Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16405:305TJ Sokol Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
-85-69-72301
2.Nováková IvanaStočesová Silvie9-7-8-6 1302
3.Slatinská NatašaAdamčíková Dana6-687 3112
4.Merhautová AlenaWO    3022
5.Slatinská NatašaStočesová Silvie-106-7863232
6.Nováková IvanaWO    3042
7.Merhautová AlenaAdamčíková Dana-99-5763252
8.Slatinská NatašaWO    3062
9.Merhautová AlenaStočesová Silvie710-6-893272
10.Nováková IvanaAdamčíková Dana-1087-6-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Ivana02Stočesová Silvie12
Slatinská Nataša20Adamčíková Dana12
Merhautová Alena20   
WO30WO03
Počet diváků: 18867



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9379:275TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Lipovčanová Helena
 
 
Rosová Kateřina
Luňová Zuzana
 
 
449  3010
2.Benedová ZuzanaKrompolcová Jana704  3020
3.Averina Sergeevna AleksandraLuňová Zuzana-48010 3130
4.Lipovčanová HelenaRosová Kateřina797  3040
5.Averina Sergeevna AleksandraKrompolcová Jana1129  3050
6.Benedová ZuzanaRosová Kateřina-95127 3160
7.Lipovčanová HelenaLuňová Zuzana-8-1071073270
8.Averina Sergeevna AleksandraRosová Kateřina-6749 3180
9.Lipovčanová HelenaKrompolcová Jana5-6-8-3 1381
10.Benedová ZuzanaLuňová Zuzana-9164 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benedová Zuzana30Krompolcová Jana12
Averina Sergeevna Aleksandra30Luňová Zuzana03
Lipovčanová Helena21Rosová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:20387:367TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Andrea
Dvořáková Anna
 
 
Helisová Kateřina
Tranová Haiduong
 
 
-76-8693210
2.Petříková MichaelaTranová Haiduong-7-12-8  0311
3.Dvořáková AnnaHelisová Kateřina68-2-983221
4.Matoušková AndreaChýleová Eva-726-1083231
5.Dvořáková AnnaTranová Haiduong747  3041
6.Petříková MichaelaChýleová Eva-3-47743251
7.Matoušková AndreaHelisová Kateřina-7-478-52352
8.Dvořáková AnnaChýleová Eva876  3062
9.Matoušková AndreaTranová Haiduong-10-103-7 1363
10.Petříková MichaelaHelisová Kateřina-75-11-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petříková Michaela12Tranová Haiduong21
Dvořáková Anna30Helisová Kateřina21
Matoušková Andrea12Chýleová Eva03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy