Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35638:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Jiří
Listík Vít
 
 
Středa Martin
Mládek Bohuslav
 
 
9-57-7-72301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Hlaváček Ivan
Adamová Božena
 
 
-12-11-11  0302
3.Fuček MiloslavStředa Martin-48-67-72303
4.Jansa JiříHlaváček Ivan-78-7653213
5.Listík VítMládek Bohuslav-3-7-8  0314
6.Haba MartinAdamová Božena-9685 3124
7.Jansa JiříStředa Martin-8-8-7  0325
8.Listík VítHlaváček Ivan810-710 3135
9.Haba MartinMládek Bohuslav-67-66-112336
10.Fuček MiloslavAdamová Božena-11849 3146
11.Listík VítStředa Martin-8-9-7  0347
12.Haba MartinHlaváček Ivan967  3057
13.Fuček MiloslavMládek Bohuslav499  3067
14.Jansa JiříAdamová Božena59-79 3177
15.Haba MartinStředa Martin-11-6-8  0378
16.Fuček MiloslavHlaváček Ivan8-4-3-10 1379
17.Jansa JiříMládek Bohuslav6104  3089
18.Listík VítAdamová Božena-78-6663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fuček Miloslav22Středa Martin40
Jansa Jiří31Hlaváček Ivan13
Listík Vít22Mládek Bohuslav22
Haba Martin22Adamová Božena04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel EVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35655:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plášková Sylva
Vrňák Jan
 
 
Hájek Alexandr
Petřík Filip
 
 
2-6-6-5 1301
2.Řebec René
Kračman Antonín
 
 
Herčík Lubomír
Říha Karel
 
 
6-7-8-9 1302
3.Plášková SylvaHájek Alexandr-6755 3112
4.Řebec RenéPetřík Filip-8-78-8 1313
5.Vrňák JanHerčík Lubomír-8549 3123
6.Kračman AntonínŘíha Karel-7-58573233
7.Řebec RenéHájek Alexandr668  3043
8.Vrňák JanPetřík Filip-6737 3153
9.Kračman AntonínHerčík Lubomír64-85 3163
10.Plášková SylvaŘíha Karel449  3073
11.Vrňák JanHájek Alexandr-66-6-8 1374
12.Kračman AntonínPetřík Filip-5-6-7  0375
13.Plášková SylvaHerčík Lubomír-611-12-9 1376
14.Řebec RenéŘíha Karel9-8-10-7 1377
15.Kračman AntonínHájek Alexandr-6-86-9 1378
16.Plášková SylvaPetřík Filip-89-6-16 1379
17.Řebec RenéHerčík Lubomír1086  3089
18.Vrňák JanŘíha Karel-11-99543299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plášková Sylva22Hájek Alexandr22
Řebec René22Petřík Filip31
Vrňák Jan31Herčík Lubomír13
Kračman Antonín22Říha Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15471:385SF SKK El Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Sebastian
Šrytr Petr
 
 
Racek Jiří
Vojtěchovský Vladimír
 
 
572  3010
2.Filip Jan
Bertho Tibor
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
5-5-6-8 1311
3.Svoboda SebastianStudničný Jaromír2610  3021
4.Bertho TiborKlatovský Karel-8910-1193231
5.Šrytr PetrRacek Jiří81012  3041
6.Filip JanVojtěchovský Vladimír770  3051
7.Bertho TiborStudničný Jaromír-58-8-6 1352
8.Šrytr PetrKlatovský Karel8-5-7-6 1353
9.Filip JanRacek Jiří11-1044 3163
10.Svoboda SebastianVojtěchovský Vladimír223  3073
11.Šrytr PetrStudničný Jaromír-3-6-6  0374
12.Filip JanKlatovský Karel594  3084
13.Svoboda SebastianRacek Jiří769  3094
14.Bertho TiborVojtěchovský Vladimír998  30104
15.Filip JanStudničný Jaromír         
16.Svoboda SebastianKlatovský Karel         
17.Bertho TiborRacek Jiří         
18.Šrytr PetrVojtěchovský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Sebastian30Studničný Jaromír21
Bertho Tibor21Klatovský Karel12
Šrytr Petr12Racek Jiří03
Filip Jan30Vojtěchovský Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32696:641TJ Sokol Praha - Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záhorský Vladislav
Hach Miroslav
 
 
Procházka Ivan st.
Nagy Ondrej
 
 
-5-963-82301
2.Makal František
Zikl Petr
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
7-98-853211
3.Záhorský VladislavNagy Ondrej-10-598-92312
4.Makal FrantišekProcházka Ivan st.7117  3022
5.Zikl PetrRezek Jan ml.7911  3032
6.Hach MiroslavRezek Jan st.6514  3042
7.Makal FrantišekNagy Ondrej-6-7-7  0343
8.Zikl PetrProcházka Ivan st.-8-88873253
9.Hach MiroslavRezek Jan ml.146  3063
10.Záhorský VladislavRezek Jan st.5-7-85-92364
11.Zikl PetrNagy Ondrej-89-5-7 1365
12.Hach MiroslavProcházka Ivan st.6-88-783275
13.Záhorský VladislavRezek Jan ml.89-8-793285
14.Makal FrantišekRezek Jan st.689  3095
15.Hach MiroslavNagy Ondrej-7710-9-72396
16.Záhorský VladislavProcházka Ivan st.-810-64-52397
17.Makal FrantišekRezek Jan ml.-88WOWO 1398
18.Zikl PetrRezek Jan st.879  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záhorský Vladislav13Nagy Ondrej40
Makal František22Procházka Ivan st.13
Zikl Petr31Rezek Jan ml.13
Hach Miroslav31Rezek Jan st.13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy