Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KunžakRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Lokomotiva Č.VeleniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 Velenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cepák Miloš
Schandl Luděk
 
 
Rokyta Pavel
Procházka Jaromír
 
 
     3110
2.Kuruc Ladislav
Kopecký Petr
 
 
Psota Ctibor
Procházka Tomáš
 
 
     3120
3.Jabůrek VojtěchRokyta Pavel     0321
4.Cepák MilošProcházka Jaromír     3031
5.Kopecký PetrPsota Ctibor      3141
6.Kuruc LadislavProcházka Tomáš     3151
7.Cepák MilošRokyta Pavel     3061
8.Kopecký PetrProcházka Jaromír     3071
9.Kuruc LadislavPsota Ctibor      2372
10.Jabůrek VojtěchProcházka Tomáš     0373
11.Kopecký PetrRokyta Pavel     3183
12.Kuruc LadislavProcházka Jaromír     3093
13.Schandl LuděkPsota Ctibor      1394
14.Cepák MilošProcházka Tomáš     0395
15.Kuruc LadislavRokyta Pavel     30105
16.Schandl LuděkProcházka Jaromír     30115
17.Cepák MilošPsota Ctibor      03116
18.Kopecký PetrProcházka Tomáš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jabůrek Vojtěch02Rokyta Pavel13
Cepák Miloš22Procházka Jaromír04
Kopecký Petr40Psota Ctibor 31
Kuruc Ladislav31Procházka Tomáš22
Schandl Luděk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Suchdol CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:K. Řečice BRozhodčí:Šubrt Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna za radnicí v Suchdole nad LužnicíRozhodčí:Smolík Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33721:692Suchdol C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průcha Karel
Matejová Jiřina
 
 
Peterka Vladimír
Vodáková Táňa
 
 
118-98 3110
2.Šubrt Josef ml.
Šubrt Josef st.
 
 
Šustr Michal
Smolík Zdeněk
 
 
898  3020
3.Šubrt Josef ml.Peterka Vladimír-87-9-8 1321
4.Matejová JiřinaVodáková Táňa9-878 3131
5.Průcha KarelSmolík Zdeněk-87-9-8 1332
6.Šubrt Josef st.Šustr Michal8-9-8-9 1333
7.Matejová JiřinaPeterka Vladimír9-11-98-82334
8.Průcha KarelVodáková Táňa9-78-893244
9.Šubrt Josef st.Smolík Zdeněk9-8-98-92345
10.Šubrt Josef ml.Šustr Michal7-898 3155
11.Průcha KarelPeterka Vladimír-78-99-92356
12.Šubrt Josef st.Vodáková Táňa-88-9-8 1357
13.Šubrt Josef ml.Smolík Zdeněk9-87-883267
14.Matejová JiřinaŠustr Michal878  3077
15.Šubrt Josef st.Peterka Vladimír-9-8-9  0378
16.Šubrt Josef ml.Vodáková Táňa878  3088
17.Matejová JiřinaSmolík Zdeněk89-88 3198
18.Průcha KarelŠustr Michal8-989 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šubrt Josef ml.31Peterka Vladimír40
Matejová Jiřina31Vodáková Táňa13
Průcha Karel22Smolík Zdeněk22
Šubrt Josef st.04Šustr Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Včelnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Suchdol BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Nová VčelniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 Včelnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuhájková Libuše
Šuhájek Libor
 
 
Záruba Jaroslav
Krahulec Jan
 
 
     3010
2.Šuhájek Martin
Němec Bohumír
 
 
Trsek Josef
Rageshofer Rafael
 
 
     3020
3.Němec BohumírZáruba Jaroslav     0321
4.Šuhájek MartinTrsek Josef     2322
5.Šuhájková LibušeKrahulec Jan     2323
6.Šuhájek LiborRageshofer Rafael     3033
7.Šuhájek MartinZáruba Jaroslav     3143
8.Šuhájková LibušeTrsek Josef     1344
9.Šuhájek LiborKrahulec Jan     3054
10.Němec BohumírRageshofer Rafael     1355
11.Šuhájková LibušeZáruba Jaroslav     1356
12.Šuhájek LiborTrsek Josef     3166
13.Němec BohumírKrahulec Jan     1367
14.Šuhájek MartinRageshofer Rafael     3077
15.Šuhájek LiborZáruba Jaroslav     2378
16.Němec BohumírTrsek Josef     3188
17.Šuhájek MartinKrahulec Jan     3098
18.Šuhájková LibušeRageshofer Rafael     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Bohumír13Záruba Jaroslav31
Šuhájek Martin31Trsek Josef22
Šuhájková Libuše13Krahulec Jan22
Šuhájek Libor31Rageshofer Rafael13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor mužů I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PINEC JH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lomnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jindřichův Hradec III., sídl.Vajgar 692, tělocvična 5. Zákl. školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32690:646PINEC JH B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kinšt Otakar
Fantyš Lumír
 
 
Němec Martin
Špale Martin
 
 
7-8-96-102301
2.Vytiska Jiří
Mátl Ladislav
 
 
Icha Vojtěch
Petrásek Stanislav
 
 
879  3011
3.Kinšt OtakarIcha Vojtěch87-7-863221
4.Fantyš LumírPetrásek Stanislav9-7-89-102322
5.Vytiska JiříNěmec Martin696  3032
6.Mátl LadislavŠpale Martin9-12-10-8 1333
7.Fantyš LumírIcha Vojtěch8-976 3143
8.Vytiska JiříPetrásek Stanislav889  3053
9.Mátl LadislavNěmec Martin8-796 3163
10.Kinšt OtakarŠpale Martin-108-98-82364
11.Vytiska JiříIcha Vojtěch9710  3074
12.Mátl LadislavPetrásek Stanislav8-6-8763284
13.Kinšt OtakarNěmec Martin785  3094
14.Fantyš LumírŠpale Martin-7-8-9  0395
15.Mátl LadislavIcha Vojtěch5-8-8-7 1396
16.Kinšt OtakarPetrásek Stanislav8-9-89632106
17.Fantyš LumírNěmec Martin-8-9-10  03107
18.Vytiska JiříŠpale Martin-8-9-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kinšt Otakar31Icha Vojtěch13
Fantyš Lumír13Petrásek Stanislav13
Vytiska Jiří31Němec Martin13
Mátl Ladislav22Špale Martin40
kapitáni týmů ped zahájením utkání prohlásili, že hráči týmů nejsou v karanténě a nejsou si vědomi nakažení COVID.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy