Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35528:556SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Kácl Jiří
Urban Václav
 
 
79-67 3110
2.Dvořák Jiří st.
Macek Lukáš
 
 
Mára Karel
Hodač Michal
 
 
-878-543220
3.Dvořák Jiří st.Mára Karel88-94 3130
4.Pospíšil MarekHodač Michal2-1284 3140
5.Brož JanUrban Václav-8-4-5  0341
6.Pocar JanKácl Jiří-8-79-1 1342
7.Pospíšil MarekMára Karel11-7-2-10 1343
8.Brož JanHodač Michal5-46-8-62344
9.Macek LukášUrban Václav5-88-8-72345
10.Dvořák Jiří st.Kácl Jiří-7-8105-62346
11.Brož JanMára Karel-8-10-9  0347
12.Macek LukášHodač Michal756  3057
13.Dvořák Jiří st.Urban Václav-94-76-72358
14.Pospíšil MarekKácl Jiří-3-10-9  0359
15.Macek LukášMára Karel-6-11-7  03510
16.Dvořák Jiří st.Hodač Michal         
17.Pospíšil MarekUrban Václav         
18.Brož JanKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří st.12Mára Karel31
Pospíšil Marek12Hodač Michal12
Brož Jan03Urban Václav30
Pocar Jan01Kácl Jiří30
Macek Lukáš12   
Zápas č. 9 střídání domácí Pocar-Macek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34663:600TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Houf Petr
 
 
Vobruba Aleš
Jamný Pavel
 
 
-4-8-9  0301
2.Ransdorf Miroslav
Mutl David
 
 
Tvrdý Adam
Hrbek Ivan
 
 
-89-710-52302
3.Mutl DavidHrbek Ivan45-76 3112
4.Houf PetrTvrdý Adam10-6-8-9 1313
5.Buriánek VáclavVobruba Aleš8-2-3-10 1314
6.Ransdorf MiroslavJamný Pavel1063  3024
7.Houf PetrHrbek Ivan-8-5-8  0325
8.Buriánek VáclavRebinchak Roman-5-76553235
9.Ransdorf MiroslavVobruba Aleš396  3045
10.Mutl DavidJamný Pavel136  3055
11.Buriánek VáclavHrbek Ivan4-10-96-32356
12.Ransdorf MiroslavRebinchak Roman666  3066
13.Mutl DavidVobruba Aleš26-11-1283276
14.Houf PetrJamný Pavel9-89-563286
15.Ransdorf MiroslavHrbek Ivan-7-8-6  0387
16.Mutl DavidRebinchak Roman-625-863297
17.Houf PetrVobruba Aleš-7-673-72398
18.Buriánek VáclavJamný Pavel44-104 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mutl David40Hrbek Ivan31
Houf Petr13Tvrdý Adam10
Buriánek Václav22Vobruba Aleš22
Ransdorf Miroslav31Jamný Pavel04
   Rebinchak Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CVrchní
rozhodčí:
Hrabálek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25572:522TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabánek Vladimír
Hajda Radim
 
 
Bertho Ronan
Zábranský Josef
 
 
838  3010
2.Matvija Peter
Martonosi Árpád
 
 
Vaňha Michal
Nalezený Jan
 
 
947  3020
3.Matvija PeterBertho Ronan363  3030
4.Hrabánek VladimírZábranský Josef-5-8-7  0331
5.Martonosi ÁrpádVaňha Michal789  3041
6.Hajda RadimNalezený Jan-6-7-4  0342
7.Hrabánek VladimírBertho Ronan-71099 3152
8.Martonosi ÁrpádZábranský Josef983  3062
9.Hajda RadimVaňha Michal-3976 3172
10.Matvija PeterNalezený Jan-7-1435-102373
11.Martonosi ÁrpádBertho Ronan622  3083
12.Hajda RadimZábranský Josef-37-4-5 1384
13.Matvija PeterVaňha Michal3-87-7-102385
14.Hrabánek VladimírNalezený Jan-8-7-10  0386
15.Hajda RadimBertho Ronan-2-498-62387
16.Matvija PeterZábranský Josef-5868 3197
17.Hrabánek VladimírVaňha Michal3-6107 31107
18.Martonosi ÁrpádNalezený Jan-33510 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matvija Peter22Bertho Ronan13
Hrabánek Vladimír22Zábranský Josef22
Martonosi Árpád30Vaňha Michal13
Hajda Radim13Nalezený Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14436:368TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Šedivý Stanislav
 
 
Hájek Ondřej
Bartók Jiří
 
 
656  3010
2.Petrtýl Šimon
Procházka Šimon
 
 
Jirka Martin
Čermák Ondřej
 
 
9-1012-1233220
3.Luňová ZuzanaHájek Ondřej689  3030
4.Procházka ŠimonJirka Martin-6-4-6  0331
5.Petrtýl ŠimonBartók Jiří5-5611 3141
6.Šedivý StanislavČermák Ondřej666  3051
7.Procházka ŠimonHájek Ondřej86-87 3161
8.Petrtýl ŠimonJirka Martin-5-8-9  0362
9.Šedivý StanislavBartók Jiří69-25 3172
10.Luňová ZuzanaČermák Ondřej637  3082
11.Petrtýl ŠimonHájek Ondřej1296  3092
12.Šedivý StanislavJirka Martin-37-3-5 1393
13.Luňová ZuzanaBartók Jiří2310  30103
14.Procházka ŠimonČermák Ondřej         
15.Šedivý StanislavHájek Ondřej         
16.Luňová ZuzanaJirka Martin         
17.Procházka ŠimonBartók Jiří         
18.Petrtýl ŠimonČermák Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luňová Zuzana30Hájek Ondřej03
Procházka Šimon11Jirka Martin30
Petrtýl Šimon21Bartók Jiří03
Šedivý Stanislav21Čermák Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30304:399KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Vladimír
Černý Martin
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
-14-68-7 1301
2.Erben Michal
Černý Václav
 
 
Tvrdík Petr
Duchoň Čestmír
 
 
-6-2-6  0302
3.Nováček VladimírPeller Marek-47-6-10 1303
4.Černý MartinČerný Pavel-10-5-5  0304
5.Erben MichalDuchoň Čestmír-9-7-5  0305
6.Černý VáclavTvrdík Petr-4-5-7  0306
7.Černý MartinPeller Marek-2-9-3  0307
8.Erben MichalČerný Pavel439  3017
9.Černý VáclavDuchoň Čestmír-8-10-6  0318
10.Nováček VladimírTvrdík Petr1282  3028
11.Erben MichalPeller Marek-9-46-5 1329
12.Černý VáclavČerný Pavel-11-8-9  03210
13.Nováček VladimírDuchoň Čestmír         
14.Černý MartinTvrdík Petr         
15.Černý VáclavPeller Marek         
16.Nováček VladimírČerný Pavel         
17.Černý MartinDuchoň Čestmír         
18.Erben MichalTvrdík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováček Vladimír11Peller Marek30
Černý Martin02Černý Pavel21
Erben Michal12Duchoň Čestmír20
Černý Václav03Tvrdík Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34728:674TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Beňovič Marek
Jareš Jakub
 
 
7-9109 3110
2.Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
Hroch Michal
Vošický Otto
 
 
-8-587-62311
3.Pavlíček LadislavBeňovič Marek11-76-5-92312
4.Konopa JosefVošický Otto-59-127113222
5.Mikšátko RomanJareš Jakub6-1088 3132
6.Krieger KarelHroch Michal-4-6-9  0333
7.Konopa JosefBeňovič Marek-85-55-72334
8.Mikšátko RomanVošický Otto5-1089 3144
9.Krieger KarelJareš Jakub-4-8-10  0345
10.Pavlíček LadislavHroch Michal4-785 3155
11.Mikšátko RomanBeňovič Marek476  3065
12.Krieger KarelVošický Otto-6-55563275
13.Pavlíček LadislavJareš Jakub-4-657-72376
14.Konopa JosefHroch Michal-988-1673286
15.Krieger KarelBeňovič Marek8-5-113-102387
16.Pavlíček LadislavVošický Otto-95-97-102388
17.Konopa JosefJareš Jakub485  3098
18.Mikšátko RomanHroch Michal847  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav13Beňovič Marek31
Konopa Josef31Vošický Otto13
Mikšátko Roman40Jareš Jakub22
Krieger Karel13Hroch Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy