Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:24300:364TJ ABC Braník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maláková Olga
Hanzlíčková Martina
 
 
Chalupová Ludmila
Čekanová Jitka
 
 
-4-10-4  0301
2.Maláková OlgaHypšová Daniela-4-911-7 1302
3.Svojítková MarieČekanová Jitka5119  3012
4.Hanzlíčková MartinaChalupová Ludmila-11-4-7  0313
5.Svojítková MarieHypšová Daniela-88-87-62314
6.Maláková OlgaChalupová Ludmila-3-2-5  0315
7.Hanzlíčková MartinaČekanová Jitka-8-6-15  0316
8.Svojítková MarieChalupová Ludmila-9-910-9 1317
9.Hanzlíčková MartinaHypšová Daniela3-6-47-52318
10.Maláková OlgaČekanová Jitka569  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maláková Olga12Hypšová Daniela30
Svojítková Marie12Čekanová Jitka12
Hanzlíčková Martina03Chalupová Ludmila30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FC Přední Kopanina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23325:369FC Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Popelková Jana
Portešová Hana
 
 
9813  3010
2.Filová SimonaKyselá Zdeňka-5-8-9  0311
3.Bláhová KateřinaPopelková Jana-12-6-7  0312
4.Zubíková ZdeňkaPortešová Hana96-10-8-122313
5.Bláhová KateřinaKyselá Zdeňka-4-5-8  0314
6.Filová SimonaPortešová Hana468  3024
7.Zubíková ZdeňkaPopelková Jana-88-6-8 1325
8.Bláhová KateřinaPortešová Hana-5-5-7  0326
9.Zubíková ZdeňkaKyselá Zdeňka8-77-873236
10.Filová SimonaPopelková Jana-6-6610-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Filová Simona12Kyselá Zdeňka21
Bláhová Kateřina03Popelková Jana30
Zubíková Zdeňka12Portešová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22337:366TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražáková Šárka
Kalinová Martina
 
 
Kodetová Hanka
Slavíčková Eliška
 
 
-5-9-7  0301
2.Kemlinková NelaSlavíčková Eliška410-10-9-112302
3.Pražáková ŠárkaHavlíčková Eva414-9-763212
4.Kalinová MartinaKodetová Hanka-6-6-7  0313
5.Pražáková ŠárkaSlavíčková Eliška-710-7793223
6.Kemlinková NelaKodetová Hanka-5-6-7  0324
7.Kalinová MartinaHavlíčková Eva1713  3034
8.Pražáková ŠárkaKodetová Hanka104-6-2-22335
9.Kalinová MartinaSlavíčková Eliška-8-3-10  0336
10.Kemlinková NelaHavlíčková Eva894  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kemlinková Nela12Slavíčková Eliška21
Pražáková Šárka21Havlíčková Eva03
Kalinová Martina12Kodetová Hanka30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy