Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AFK Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nymburk ZŠ Letců RAF - sídliště, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40607:664AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Daniel
Krumpholc Antonín
 
 
Vejvoda Miroslav
Kubálek Josef st.
 
 
-104107 3110
2.Kubálek Josef ml.
Skoba Rostislav
 
 
Kraus Josef
Sláčalová Kateřina
 
 
947  3020
3.Skoba RostislavVejvoda Miroslav-6-8-9  0321
4.Kubálek Josef ml.Kraus Josef-8-8-6  0322
5.Kopecký DanielSláčalová Kateřina99-69 3132
6.Krumpholc AntonínKubálek Josef st.8810  3042
7.Kubálek Josef ml.Vejvoda Miroslav-8-8-7  0343
8.Kopecký DanielKraus Josef-4-9-5  0344
9.Krumpholc AntonínSláčalová Kateřina6-6-8-3 1345
10.Skoba RostislavKubálek Josef st.-6-9912103255
11.Kopecký DanielVejvoda Miroslav-8-7-9  0356
12.Krumpholc AntonínKraus Josef-11-1010-8 1357
13.Skoba RostislavSláčalová Kateřina12-13-973267
14.Kubálek Josef ml.Kubálek Josef st.-91197 3177
15.Krumpholc AntonínVejvoda Miroslav-87-6-8 1378
16.Skoba RostislavKraus Josef-8-7-9  0379
17.Kubálek Josef ml.Sláčalová Kateřina-7-1015-8 13710
18.Hošek MartinKubálek Josef st.6-10-8-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoba Rostislav22Vejvoda Miroslav40
Kubálek Josef ml.13Kraus Josef40
Kopecký Daniel12Sláčalová Kateřina22
Krumpholc Antonín13Kubálek Josef st.13
Hošek Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Pečky, Tř. Jana Švermy 342 28911 PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:20501:356TJ Spartak Pečky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotovec Tomáš
Pavlů Luděk
 
 
Brynych Jaroslav
Zelenka Pavel
 
 
6-1269 3110
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Hotovec TomášBrynych Jaroslav-11-8-7  0321
4.Staněk MilanZelenka Pavel6-8-7-9 1322
5.Votava MartinČermák Jiří685  3032
6.Pavlů LuděkWO    3042
7.Staněk MilanBrynych Jaroslav-8-9-7  0343
8.Votava MartinZelenka Pavel-4673 3153
9.Pavlů LuděkČermák Jiří343  3063
10.Hotovec TomášWO    3073
11.Votava MartinBrynych JaroslavWO    0374
12.Pavlů LuděkZelenka Pavel8812  3084
13.Hotovec TomášČermák Jiří1102  3094
14.Staněk MilanWO    30104
15.Pavlů LuděkBrynych JaroslavWO    03105
16.Hotovec TomášZelenka PavelWO    03106
17.Staněk MilanČermák Jiří576  30116
18.Votava MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hotovec Tomáš11Brynych Jaroslav20
Staněk Milan12Zelenka Pavel12
Votava Martin20Čermák Jiří04
Pavlů Luděk20   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41575:660TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáček Vlastimil
Janišš Pavel
 
 
Fedačka Michal
Švarc Ivo
 
 
85-73 3110
2.Vojtíšek Miroslav
Trajhan Miroslav
 
 
Počarovský Pavel
Trejdl Dušan
 
 
1263  3020
3.Vojtíšek MiroslavFedačka Michal-10-6-6  0321
4.Žoha LiborŠvarc Ivo10-16-2-12322
5.Horáček VlastimilPočarovský Pavel-98-109-102323
6.Trajhan MiroslavTrejdl Dušan877  3033
7.Žoha LiborFedačka Michal-5-98-7 1334
8.Horáček VlastimilŠvarc Ivo9-5-85-82335
9.Trajhan MiroslavPočarovský Pavel997  3045
10.Vojtíšek MiroslavTrejdl Dušan7-10-9893255
11.Horáček VlastimilFedačka Michal9-9-5-7 1356
12.Janišš PavelŠvarc Ivo-3-8-6  0357
13.Vojtíšek MiroslavPočarovský Pavel8-9-9-8 1358
14.Žoha LiborTrejdl Dušan85-7-9103268
15.Janišš PavelFedačka Michal-6-8-6  0369
16.Vojtíšek MiroslavŠvarc Ivo-8-10-10  03610
17.Žoha LiborPočarovský Pavel-7-8-7  03611
18.Horáček VlastimilTrejdl DušanWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Miroslav13Fedačka Michal40
Žoha Libor13Švarc Ivo40
Horáček Vlastimil03Počarovský Pavel31
Trajhan Miroslav20Trejdl Dušan03
Janišš Pavel02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Písková Lhota ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, Sadská, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21640:415TJ Sadská E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Jan
Vojáček Jiří
 
 
Křepela Miroslav
Šimek Adam
 
 
-8728 3110
2.Neubauer Lukáš
Velechovský Luboš
 
 

 
 
WO    3020
3.Neubauer Lukᚊimek Adam13-2-9-6 1321
4.Velechovský LubošKřepela Miroslav-10-108-6 1322
5.Vojáček JiříPíša Zdeněk-9485 3132
6.Hendrych JanWO    3042
7.Velechovský LubošŠimek Adam-9-5-6  0343
8.Vojáček JiříKřepela Miroslav474  3053
9.Hendrych JanPíša Zdeněk779  3063
10.Neubauer LukášWO    3073
11.Vojáček JiříŠimek Adam6-157 3183
12.Hendrych JanKřepela Miroslav8127  3093
13.Neubauer LukášPíša Zdeněk4-84-111032103
14.Velechovský LubošWO    30113
15.Hendrych JanŠimek Adam6-7-8-8 13114
16.Neubauer LukášKřepela Miroslav4-10-9-7 13115
17.Velechovský LubošPíša Zdeněk52-105 31125
18.Vojáček JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Neubauer Lukáš12Šimek Adam31
Velechovský Luboš12Křepela Miroslav22
Vojáček Jiří30Píša Zdeněk04
Hendrych Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47 TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Libor
Plachý Pavel
 
 
Janda Martin
Miškovský Josef
 
 
7-379 3110
2.Veselý František
Štujber Martin
 
 
Havel Martin
Hradecký Petr
 
 
10-911-9-72311
3.Malý LiborHradecký Petr10-2-9-3 1312
4.Veselý FrantišekHavel Martin-9-8-4  0313
5.Plachý PavelMiškovský Josef9-7-814-152314
6.Štujber MartinJanda Martin-9-7-1  0315
7.Veselý FrantišekHradecký Petr-6-8-9  0316
8.Plachý PavelHavel Martin-9-7-7  0317
9.Štujber MartinMiškovský Josef-9-812-6 1318
10.Malý LiborJanda Martin6-108-6-72319
11.Plachý PavelHradecký Petr-7-9-8  03110
12.Štujber MartinHavel Martin-56-8-5 13111
13.Malý LiborMiškovský JosefWO    03112
14.Veselý FrantišekJanda Martin9-534 31212
15.Štujber MartinHradecký Petr-8-7-8  03213
16.Malý LiborHavel Martin     03214
17.Veselý FrantišekMiškovský Josef-10-979-1123215
18.Plachý PavelJanda MartinWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Libor03Hradecký Petr40
Veselý František13Havel Martin40
Plachý Pavel03Miškovský Josef30
Štujber Martin04Janda Martin21
WO11WO11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy