-8 1343
8.Slováček JakubTomek Jakub6-96-663253
9.Hladík PetrZseller Jiří-8-8-6  0354
10.Pešta VítězslavJiřička Miroslav987  3064
11.Slováček JakubGAO YANMING-9-734-112365
12.Hladík PetrTomek Jakub-87-8-6 1366
13.Pešta VítězslavZseller Jiří7514  3076
14.Růžička VojtěchJiřička Miroslav13-9-7753286
15.Hladík PetrGAO YANMING-9-7-6  0387
16.Pešta VítězslavTomek Jakub4-7-512-52388
17.Růžička VojtěchZseller Jiří8-8-7-6 1389
18.Slováček JakubJiřička Miroslav-1077-663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešta Vítězslav22GAO YANMING40
Růžička Vojtěch22Tomek Jakub22
Slováček Jakub31Zseller Jiří22
Hladík Petr13Jiřička Miroslav04
Hoste neznaji heslo registru



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13366:321TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfleger Michal
Michlík Michal
 
 
Totzauer Karel
Koubek Arnošt
 
 
1010-7-883210
2.Gräf Adam
Matouš Vojtěch
 
 
Stýblo Jaroslav
Brenner Zdeněk
 
 
WOWOWO  3020
3.Gräf AdamKoubek Arnošt7-7-311-82321
4.Matouš VojtěchTotzauer Karel-5-109-4 1322
5.Pfleger MichalStýblo Jaroslav83-107 3132
6.Michlík MichalBrenner ZdeněkWOWOWO  3042
7.Matouš VojtěchKoubek Arnošt-5-8-6  0343
8.Pfleger MichalTotzauer Karel1328  3053
9.Michlík MichalStýblo Jaroslav3-977 3163
10.Gräf AdamBrenner ZdeněkWOWOWO  3073
11.Pfleger MichalKoubek Arnošt1097  3083
12.Michlík MichalTotzauer Karel4103  3093
13.Gräf AdamStýblo Jaroslav1163  30103
14.Matouš VojtěchBrenner Zdeněk         
15.Michlík MichalKoubek Arnošt         
16.Gräf AdamTotzauer Karel         
17.Matouš VojtěchStýblo Jaroslav         
18.Pfleger MichalBrenner Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gräf Adam11Koubek Arnošt21
Matouš Vojtěch02Totzauer Karel12
Pfleger Michal30Stýblo Jaroslav03
Michlík Michal20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha KVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23602:525TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puk Jaroslav
Kaňka Filip
 
 
Mareš Petr
Hach Miroslav
 
 
-11859 3110
2.Lebeda Lukáš
Petrtýl Šimon
 
 
Zikl Petr
Šrajer Jiří
 
 
13-791 3120
3.Puk JaroslavMareš Petr-59-97-82321
4.Kaňka FilipZikl Petr355  3031
5.Lebeda Lukᚊrajer Jiří84-6-1023241
6.Petrtýl ŠimonHach Miroslav104-7-683251
7.Kaňka FilipMareš Petr119-78 3161
8.Lebeda LukášZikl Petr4-9612 3171
9.Petrtýl ŠimonŠrajer Jiří8-899 3181
10.Puk JaroslavHach Miroslav10-468 3191
11.Lebeda LukášMareš Petr68-11-8-92392
12.Petrtýl ŠimonZikl Petr-4-1077-82393
13.Puk JaroslavŠrajer Jiří-122-10-7 1394
14.Kaňka FilipHach Miroslav7-869 31104
15.Petrtýl ŠimonMareš Petr         
16.Puk JaroslavZikl Petr         
17.Kaňka FilipŠrajer Jiří         
18.Lebeda LukášHach Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Puk Jaroslav12Mareš Petr21
Kaňka Filip30Zikl Petr12
Lebeda Lukáš21Šrajer Jiří12
Petrtýl Šimon21Hach Miroslav03
Počet diváků: 1
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31385:462nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Metoděj
Stoilov Jonáš
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Rod Karel
Kuttler Karel
 
 
9-910-5103220
3.Bezděk MetodějRod Karel-8-6-5  0321
4.Stoilov JonášKuttler Karel1188  3031
5.Najbertová LucieBlaho Martin-8-2-3  0332
6.Krieger JanWOWOWO  3042
7.Stoilov JonášRod Karel-10-8-8  0343
8.Najbertová LucieKuttler Karel-10-67-5 1344
9.Krieger JanBlaho Martin-8-10-5  0345
10.Bezděk MetodějWOWOWO  3055
11.Najbertová LucieRod Karel-8-10-8  0356
12.Krieger JanKuttler Karel3-57-873266
13.Bezděk MetodějBlaho Martin9-5-6-4 1367
14.Stoilov JonášWOWOWO  3077
15.Krieger JanRod Karel-98-6-9 1378
16.Bezděk MetodějKuttler Karel-8-10-4  0379
17.Stoilov JonášBlaho Martin784  3089
18.Najbertová LucieWOWOWO  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděk Metoděj03Rod Karel40
Stoilov Jonáš21Kuttler Karel22
Najbertová Lucie03Blaho Martin31
Krieger Jan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33643:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Rašek Eduard
Malina Vlastimil
 
 
64-98 3110
2.Dvořák Jiří st.
Polášek Lukáš
 
 
Nosek David
Nosková Adéla
 
 
1397  3020
3.Jantač PetrRašek Eduard-5-52-8 1321
4.Hnilička JiříMalina Vlastimil9-7-9-3 1322
5.Dvořák Jiří st.Nosek David-6-5-3  0323
6.Polášek LukášNosková Adéla9-8-7-9 1324
7.Hnilička JiříRašek Eduard-8-69-8 1325
8.Dvořák Jiří st.Malina Vlastimil-9-89893235
9.Polášek LukášNosek David-89-58-52336
10.Jantač PetrNosková Adéla47-96 3146
11.Dvořák Jiří st.Rašek Eduard78-69 3156
12.Polášek LukášMalina Vlastimil979  3066
13.Jantač PetrNosek David5129  3076
14.Macek LukášNosková Adéla965  3086
15.Polášek LukášRašek Eduard5-10-9-3 1387
16.Jantač PetrMalina Vlastimil4-983 3197
17.Macek LukášNosek David-94-7-8 1398
18.Dvořák Jiří st.Nosková Adéla-127-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr31Rašek Eduard31
Hnilička Jiří02Malina Vlastimil13
Dvořák Jiří st.22Nosek David31
Polášek Lukáš13Nosková Adéla22
Macek Lukáš11   
Zápas č. 14 střídání domácí - Hnilička Jiří: Macek Lukáš



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34469:506TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Dušek Jiří
Pestr Luděk
 
 
-68-9433210
2.Přída Antonín
Šrytr Petr
 
 
Marášek Dominik
Středa Martin
 
 
-5-5-7  0311
3.Vyvadil JiříMarášek Dominik-4-7-8  0312
4.Šrytr PetrStředa Martin-99-47-42313
5.Přída AntonínDušek Jiří-6-78-8 1314
6.Kotrč MichalPestr Luděk103-43 3124
7.Šrytr PetrMarášek Dominik-10-2-4  0325
8.Přída AntonínStředa Martin-5-855-72326
9.Kotrč MichalDušek Jiří854  3036
10.Vyvadil JiříPestr Luděk11-5-65-112337
11.Přída AntonínMarášek Dominik-6-9-8  0338
12.Kotrč MichalStředa Martin55-9-10-72339
13.Vyvadil JiříDušek Jiří7-824 3149
14.Šrytr PetrPestr Luděk-5-67-5 13410
15.Kotrč MichalMarášek Dominik-485-8-823  
16.Vyvadil JiříStředa Martin         
17.Šrytr PetrDušek Jiří         
18.Přída AntonínPestr Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadil Jiří12Marášek Dominik30
Šrytr Petr03Středa Martin30
Přída Antonín03Dušek Jiří12
Kotrč Michal21Pestr Luděk21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy