Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22337:368TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
-76510 3110
2.Adamčíková DanaHavlíková Jana3-8-69-122311
3.Stočesová SilviePetříková Michaela89-5-8-102312
4.Plášková SylvaStrnadová Karolína-5-7-9  0313
5.Stočesová SilvieHavlíková Jana68-55 3123
6.Adamčíková DanaStrnadová Karolína-9-4-8  0324
7.Plášková SylvaPetříková Michaela8-912-693234
8.Stočesová SilvieStrnadová Karolína589  3044
9.Plášková SylvaHavlíková Jana-5-6-11  0345
10.Adamčíková DanaPetříková Michaela-4-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana03Havlíková Jana21
Stočesová Silvie21Petříková Michaela21
Plášková Sylva12Strnadová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Helisová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23356:358TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Tranová Haiduong
 
 
Špicarová Ivana
Vrzalová Jitka
 
 
56-9-863210
2.Tranová HaiduongNesvačilová Petra-76-43-82311
3.Chýleová EvaVrzalová Jitka11-11-102-42312
4.Helisová KateřinaŠpicarová Ivana664  3022
5.Chýleová EvaNesvačilová Petra-4-8-7  0323
6.Tranová HaiduongŠpicarová Ivana9-13-127-82324
7.Helisová KateřinaVrzalová Jitka5-10-7-8 1325
8.Chýleová EvaŠpicarová Ivana-6-5-6  0326
9.Helisová KateřinaNesvačilová Petra566  3036
10.Tranová HaiduongVrzalová Jitka-4-9-10  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tranová Haiduong03Nesvačilová Petra21
Chýleová Eva03Vrzalová Jitka30
Helisová Kateřina21Špicarová Ivana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:21281:353nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
-4-108973210
2.Scheubová JanaMikešová Adéla345  3020
3.Coubalová MartinaBenedová Zuzana6-69-11-62321
4.Lipovčanová HelenaWO    0322
5.Coubalová MartinaMikešová Adéla475  3032
6.Scheubová JanaLipovčanová Helena11-36-973242
7.Benedová ZuzanaWO    0343
8.Coubalová MartinaLipovčanová Helena-8-5101073253
9.Mikešová AdélaWO    0354
10.Scheubová JanaBenedová Zuzana-9-10-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana21Mikešová Adéla02
Coubalová Martina21Benedová Zuzana20
   Lipovčanová Helena02
WO03WO30
Počet diváků: 11173
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20352:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Vránová Helena
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-866-7-92301
2.Vránová HelenaLösterová Anna558  3011
3.Rosová KateřinaSlatinská Nataša6-4-711143221
4.Luňová ZuzanaMerhautová Alena8-8-7-8 1322
5.Rosová KateřinaLösterová Anna-77511 3132
6.Vránová HelenaMerhautová Alena-5-610863242
7.Luňová ZuzanaSlatinská Nataša-9-8-10  0343
8.Rosová KateřinaMerhautová Alena-6-6-9  0344
9.Luňová ZuzanaLösterová Anna423  3054
10.Vránová HelenaSlatinská Nataša-10-1-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena21Lösterová Anna03
Rosová Kateřina21Slatinská Nataša21
Luňová Zuzana12Merhautová Alena21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy