Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Veselice AVrchní
rozhodčí:
Nečas Martin
HOSTUJÍCÍ:Olešnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veselice 83Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38 Olešnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Josef
Fabiánek Jan
 
 
Dufek Zdeněk
Barták František
 
 
     0301
2.Nečas Martin
Musil Martin
 
 
Štourač Josef
Kovář Radim
 
 
     3211
3.Fabiánek JanBarták František     3021
4.Musil MartinKovář Radim     1322
5.Nečas MartinDufek Zdeněk     3032
6.Straka JosefŠtourač Josef     1333
7.Musil MartinBarták František     1334
8.Nečas MartinKovář Radim     3244
9.Straka JosefDufek Zdeněk     0345
10.Fabiánek JanŠtourač Josef     3155
11.Nečas MartinBarták František     2356
12.Straka JosefKovář Radim     1357
13.Fabiánek JanDufek Zdeněk     3267
14.Musil MartinŠtourač Josef     3177
15.Straka JosefBarták František     0378
16.Fabiánek JanKovář Radim     1379
17.Musil MartinDufek Zdeněk     23710
18.Nečas MartinŠtourač Josef6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabiánek Jan31Barták František31
Musil Martin13Kovář Radim31
Nečas Martin21Dufek Zdeněk22
Straka Josef04Štourač Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 Zbraslavec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Svěrák Martin
 
 
Maresch Michal
Koudelka Ladislav ml.
 
 
     3210
2.Illek Roman
Sekanina Jan
 
 
Všianský Pavel
Maresch Robert
 
 
     3120
3.Svěrák MartinKoudelka Ladislav ml.     0321
4.Krása Petr st.Všianský Pavel     1322
5.Illek RomanMaresch Michal     3032
6.Sekanina JanMaresch Robert     3042
7.Krása Petr st.Koudelka Ladislav ml.     0343
8.Illek RomanVšianský Pavel     3053
9.Sekanina JanMaresch Michal     3063
10.Svěrák MartinMaresch Robert     3073
11.Illek RomanKoudelka Ladislav ml.     3183
12.Sekanina JanVšianský Pavel     2384
13.Svěrák MartinMaresch Michal     3294
14.Krása Petr st.Maresch Robert     32104
15.Sekanina JanKoudelka Ladislav ml.         
16.Svěrák MartinVšianský Pavel         
17.Krása Petr st.Maresch Michal         
18.Illek RomanMaresch Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svěrák Martin21Koudelka Ladislav ml.21
Krása Petr st.12Všianský Pavel21
Illek Roman30Maresch Michal03
Sekanina Jan21Maresch Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Blansko DVrchní
rozhodčí:
Přikryl Jiří
HOSTUJÍCÍ:Letovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Aleš
Přikryl Vojtěch
 
 
Rouchal Jan
Chlup Dominik
 
 
     3210
2.Pokorný Martin
Štěpánek Ondřej
 
 
Andrle Martin
Řehoř Michal
 
 
     3020
3.Štěpánek OndřejAndrle Martin     1321
4.Přikryl VojtěchRouchal Jan     3031
5.Zukal AlešChlup Dominik     3041
6.Pokorný MartinŘehoř Michal     3051
7.Přikryl VojtěchAndrle Martin     3061
8.Zukal AlešRouchal Jan     1362
9.Pokorný MartinChlup Dominik     3272
10.Štěpánek OndřejŘehoř Michal     3082
11.Zukal AlešAndrle Martin     3092
12.Pokorný MartinRouchal Jan     31102
13.Štěpánek OndřejChlup Dominik         
14.Přikryl VojtěchŘehoř Michal         
15.Pokorný MartinAndrle Martin         
16.Štěpánek OndřejRouchal Jan         
17.Přikryl VojtěchChlup Dominik         
18.Zukal AlešŘehoř Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Ondřej11Andrle Martin12
Přikryl Vojtěch20Rouchal Jan12
Zukal Aleš21Chlup Dominik02
Pokorný Martin30Řehoř Michal02
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka BVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Aleš
Šindelka Stanislav st.
 
 
Vykydal Lubomír
Vrbický Patrik
 
 
     1301
2.Krátký Marek
Mikulášek Josef
 
 
Vacula Aleš
Zemánek Jaroslav
 
 
     1302
3.Mikulášek JosefVacula Aleš     3212
4.Zouhar AlešZemánek Jaroslav     3022
5.Krátký MarekVrbický Patrik     0323
6.Šindelka Stanislav st.Vykydal Lubomír     0324
7.Zouhar AlešVacula Aleš     2325
8.Krátký MarekZemánek Jaroslav     1326
9.Šindelka Stanislav st.Vrbický Patrik     2327
10.Mikulášek JosefVykydal Lubomír     0328
11.Krátký MarekVacula Aleš     1329
12.Šindelka Stanislav st.Zemánek Jaroslav     3239
13.Mikulášek JosefVrbický Patrik     13310
14.Zouhar AlešVykydal Lubomír         
15.Šindelka Stanislav st.Vacula Aleš         
16.Mikulášek JosefZemánek Jaroslav         
17.Zouhar AlešVrbický Patrik         
18.Krátký MarekVykydal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulášek Josef12Vacula Aleš21
Zouhar Aleš11Zemánek Jaroslav12
Krátký Marek03Vrbický Patrik30
Šindelka Stanislav st.12Vykydal Lubomír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33 Ždárná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Vít
Suchomel Josef
 
 
Richter Milan
Žáček Václav
 
 
     2301
2.Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
Sýkora Josef
Látal Radek
 
 
     3011
3.Kříž RadekRichter Milan     1312
4.Suchomel JosefŽáček Václav     1313
5.Kříž ZbyněkSýkora Josef     3023
6.Suchomel VítLátal Radek     3133
7.Suchomel JosefRichter Milan     0334
8.Kříž ZbyněkŽáček Václav     2335
9.Suchomel VítSýkora Josef     3045
10.Kříž RadekLátal Radek     3055
11.Kříž ZbyněkRichter Milan     1356
12.Suchomel VítŽáček Václav     1357
13.Kříž RadekSýkora Josef     3067
14.Suchomel JosefLátal Radek     3277
15.Suchomel VítRichter Milan     0378
16.Kříž RadekŽáček Václav     1379
17.Suchomel JosefSýkora Josef     23710
18.Kříž ZbyněkLátal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Radek22Richter Milan40
Suchomel Josef13Žáček Václav40
Kříž Zbyněk12Sýkora Josef13
Suchomel Vít22Látal Radek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy