Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
Helisová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:KST Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40675:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Vošický Otto
 
 
Pocar Jan
Brož Jan
 
 
859  3010
2.Erhart Jan
Jareš Jakub
 
 
Dvořák Jiří st.
Macek Lukáš
 
 
-9-296-142311
3.Patho GabrielDvořák Jiří st.-6-77683221
4.Erhart JanMacek Lukáš-8-86293231
5.Vošický OttoPocar Jan88-67 3141
6.Jareš JakubBrož Jan0-9-12643251
7.Erhart JanDvořák Jiří st.-67-5-9 1352
8.Vošický OttoMacek Lukáš-11-49-3 1353
9.Jareš JakubPocar Jan-5-4-9  0354
10.Patho GabrielBrož Jan-46-9-8 1355
11.Vošický OttoDvořák Jiří st.10-899 3165
12.Jareš JakubMacek Lukáš7-3-58-42366
13.Patho GabrielPocar Jan6-1-7863276
14.Erhart JanBrož Jan87-912 3186
15.Jareš JakubDvořák Jiří st.67-6-9-32387
16.Patho GabrielMacek Lukáš-4-8-8  0388
17.Erhart JanPocar Jan-5-8-10  0389
18.Vošický OttoBrož Jan-9810-8103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patho Gabriel22Dvořák Jiří st.22
Erhart Jan22Macek Lukáš31
Vošický Otto31Pocar Jan22
Jareš Jakub13Brož Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
Peller Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13445:356KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peller Marek
Černý Pavel
 
 
Konopa Josef
Mikšátko Roman
 
 
5-859 3110
2.Duchoň Čestmír
Tvrdík Petr
 
 
Krieger Karel
Samohejl Erich
 
 
669  3020
3.Černý PavelKonopa Josef11710  3030
4.Tvrdík PetrMikšátko Roman-6-5-4  0331
5.Duchoň ČestmírKrieger Karel-1189-763241
6.Peller MarekSamohejl Erich3-933 3151
7.Tvrdík PetrKonopa Josef7-9-8-11 1352
8.Duchoň ČestmírMikšátko Roman-559-763262
9.Peller MarekKrieger Karel678  3072
10.Černý PavelSamohejl Erich-84310 3182
11.Duchoň ČestmírKonopa Josef6610  3092
12.Peller MarekMikšátko Roman1075  30102
13.Černý PavelKrieger Karel         
14.Tvrdík PetrSamohejl Erich         
15.Peller MarekKonopa Josef         
16.Černý PavelMikšátko Roman         
17.Tvrdík PetrKrieger Karel         
18.Duchoň ČestmírSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Pavel20Konopa Josef12
Tvrdík Petr02Mikšátko Roman12
Duchoň Čestmír30Krieger Karel02
Peller Marek30Samohejl Erich02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,BřevnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32504:543TTC Elizza Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Vaňha Michal
 
 
Luňová Zuzana
Louženský Luboš
 
 
787  3010
2.Bertho Ronan
Zvolánek Václav
 
 
Rosa Vladimír
Petrtýl Šimon
 
 
-711-8-9 1311
3.Bertho RonanLuňová Zuzana-3-11-6  0312
4.Zvolánek VáclavPetrtýl Šimon-9-5-5  0313
5.Vaňha MichalRosa Vladimír6-898 3123
6.Ptáček JanLouženský Luboš696  3033
7.Zvolánek VáclavLuňová Zuzana-6-3-0  0334
8.Vaňha MichalPetrtýl Šimon-8-6-4  0335
9.Ptáček JanRosa Vladimír489  3045
10.Bertho RonanLouženský Luboš-61258 3155
11.Vaňha MichalLuňová Zuzana-8-8-4  0356
12.Ptáček JanPetrtýl Šimon-66-6-10 1357
13.Bertho RonanRosa Vladimír999  3067
14.Zvolánek VáclavLouženský Luboš336  3077
15.Ptáček JanLuňová Zuzana2-52-6-102378
16.Bertho RonanPetrtýl Šimon-7-587-52379
17.Zvolánek VáclavRosa Vladimír-7-7-4  03710
18.Vaňha MichalLouženský Luboš2-665 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bertho Ronan22Luňová Zuzana40
Zvolánek Václav13Petrtýl Šimon40
Vaňha Michal12Rosa Vladimír13
Ptáček Jan22Louženský Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23531:495SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Hodač Michal
 
 
Mutl David
Kudláček František
 
 
49-94 3110
2.Kácl Jiří
Urban Václav
 
 
Ransdorf Miroslav
Buriánek Václav
 
 
-2-9-5  0311
3.Kácl JiříRansdorf Miroslav10-610-7-92312
4.Urban VáclavMutl David-6679 3122
5.Hodač MichalBuriánek Václav-9-8-9  0323
6.Mára KarelKudláček František9-1055 3133
7.Urban VáclavRansdorf Miroslav-8-5-5  0334
8.Hodač MichalMutl David810-4-563244
9.Mára KarelBuriánek Václav875  3054
10.Kácl JiříKudláček František-127109 3164
11.Hodač MichalRansdorf Miroslav676  3074
12.Mára KarelMutl David-10316 3184
13.Kácl JiříBuriánek Václav1089  3094
14.Urban VáclavKudláček František8-5-6-7 1395
15.Mára KarelRansdorf Miroslav88-79 31105
16.Kácl JiříMutl David         
17.Urban VáclavBuriánek Václav         
18.Hodač MichalKudláček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kácl Jiří21Ransdorf Miroslav22
Urban Václav12Mutl David03
Hodač Michal21Buriánek Václav12
Mára Karel40Kudláček František12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy